Jump to content
GIGN Forum

Dzirde


GEAR
 Share

Recommended Posts

GEAR

Apgreidots geks

14 years old

Gender Not Set

Latvia,Liepāja

Neesiet tik kritizējoši...

Liepāja. Pilsēta, kurā nav elektrības, kurā nav mašīnu, kurā cilvēki dzīvo alās un izšauj sev ausī 5x ar pistoli. Common day of liepaajnieks.

:lox:

P.S Tikko izlīdu no vannas , Viss OK

Edited by GEAR
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 113
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:lox:

P.S Tikko izlīdu no vannas , Viss OK

Ok, tagad vari aiziet dirst. Bet tad, kad tu atkal izdomā izdarīt kaut ko ģeniālu, piemēram, iecirst savu krāniņu durvīs, tad nekautrējies te uztaisīt topiku par to. Bija diezgan jautri. :)

Edited by acido
Link to comment
Share on other sites

reāli ir tā, ka raprock uzdirš Liepājai un liepājniekiem, bet aunu bars nodirš Gear. bet Gear ir pohuj, ka uz viņu dirš, bet raprock nodirš sevi. bet Gear nodirš sevi, bet raprock nodirš Gear.

Link to comment
Share on other sites

Bļ*d,man liekas,ka te lielākā daļa cenšas tikai postus pakrāt.( īpaši attiecas uz face,moderato un tamlīdzīgajiem :) ) Cilvēks pieļāva kļūdu ( diezgan stulbu ), bet cilvēki no savām kļūdām mācās + citi posti, saskan tikai no ***** vārdiem + daži posti viens otram atkārtojas,kas nozīmē,ka kādām patīk krāt postus. :superlol::zhaav:

Cerams ar šo postu nevienu neaizskāru. :superlol:

P.S Gaidu uzbraucienus. :10cm:

P.S.S Ja tu domā GEAR,ka es tev uzbraucu,tu maldies. Es runāju par tavu rīcību,nevis par tevi pašu. :)

Edited by Dante594
Link to comment
Share on other sites

:) ) Cilvēks pieļāva kļūdu ( diezgan stulbu ), bet cilvēki no savām kļūdām mācās + citi posti, saskan tikai no ***** vārdiem + daži posti viens otram atkārtojas,kas nozīmē,ka kādām patīk krāt postus. :superlol::zhaav:

Cerams ar šo postu nevienu neaizskāru. :superlol:

P.S Gaidu uzbraucienus. :10cm:

Nedomāju ka tev kāds uzbrauks

Jo tu esi saprotošs un viss ko tu pateici bija taisnība

Link to comment
Share on other sites

Njā šo notikumu visi atcēsies. Dante tu man lūdzu pasaki, kāds tolks no tās postu krāšanas? Man piemēram nekāds! Varat kautvai uzlikt lai manu postu skaits ir 0, man tas neko neizsaka :)

P.S Tiešām aizveriet šo topiku! Domāju, ka visi ir izteikuši savas domas :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...