Jump to content
GIGN Forum

Help Toby!


Symbiote
 Share

Recommended Posts

blink.gif vins apeediis tobiju blink.gif

huh.gif un nabaga tobijam buus jaamirst ar tik debiilu vaardu...

Naudas pelniisanai buutu labaak straadaajushi taadi vaardi kaa: princese Diaana, saules zakiitis vai kas taads, bet tobijs smiliez.de_2428.gif tas ir kaut kaada sunja vaards. Butu cits vaards tam zakim es buutu noziedojis.

PS es buutu noziedojis arii tajaa gadiijumaa ja tam zakim buutu piemeram kruuts veezis, lauzta kaaja utt. Bet neeeeeee confused.gif

Link to comment
Share on other sites

VArdam tobijs nav nekada vaina, tad jau ojars skan veel smiliez.de_2428.gif

sorry.gif es domaaju nosuutiit (pariit) veel 100ls serverim, bet paldies simbam, es tagad zinu ka to naudinu kadam vaig vairaak!

Link to comment
Share on other sites

man arii bija trusiits liidziiks tobijam, vinjai vaards bija mikucis, bet vinju aizveda uz laukiem, jo vinja grauza manus kompjuuter vadus sad.gif

zaban.gif

vel viens kas liek trusiem neatbilstosus vaardus. smiliez.de_2477.gif

kas jums visiem ir - nevarat sakariigu vaardu trusim izdomaat (nakamreiz veel nosauciet par Reksi vai Gauju smiliez.de_2538.gif )

evilmad.gif

Link to comment
Share on other sites

zaban.gif

vel viens kas liek trusiem neatbilstosus vaardus. smiliez.de_2477.gif

kas jums visiem ir - nevarat sakariigu vaardu trusim izdomaat (nakamreiz veel nosauciet par Reksi vai Gauju smiliez.de_2538.gif )

evilmad.gif

ojaar afigel? kaa tev patiktu ja es savu kakji nosauktu tavaa vaardaa un katru vakaru spaardiitu? ES VARU IZVEELEETIES KAADU VAARDU GRIBU KAS TU ESI PASAULES VALDNIEKS KA NOSAKI KAADS KATRAM BUUS VAARDS ????? smiliez.de_2538.gifevilmad.gif

Link to comment
Share on other sites

ojaar afigel? kaa tev patiktu ja es savu kakji nosauktu tavaa vaardaa un katru vakaru spaardiitu? ES VARU IZVEELEETIES KAADU VAARDU GRIBU KAS TU ESI PASAULES VALDNIEKS KA NOSAKI KAADS KATRAM BUUS VAARDS ????? smiliez.de_2538.gifevilmad.gif

tip tiesi taa arii izdari - nosauc kaki manaa vaardaa un nospaardi vinu... Baac es uzreiz sajutisos tads.................................

nospardits? smiliez.de_2428.gif

tip - kas tu to trusi kniebi ka taa satraucies par vinja vaardu. Man skiet ka tas pat ir jautaajums jaunam topikam: kapec xxx ir zoofiilis shock1.gif ?

Man skiet ka probleema ir mekleejama tavaa beerniibaa confused.gif - tev pietruuka sociaalie kontakti un taadel tu saaki runaat ar dziivniekiem, ko sauci cilveeku vaardos. sad.gif

tu pieradi buut par taadu kaa savu dziivnieku domubiedru grupas liideri un taadeel tagad nevari iztureet ka kaads saak oponeet tavam viedoklim (galu galaa - dziivnieki neprotestee - vinus ir tik viegli pavedinaat sad.gif (it seviski mazus dziivniecinjus - kaa kakiisus dry.gif )).

Vai varbuut tu nemaz neguli ar saviem maajdziivniekiem - tu vienkarsi masturbee skatoties kaa tavs kakis mazgaa savu kaajstarpi thumbsup.gif

Ja taa ir taisniiba tad man jaasaka ka tev ir nelielas probleemas. tu esi taads kaa sik. bet - thumbsup.gif

PS Varbuut veelies par to parunaat? unsure.gif

Link to comment
Share on other sites

kaads sakars ar zoofilismu?? man vinju uzdaavinaaja dzimenee un vinjai jav bija vaards mikucis! bet padomaa ar galvu tak vaitad tev nav maajdziivnieks un tu vinju nosauktu kaa tev labaak patiik man nebija jaasauc jau jo vinjai jav bija vaards mikucis un tagad kaads sakars man ar zoofilismu? smiliez.de_2538.gif

Link to comment
Share on other sites

kaads sakars ar zoofilismu?? man vinju uzdaavinaaja dzimenee un vinjai jav bija vaards mikucis! bet padomaa ar galvu tak vaitad tev nav maajdziivnieks un tu vinju nosauktu kaa tev labaak patiik man nebija jaasauc jau jo vinjai jav bija vaards mikucis un tagad kaads sakars man ar zoofilismu? smiliez.de_2538.gif

aha, man ar liekas ka tieshi ojaaram te vajadzeetu padomaat ar galvu un nevienam citam.

bet padomaa ar galvu tak vaitad tev nav maajdziivnieks un tu vinju nosauktu kaa tev labaak patiik man nebija jaasauc jau jo vinjai jav bija vaards mikucis

user posted image

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...