Jump to content
GIGN Forum

2days In Tf2


#wL.Media
 Share

Recommended Posts

Tātad vakar no steama nokačājās mans tf2 tad ieeju skatos sākumā nepārak bet tad tā iemācījos sapratu kas un kā un patika un divas dienas bez apstaja spēlēju gignā, kso, chill, un citur vienkārši all day long tf2 tāda atkarīība :superlol: un reku chilla ar sniperi vienu mapi ES ESMU TF2 BOTS JO SPELEJU TIK 2dienas un jau biju pie pirmajam vietam

:meele:

Link to comment
Share on other sites

Da ne pa dažām min kā jau pro dabūju 71,

Iekrāsoju jo kauns cik daudz deathu :D

Un ja ta turpināšu gadu būšu VIRUB@L@ :superlol:

EDIT: icecube es zinu daudzus kas spēlē ilgāk par mani bet scori mapēs ir sūdīgāki bet es spēlēju tik 2dienas un jau ap 70pointiem mapē tas ir slikti? :thumbsup:

Edited by #wL.Media
Link to comment
Share on other sites

Reāli ar sniperu pa visu mapi dabūt 71 nav virubala, ņemot vērā to, ka dod vairāk punktus par hs (nu ja Tev visi killi nebija zem galvas).

Soz. Es arī kad sāku spēlēt, sāku ar sniperu (vistuvāk CS'am) un arī domāju, ka esmu virubala, bet kad bija jāsāk ar soldier/scout spēlēt, tad bišku bija jāpiešaujas.

Link to comment
Share on other sites

Iekrāsoju jo kauns cik daudz deathu :D

Un ja ta turpināšu gadu būšu VIRUB@L@ :superlol:

EDIT: icecube es zinu daudzus kas spēlē ilgāk par mani bet scori mapēs ir sūdīgāki bet es spēlēju tik 2dienas un jau ap 70pointiem mapē tas ir slikti? :thumbsup:

Jaa tas ir slikti ja nu vien neesi 3 gadiigs berns kurs priecajas pat par to ka vienu dienu nav pietasijis autinus!

fats resp mapee 70 score un lieliisanas par to lielaakaa botu izradisanaas! :fuckyou::nosmilies::plzdie:

Link to comment
Share on other sites

vispār iteresanta padarīšana tie poitns. statos ir pipari, kam pa mani 40 h vairāk nospēlētas, bet man point vairāk.

un pa score - tas neko neizsaka. izsaka K:D ratio. pats score vairāk izsaka cik ilgi esi spēlējis. so 100-150 ir kāda stunda ar minūtēm...

piemēram JimBuga (izvēlos vnk salīdzināšanai). laiks 4 dienas 6h. man 1 diena un 18h. esmu viņam priekšā. so, what you make out of that?

Link to comment
Share on other sites

un pa score - tas neko neizsaka. izsaka K:D ratio. pats score vairāk izsaka cik ilgi esi spēlējis. so 100-150 ir kāda stunda ar minūtēm...

piemēram JimBuga (izvēlos vnk salīdzināšanai). laiks 4 dienas 6h. man 1 diena un 18h. esmu viņam priekšā. so, what you make out of that?

We make out that Chuck Norris is remade. =)

Link to comment
Share on other sites

un pa score - tas neko neizsaka. izsaka K:D ratio. pats score vairāk izsaka cik ilgi esi spēlējis. so 100-150 ir kāda stunda ar minūtēm...

piemēram JimBuga (izvēlos vnk salīdzināšanai). laiks 4 dienas 6h. man 1 diena un 18h. esmu viņam priekšā. so, what you make out of that?

To, ka Jimbo ir bots? :muahaha:

Link to comment
Share on other sites

total time dalot ar vnk dotā brīža punktiem? man sanāk ~3.45 minūtē...

un pa fragošanu - domā mani? kā tad savādāk tu ieņemsi punktu, ja nenoslaucīsi pretiniekus un viņu sentry? tā vien tā pati misijas pildīšana ir! tf2 viss iet roku rokā.

WOOOT! 1.5k :) one of these days macho. one of these days..

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

par ko tu runā es vispār pusi nesapratu. 1.5k, what?

Jā, fragošana sanāk misijas pildīšana, bet tas arī nav viss. Tīri piemēram - jānogalina ir mediķi un jāiznīcina sentriji. Enivei, es ar fragošanu nedomāju tevi, es domāju to, kā vajadzētu bīdīt lietas in general.

p.s.

ā, sapratu par to 1.5k

Link to comment
Share on other sites

Jā, fragošana sanāk misijas pildīšana, bet tas arī nav viss. Tīri piemēram - jānogalina ir mediķi un jāiznīcina sentriji. Enivei, es ar fragošanu nedomāju tevi, es domāju to, kā vajadzētu bīdīt lietas in general.

p.s.

ā, sapratu par to 1.5k

PUB spēlētajiem nekad to neieskaidrosi (visiem nē).. =)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...