Jump to content
GIGN Forum

Iphone/ipod Touch Lietotājiem


Norek
 Share

Recommended Posts

Čau!

Šodien paņēmu iPhone un ir problēmas ar app store. Visiem šī produkta lietotājiem ir skaidrs, ka app store Latvijā vēl nav pieejams, līdz ar to nav iespējams ielādet nevienu no 3rd party progām. Esmu mēģinājis piereģistrēt fake US paypal kontus, lai apmānītu appstore, bet nekādi nesanāk. Protams, varētu gaidīt statementu no bankas, lai apstiprinātu kredītkarti, bet tā kā esmu ļoti nepacietīgs cilvēks, tad vēlos risinājumu tagad un uzreiz. Reāli šo dienu esmu pavadījis, cenšoties apmānīt app store.

Tātad, lūgums pēc palīdzības pie pieredzējušiem cilvēkiem, kas krāmējās gar šīm lietām. Kādas ir iespējas ? Nelegālo staffu kā jailbreak atstājam pašu pēdejo. Cerēšu, ka ir pietiekami daudz iPod touch lietotāji, kas jau sen ir tikuši galā ar app store un tagad lādē bezmaksas softu.

Lielais mīnuss app store - lai nolādētu bezmaksas 3rd party softu, ir nepieciešams fucking iTunes akaunts.

Ceru uz ātru reakciju, lai naktīs varu mierīgi gulēt.

Paldies jau iepriekš!

Link to comment
Share on other sites

kaut kā varēja piereģistrēt, bet šits tāds, ka viņi neuzticās Latvijas kredītkartēm (Swedbankas arī ne) vārdu sakot tev spīd tikai jailbreaks. Un kāpēc jailbreaku par pēdējo atstāji? jailbreaks vispār bija pirmā lieta, kas jāizdara.

Link to comment
Share on other sites

nu jā, es it kā atvēru jailbreakme.com, nospiedu uz install kaut kādu tur app. vēra vaļā y.tiff, ielādēja un apstājās. nekāds install, nekas tml. augšējā, kreisajā stūrī rādas zils punkts. izskatās, ka ar 2.1 firmware nesanāks.

Link to comment
Share on other sites

app store dabūju pie dzīvības. paspēju nobaidīt sīko bračku ar light saber :D

patīk arī remote. var staigāt pa māju un pārslēgt dziesmas iTunes.

tagad gan vajag atrast progas, kas vairāk paredzētas vajadzībām, kā ssh klients. skype arī gribētos. ringtone menedžerim arī gribētos kaut kādam pieķerties, savādāk defaultās melodijas sucks ass.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ĒĒM, man jautājums saistībā ar ipod touch, kādam ir idejas pie šādas problēmas. Kad mēģinu ieinstalēt 2.1 jauno OS versiju kad nokačājās līdz pašam galam viņš padomā un izmet kļūdu ka pārtrūcis kontakts ar serveri... 2.1. man vajag, lai varētu izmantot progas :ermm:

Link to comment
Share on other sites

tas tieši caur iTunes arī notiek.

Edit: Lieki piebilst ka man ir jaunākā iTunes versija. Es biju labi daudz stundas veltījis visādiem instalācijas veidiem(meklēju infu inetā), pārinstalēju iTunes, kāčāju vnk ne caur iTunes. Uzspiedu caur iTunes ka tikai nokačā bet neinstalē, tāpat kļūda tāpat "error -3259", viņš saka tjipa pazuda kontakts ar serveri.

Edited by Set.
Link to comment
Share on other sites

Kā teica man iphonu lietotāji: ''iphons kas nav atbloķēts (jailbreak) nav iphons bet telefons, par tādu naudu vajadzēja ņemt parasto nokiju''

Es paspēlējos ar to iphonu kur bija dažādas programmas tur ishit un Icrap nu viskautkādas tieši viņam bija ahuena kruti.... tad es redzēju iphona spēku :)

Link to comment
Share on other sites

:D

patīk arī remote. var staigāt pa māju un pārslēgt dziesmas iTunes.

tagad gan vajag atrast progas, kas vairāk paredzētas vajadzībām, kā ssh klients. skype arī gribētos. ringtone menedžerim arī gribētos kaut kādam pieķerties, savādāk defaultās melodijas sucks ass.

n0r3k, kas ir faking light sabers ? :o

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...