Jump to content
GIGN Forum

Hokejs


MeGaPiiLe
 Share

Recommended Posts

Bez Karsuma spēlei zudīs asums. Kanāda tak ir spēka spēles grandi.

Nu no Jekimova nebūtu liela jēga, jo viņš ir ļoti tehnisks uzbrucējs, bet pret Kanādu viņu nomīcītu.

Visi mani avoti ir sheit : http://twitter.com/zembergs

Zemberga kungs uz vietas visu jaunako pazinjo :) Pec tam viss tiek publicets parejos saitos :)

Bārtulis par Uzbrucēju :D lal :D varereja labak SOrokinu laist par uzbrucēju :) Vinjam vismaz ir pieredze un sanak :DD

Link to comment
Share on other sites

Mūsējie labi turās. Pirmais periods tikko beidzās 0:0

Pirmās 3 min mūsējie aktīvi uzbruka, bet tad Kanāda ar pieslēdzās. Tagad uz 1. perioda beigām Kanāda laikam sāk pamosties. Vairs tik lēni nespēlē kā sākumā :D

Link to comment
Share on other sites

Es ceru uz uzvaru ar 4:3 mūsu labā.

Bet pagaidām vismaz 1 puslaiku izturējām godam.

Link to comment
Share on other sites

Uz Latviju koefs bija 24 :) uz nichu 12 :) PAr kanadu izdomaa pats :DD

Ej forsha spele :D Kamer 0:0 tikmer varam cereet :D Dereetu 1majiem iemest,un vispar tad uz pretuzbrukiem moshk vel kadu ieripinaat :DD Mums pec 30sek vairakums bus 1:20 :) jamet iekshaa,ja gribam vel vairak pakaitinaat vinjus :DD

Link to comment
Share on other sites

kad iemetam mazakumaa es atkal noticeeju museejiem! NU vismaz uz 5caam sekundeem :DD NU tiesnesis arii suka pietiesaaa kanadieshiem! Laikam dusmiigs ka Sveici izbombiijaam no turnira ,ka nekaa Sveicietis tiesaa :DD Nu mazakumaa smuku konfekti iesedinajam un arii smuki minuti divdesmit notureejaam 3 pret 5 ,bet she ku re ku,dzekie ienaak zonaa uzmet un hopsaa vaarti! Edzhi nevainoshu shodien un komandu arii nee! JO speli ir prieks skatities,kaa museejie tomer cinaas un meigjina kaut ko! Bet nu deretu fixi 2tros,un tad jau moshk aizietu taa spele! Tagad sanak pusi 3sho periodu 1maaa mainja speles ar kadu citu uzbrukumaa!Mainjas japarveido :(

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...