Jump to content
GIGN Forum

Iphone/ipod Touch Lietotājiem


Norek
 Share

Recommended Posts

nu ko, pievienojos iphone pulciņam :) pēc 1h lietošanas nolēmu jailbrake uztaisīt, viss sanāca diezgan veikli... softus priekš jailbreikotiem iphoniem smeļos no http://www.pr0x.org/ (kurš uz doto brīdi neiet dēļ kaut kāda database errora), kā arī var vienkārši torrentos nokačāt iphone app megapaku un vadoties pēc istore aprakstiem izvēlēties sev vajadzīgo šitu...

Link to comment
Share on other sites

Saksism ar noderigam lietam!

1. Intelliscreen - noladejam no cydia un tad ieksh pr0x.org atrodam crack! Diezgan plaši jaraksta, bet vnk var salikt dažādas fīčas uz lockscreen, kā piem, weather!

2. winterboard - ļoti vajadzīga lieta, lai varetu visadas lietas darīt ar savu springboardu! Nokačājams cydia!

2. Ilog - vajadzīgs intelliscreen un jainstale ta pat ka intelliscreen, vnk aplikacija aizvieto defaulto saņemto zvanu dizainu!

3. Ļoti laba lieta - iekš cydia ievadam source http://alx.f1.lv un tad searcha ieraksta lv un varesi uzlikt latviešu carrier ikonu, kā arī iekš sms nebūs tie papild burti, bet būs tikai a vai ā(nu ceru saprati) kā arī latviešu valoda!

Talak par aplikacijam!

1. mxtube - vnk lai varetu noladet kadu video no youtube

2. kickscreen - parada kadas filmas drīzuma iznāks + apskatities trialerus

3. Jaadu - lai ielistu sava PC caur VNC + vai vari meklet tos winamp remote, vai itunes

4. Shazam - forša aplikacaija, kas nosaka, kada dziesma skan un pec tam piedava ieiet youtuba noskatities!

Tālāk spēles!

Nu spēles mainu ļoti bieži tāpēc nevarēšu pateikt pašas labākās, jo daudzas ar laiku apnīk

1. Icansketchit - forša zīmēšanas spēle

2. labyrinth

3. ichalky

4. battleship - kartupeļi, patīk, jo var spēlēt caur wifi ar otru iphone

5. R.thunder - braukšanas spēle, arī patīk, jo var spēlēt caur wifi

6. fieldrunners - inčīga spēlē :D

7. Mindwave - dažādi toņi, kas palīdz dažādām lietām, lai varētu iemigt, lai nesāpētu galva u.t.t. (Pagaidam tikai iemigšanu esmu pameiģinājis un teikšu tā - palīdz 5min un atlūst ( vienīgi pēc tam austiņas paliek ausīs visu nakti un no rīta kkur nospiestas mētājas!)

8. Face melter - forša lieta ar kuru var sejas ķēmot!

9. iboxing - cik spēcīgi vari uzsist (es 329)

10. jack hamer - vnk rēcīga spēle publikā, kurš ir labāks droņītājs :D

Nu tā laikam viss! Negribu pārlasīt, bet gan jau sapratīsiet!

Edited by Miedzinjsh
Link to comment
Share on other sites

Karoče man ir iphone, un es gribu visas šitās fīčas dabūt virsū.. Tā kā no iphone maz ko saprotu, tad jūs viņas pa brīvu kaut kur variet dabūt?!

Man nekas nav hakots, crakots vai kkas tāds, vienkāršs iphone , tikko pirkts lmt tīklā.. Pasakiet, kas jādara, lai varētu dabūt visas šīs programmas un prikolus.. ;)

Link to comment
Share on other sites

mmm nezinu vai pēc winterboard uzlikšanas vai pēc lv pakas uzlikšanas, bet es pazaudēju wirelesa ikonu uzreiz aiz operatora... nerāda ne E burtu, ne 3G ne arī Wifi ikonu... kādas domas?

edit:

āāāāā never mind, tas bija Solid Status Bar iekš Winterboard settingiem

Link to comment
Share on other sites

Vel SBSettings vari nokačāt, lai būtu vieglāk izslēgt lietas, kuras neizmanto un paslēptu nevajadzīgas lietas, kā piem Stacks(vai kka tā!), viņu aktivizēt var nolaižot pirkstu pa augšējo daļu!

EDIT: Jakačā cydia! + vēl ar viņu var uzlikt numerisku bateriju!

Edited by Miedzinjsh
Link to comment
Share on other sites

ihacks.ru ir crackotās applikācijas.

no jau minētajām, izmantoju Shazam, Remote, Winterboard.

Izmatoju arī :

1) a2z - nenormāli plašs konvertēšanas softs.

2) terminal (iekš cydia var dabūt).

3) twinkie - parasts twitteris brīžiem sabiedriskajā transportā vai randiņā, kamēr otra pusīte ir tualetē :D

4) fring - skype klients. principā neizmantoju.

no spēlēm neviens nav pieminējis Asphalt 4. (NFS variants kaut kāds) var dzīties pakaļ kā policists, var mukt. Jāpilda misijas, jāvāc naudu, jāpērk jaudīgas mašīnas, jātūnē. arī šo var dabūt iekš ihacks.ru

Link to comment
Share on other sites

Nē, nesaproti Tu. Es Tev pateikšu, ko tieši nesaproti.

To, ka bačenes izturība ir atkarīga no tā, kā founs tiek izmantots. Ja stāv mājās un galda standby režīmā, ar izslēgtiem servisiem + eneiblētu lidmašīnas režīmu, tad var nostāvēt nedēļu vai pat vairāk.

Nevar pateikt - tur 5h, divas dienas vai divas nedēļas. Nav konstanta lieluma. God, give this child a brain.

Savējo lādēju vidēji reizi divās dienās. Cits varbūt sabiedriskajā spaida nemaņā, viņš lādē reizi dienā. Cits lekcijās skatās filmu, viņš lādē divas reizes dienā. Got it ?

Link to comment
Share on other sites

Baac es vakar redzeju applikaciju kkadu mind wave līdzīgu, bet tikai tādu, kas neviss aizmidzina vai kko tadu, bet gan tev saakt likties, ka tev rokas kļūst samgākas vai arī rādās objekti, bet šodien viņa ir izņemta, kāds nezin, kur viņu dabūt! Nosaukuma beigās bija wave sākuma daļu aizmirsu bija kkas uz f burtu vai kkā tā!

Link to comment
Share on other sites

Mhm, nav dižā efekta, vismaz pēc 20 min. Moš jāatslābinās, jāaizver acis, jāļaujas Placebo effektam.

uz šo brīdi minoritātes mīļākās programmas.

iCave (kādreiz nereāli fanbojoju par šo programmu, moš kādu aizrauj)

MazeFinger

Tap Tap Revenge un Tap Tap Revenge NIN Edition (NIN labāk vadās)

Topple (iejusties bērnudārza klucīšmāju celšanas laikos ir forši)

Fieldrunners (reāla igra)

Bejeweled 2

BTW, ar iBoxing nahuj atpisu pilnā ātrumā, tiešā triecineā iPodu pret koka skapi. :lol: Paldies tam, kas viņu ieteica. :lol:

EDIT : btw, varētu Tap Tap threadu uztaisīt iekš GIGN. Tur tie Global rezultāti ir mazliet nereāli, tāpēc varētu sacensties starp savējiem. Vienkārši katrs editot postu, kad dabū kaut ko grandiozu.

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...