Jump to content
GIGN Forum

Banned By Plikais.


Kriksis!
 Share

Recommended Posts

Vot es īsti nesaprotu, kas tie par idiotiskiem pieņēmumiem? Ja jau spēlē ir tie 16 biti, tad kapēc ar viņiem nevarētu spēlēt? Moš drīz ņūbi būs arī tie, kas spēlē uz lielāku rezolūciju, lai vieglāk ar AWP šaut?

Ā, un vēl neaizmirsīsim, ka ņūbi ir tie, kuriem uz mwheel up ir +jump.

Protams, visi, kas spēlē ar AWP arī ir ņūbi.

Āhh, un btw neņūbi spēlē bez skaņas.

Edited by kRi
Link to comment
Share on other sites

Ā, un vēl neaizmirsīsim, ka ņūbi ir tie, kuriem uz mwheel up ir +jump.

Protams, visi, kas spēlē ar AWP arī ir ņūbi.

Āhh, un btw neņūbi spēlē bez skaņas.

Vai 1280:1024 ir taa lielaa rezolucija domata ar kuru es speleju? <_<

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

O, ķipa viedoklis, kaut gan kaķim zem astes bāžams, bet pirmais neofftopiks, varu darēt, ka nemaz demo neesi skatījies :superlol::fsckinsad:<_<

āā un goodmen, tas bij domāts, jo zemāks - ****x****, jo vieglāk ar āvēpē pautos sašaut.

Edited by Kriksis!
Link to comment
Share on other sites

Eu, tas jau nagla paliek, jums tā nešķiet?

sorr par dubultpostu, bet kā savādāk uzmanību pievērst, esmu aptuveni 10 moderiem aizsūtījis vēstules ar lūgumu šito izskatīt, tad galubeigās vēl macho apvaicājos -par ko viņš nebij īpaši sajūsmināts.. Nahren tad vispār tādi moderatori ir vajadzīgi? Gadījumā nav vecie buki, kas iegriežas šeit tikai apskatīties atmosfēru? Varbūt ir laiks nomainīt vecās zeķes un laist jaunus entuziastiskus kadrus šajos posteņos, savādāk bardaks te :huh:

Link to comment
Share on other sites

Ok, man palika tevis žēl un tāpēc noskatījos demo, 80% biju pārliecināts, ka spēlē bez wh, ja tik primitīvi centies pierādīt savu patiesību, lai spēlēt gignā.

Ok, sākumā viss ok. Tad pirmais moments likās aizdomīgs, laikam 4ā roundā, tu apstājies pirms kastes, jo tur sēž čalis, pagaidi kad viņš nošauj tavējo un tikai tad ej un nošauj viņu, lai arī visus roundus pirms tam un, arīdzan, pēc tam vienmēr skrien tur un neapstājies. Interesanti, bet var norakstīt uz... strīdīgs moments. Tālāk, man likās interesanti moments kur tu vienkārši skrien, bet ne no šā, ne no tā sāc walkot, kaut pretinieks arī walkoja(dzirdēt tu viņu nevarēji) jā, pēc tam viņš sāka skriet un tad tu viņu nošāvi, kā tu to varēji zināt? Viņš nevienu nenošāva, tātad pēc radara nevarēji pateikt kur aptuveni viņš atrodas. Man liekas tas bija 6. rounds. Nu ok, šis ar vēl varētu būt strīdīgs moments. Nu tad es gaidīju momentu kur plikais tevi nobanoja. Ja nemaldos tu nošāvi 4 džekus caur smoka. Ok, man bija uzlikti 32 biti, bet biju tik ieinteresēts, ka uzliku 16 bitus, bet vislabākais ir tas, ka arī caur 16 bitiem nevarēja redzēt nevienu no viņiem. Varbūt paskaidrosi?

Manas domas - ja čalim nav wh(kas arī ir pietiekami strīdīgi, lai demo noskatītos vairāk cilvēku) tad bez dūmiem viņš spēlē 99%

p.s man nav vh, ar to būtu interesanti noskatīties.

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

Ok, sākumā viss ok. Tad pirmais moments likās aizdomīgs, laikam 4ā roundā, tu apstājies pirms kastes, jo tur sēž čalis, pagaidi kad viņš nošauj tavējo un tikai tad ej un nošauj viņu, lai arī visus roundus pirms tam un, arīdzan, pēc tam vienmēr skrien tur un neapstājies. Interesanti, bet var norakstīt uz... strīdīgs moments. Tālāk, man likās interesanti moments kur tu vienkārši skrien, bet ne no šā, ne no tā sāc walkot, kaut pretinieks arī walkoja(dzirdēt tu viņu nevarēji) jā, pēc tam viņš sāka skriet un tad tu viņu nošāvi, kā tu to varēji zināt? Viņš nevienu nenošāva, tātad pēc radara nevarēji pateikt kur aptuveni viņš atrodas. Man liekas tas bija 6. rounds. Nu ok, šis ar vēl varētu būt strīdīgs moments. Nu tad es gaidīju momentu kur plikais tevi nobanoja. Ja nemaldos tu nošāvi 4 džekus caur smoka. Ok, man bija uzlikti 32 biti, bet biju tik ieinteresēts, ka uzliku 16 bitus, bet vislabākais ir tas, ka arī caur 16 bitiem nevarēja redzēt nevienu no viņiem. Varbūt paskaidrosi?

