Jump to content
GIGN Forum

Ir Jēga?


Mazinjais
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Sagribējas kaut ko jaudīgāju (pašlaik 40W subis + 2x60W tumbas). Tad nu sāku rakņāties ia i-veikaliem un atradu normālu subi ar 100W jaudu pa 41ls, bet vēlāk ieraudzīju lūk šo te mazulīti:

(200W+2*40w satellites)

Dzīvoju daudzdzīvokļu mājā tapēc sāku domāt vai ar šadu zvēru nedabūšu kādu sodu ka traucēju kaimiņiem...

Jo mēdzu klausīties mūziku uz pilnu jaudu (Nepārproti... Pilna jauda - tā, lai nesitas ārā) Edited by Mazinjais
Link to comment
Share on other sites

Dzīvoklī nav vajadzībes pēc tādas jaudas man iepriekš bija gan z2300, gan z5500 pašlaik ir 2.0 Microlab Solo serijas stumbiņas ar jaudu, laikam , 2x 30 un anyway basi ir nogriezti, lai BAUDĀMI varētu mūziku klausīties.

Link to comment
Share on other sites

:sparta:

benciks zin, kā es pielietoju savu z5500 :muahaha:

z-2300 jaudigaks par z5500, ja nu vienigi nestav klat tumbu skaits, aparatura (tehnika), dizains un spiikeru jauda. Bet subwoofers sit pušu par 12W x)

Citāts no logitech.com:

10" Long-throw Subwoofer and Tuned Bass Port: Get 188 watts of powerful, distortion-free bass.
Edited by Mazinjais
Link to comment
Share on other sites

x)

Citāts no logitech.com:

man gadu bija z2300 un tagad gadu ir z5500 un varu likt savu nissanu ķīlā, ka z5500 ir entas reizes jaudīgāks buufers :lohs: i vizuāli krietni mazaks i jaudas ziņā ir z2300

p.s. deadalive

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Deadalive, man stāvu augstāk dzīvo kaut kādi pidari, kuriem patīk skaļi klausīties krievu pop-sūdu, tāpēc man arī naids tāds. Labi, ka tas notiek pa dienu un savā istabā es īpaši nedzirdu + ja man vēl austiņas. Tev kaimiņu žēl nav? :ermm:

Link to comment
Share on other sites

mani jau sen butu japakar..

redz ne vienmer majas ir vajadzigs nezheligs subis.. tapat es zinu un noteikti zinu ka visadi logitechi un citi tamlidzigie ir normali vidusmera sudi un nekas vairak.

kada jega no basiem. yoo yoo es varu paradit draugiem ..

noperc normalu yamaha pastuuzi 200w + 2 istabas tumbas.. un bus tev atliektiem galiem!

Link to comment
Share on other sites

2300 man kalpo ideāli jau kādu laiku ~ 1.5 gadus. man privātmāja, bet pats tusēju otrajā stāvā. basus tik ļoti nejūtu kā tie, kas lejā, bet nu pats neesmu griezis vairāk par 30-45% basu jaudu. vnk nav vajadzības. kropļo dziemu + vēl no svārstībām sāk kautkas čīkstēt, kā piem dēļi gridā etc...

so pērc jau gatavu komplektu nevis kautko lasi pa gabalam. tāpatās ne sūda nejēdz no skaņas aparatūras tākā tev zīmēšanās nesanāks, izņemot kādus draugus, kas ir tādi paši āmuri šajā jomā. tas pats, kas ar overclocking, ja nejēdz, tad nepisies.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...