Manas domas - ja čalim nav wh(kas arī ir pietiekami strīdīgi, lai demo noskatītos vairāk cilvēku) tad bez dūmiem viņš spēlē 99%

p.s man nav vh, ar to būtu interesanti noskatīties.

tajā situācijā nošāvu divus un es varu skrēnu no demo izvilkt ar to momentu, kā uz mana pc izskatās smoke tajā situācijā. un šāvu es pa malām un pa sānu ieeju kur pedejos 3 raundus iepriekš čalis ar awp stāvēja un mani atšāva.

otrs moments ar to kasti - nolecot lejā rušā dzirdēju, ka no kreisās puses nāk čalis, tad es walkot sāku, lai viņu labāk sadzirdētu.

Tas ar walkošanu, defaults moments. paskrien pawalko/paklausies, jo pašreiz spēlēju uz tumbām, diezgan vecām, tāpēc tā ir ka ir ar to soundu.

Paldies, ka vismaz sāka kustēties uz priekšu šitais viss

Link to comment
Share on other sites

Tu newalkoji, tu piegāji pie kastes un gaidīji kad viņš nošaus tavējo, lai tu, savukārt, varētu nošaut viņu. Tu tur apstājies vismaz uz 3ām sekundēm.

o_0 kurš tā dara? Pirmo reizi dzirdu un redzu ko tādu, itsevišķi tādā situācijā. Palicis pēdējais frags, tāvējie ir visur riņķī(visi meklē pēdējo fragu) bet tu walko. Atkārtoju, viņš neizdvesa ne skaņu, vienīgie kas trokšņoja bija tavējie.

No offence, bet tie momenti, kaut kā liekas pārāk aizdomīgi. Nu ok, lai vairāk cilvēku noskatās demo, tad arī varēsim spriest.

Link to comment
Share on other sites

#1 bilde

post-16970-1223754208_thumb.jpg

#2 bilde

post-16970-1223754223_thumb.jpg

#3 bilde

post-16970-1223754238_thumb.jpg

p.s. sorry par seksīgo rokrakstu paintā labāk nevar, ja grib lai nav lielie izmēri bildei :C

skrīni tika ņemti no demo.

Netaisnošos par tiem momentiem, gluži vienkārši neko vairāk par cs un draugiem.lv es ieslēgtu neturu. zaeblo skaidroties. Veiksme, šarms. Nav tur wh. :X

Edited by Kriksis!
Link to comment
Share on other sites

tie pedejie 2 screeni, kur ir def vieta un siena ct , veciit, davai nomet smoku - iesledz 16bit - es tur nostashos, ja tu mani noshausi def vietaa un tur pie sienas , tad es ticeshu :). nez nez :D

gruti noticet :/ kaut tie dumi ir shvaki, bet lai tur noshautu viegli nebuus nevienam.

demo nesmu skatiijies.

Link to comment
Share on other sites

:)

16 biti

cl_shadows 0

cl_updaterate 101

cl_rate 101

800x600 rezulūcija

PC Krāsu izvēle RADION X300

Uz pc maksimāli gaiš ekrāns.

Maza daļiņa no konfiga mana, kas varētu palīdzēt iegūt šādu smoku :)

p.s. snoop, noskaties demo un iegaumē kur stāvēja tie čaļi, + dēmo viņi šauj pa manīm, es tik šauju pa vietu no kurienes nāk "dzirkstelītes" no šaujamajiem.

Edited by Kriksis!
Link to comment
Share on other sites

es ara taa daru . paskraidu peec tam pawalkoju , paklausos kas notiek rinjkjii , tas vai tad ir slikti ?

neviena aciim redzama un stabila pieraadiijuma te nav !

deemo es neesu redzeejis un nemaz neskatiishos , jo man sakars ar pub ir pieliidzinaams - 0 ! :) vieniigi man biku palika zhel , ka tu centies attaisnoties un tevi visi nod*rsh

Link to comment
Share on other sites

neviena aciim redzama un stabila pieraadiijuma te nav !

deemo es neesu redzeejis un nemaz neskatiishos , jo man sakars ar pub ir pieliidzinaams - 0 !

Tu esi debīls vai tikai izliecies? Pārlasi savu postu un padomā vai atbildēt uz manu tekstu.

Link to comment
Share on other sites

pirmkārt - bans noņemts

otrkārt - es atkārtošos: 16biti NAV aizliegti, tāpēc savas demagoģēšanas spējas varat paturēt pie sevis

treškārt - es neatceros, ka gignā valda politika "kamēr nepierādi, ka esi nevainīgs, tikmēr esi vainīgs"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...