Jump to content
GIGN Forum

Hokejs


MeGaPiiLe
 Share

Recommended Posts

Laikam mūsdienās 20-30% vairākuma realizācija skaitās "sūdīgi"

EDIT: Šodien uzliku uz Somiju un Zviedriju, Somu šogad ir neapturami domāju ka pārbrauks vieglāk vai grūtāk pāri Kanādai, un par Zviedirjas - Krievijas spēli, Zviedriem sabalansētāks sastāvs, Krievi šogad neizskatās neuzvarami.

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

Zemaak jau nebija kur :) No 1:3 ZAUDETAJOS Shamie 7:3 uzvar :DD Malkina 3 varti un 2piespeles :D PZDC prosta nav ko teikt :DD ja ritaa uzvaram NORVEGUS tad ar krieviem tiekamies 1/4finalaa :) Bet ritaa mums nevares palidzet ne BARTULIS ne KENINSH zheel bet jauzvar arii bez shiem pleyeriem :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

man vajag internetā - sencis atbrauca ciemos un kā reiz šam hokeju vajag. Ņēmot vērā to ka pats es hoķi neskatos - ta man sporta pakas nav un internetā es arī HZ kur skatīties...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Календарь проверочных матчей «Динамо» Рига

3 августа 17.00 Даугавпилс «Динамо» Рига – «Динамо» Минск 1 - 2

8 августа 17.00 Пиньки «Динамо» Рига – «Нефтяник» Альметьевск 2-1

14 августа 14.00 Нижний Новгород «Динамо» Рига – «Спартак» Москва 3-2 OT

15 августа 14.00 Нижний Новгород «Динамо» Рига – «Динамо» Москва 3:5

17 августа 18.00 Нижний Новгород «Динамо» Рига – «Торпедо» Нижний Новгород

18 августа 12.00 или 16.00 - встреча за окончательное распределение мест

25 августа 19.30 Рига «Динамо» Рига – Espoo Blues

26 августа 19.30 Рига «Динамо» Рига – «Атлант» Московская область

28 августа 19.30 Рига «Динамо» Рига – «Локомотив» Ярославль

29 августа 19.30 Рига - встреча за окончательное распределение мест

Link to comment
Share on other sites

Kaa paatiik zinjas, ka hokejs buus tikai tv6 un veel kkaadaa viasat kanaalaa? ZB tas pidaru kantoris, droshvien kkaadus pusnakts akaartojums tik raadiis...

TV6 jau izcelaas ar F-1, agrak normali LNT vareja skatiities tagad tikai noteikti ieraxtos + izbraukuma speles vispar nespiiid mums redzet...DA POSHLJI VINJI VISI D1rst... BEt cik saprotu vel nekas nav beidzies jo LTV7 vel nav sanjemushi atbildi iespejams radiiis gan shur gan tur... taa kaa pinciiti nevajag vēl no biksēm vilkt laukā/

Link to comment
Share on other sites

Haha, preses relīzē bija teikts, ka ar Toļiku norit pārrunas. Ņemot vērā to, ka tiks rādītas arī citu latviešu komandu spēles, tad vajadzēs arī vairāk komentētājus. Nav izslēgta Toļana piedalīšanās vsb sniegtajās hokeja orģijās. Kvalitāte? Daļēji varu piekrist, bet esmu gatavs to pieciest, ja man ir iespēja redzēt visas sezonas spēles.

Jau pagājušajā gadā vsb bazūnēja, ka viņiem vienīgajiem ir tiesības translēt hokeju. Redz, ka nebija. Un ja nu kādreiz nebiju pie tv, tad ltv7 mājaslapā, bez maksas un labā kvalitātē varēju noskatīties. Nebija jāmeklē ļevi strīmi, kurus nefilmēja ar tv kamerām, bet gan ar rāceni. + kad vsb Vuguls runā, tad ausis vīst nost.

+ ltv neatrada naudu Domburam, bet šis ir dzīvības un nāves jautājums viņiem. Ja pazudīs hokejs, tad būs vakars uz ezera, jo pat Panorāma vairs nespēj piesaistīt tik daudz cilvēkus (aizvien uzskatu, ka tas ir kvalitatīvākais ziņu raidījums). Visiem interesē jēlie Ugunsgrēki un Bizū.

Tieši tāpēc domāju, ka ltv vēl paspirināsies.

Edited by T0masS
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

TV6 ir kvalitāte, atšķirībā no LTV7 un nevajag izfantazēt, ka k-ko rādīs atkārtojumos. RD tomēr nav sūda F1, ne velti viņi izmeta tādu piķi lai pārkostu LTV.

Toļiks ar beidzot varēs iet dirst!

Apskatījies spēļu translācijas grafiku? :D No 1majām 10izbraukuma spēlēm , tiešraidē rādīs tikai 1nu pret LOKO :DD PArējās visas spēles rādīs ierakstā :DD Da pašļi viņi visi dirst... Mājas spēlēs rādīs tiešraidē, bet kā zināms sezonā ir 28izbraukuma spēles arī.... Da nu i naxuj....Tiko pačekoju , maksāt 4Ls menesī par VSB, nu i nafig...

Link to comment
Share on other sites

Apskatījies spēļu translācijas grafiku? :D No 1majām 10izbraukuma spēlēm , tiešraidē rādīs tikai 1nu pret LOKO :DD PArējās visas spēles rādīs ierakstā :DD Da pašļi viņi visi dirst... Mājas spēlēs rādīs tiešraidē, bet kā zināms sezonā ir 28izbraukuma spēles arī.... Da nu i naxuj....Tiko pačekoju , maksāt 4Ls menesī par VSB, nu i nafig...

GHFhc_blhWk.jpg

Ka es vel kaut kur lasiju , ka majas speles radis tv6(online) bet pa viasat ierakstus. Un ar izbrauksanas spelem viasat radis LIVE , bet tv6 pec tam ieraxtu )) Man poh , man un tv6 un viasat ir , bet hu*ova tas ka bus stubie komentatori (( Ka vsp bes Anatolija skatities vares (

Edited by Makc `
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Es ja godīgi priecājos ka tiesibas pāraidīt spēles ieguva Viasats (Nav man Viasat).

Pirmkārt, LTV7 ar savu novecojušo tehniku, neizraisa nekādu prieku skatīties hokeju. Labi, sūds ar bildes kvalitāti, kas ir gaužām bēdīga, bet operatori nav par matu labāki, nespēj izsekot ripai (Kas bija redzams šī gada LDZK) un kameru izvietojums, kas ir daļēji vainīgs pie tā ka kamer puisis nespēj izsekot ir vienkārši briesmīgs. Nevajag nemaz skatīties uz NHL, paskataties kā Šplengera kauss tika filmēts, HD kvalitāti, cik labi tika izveitotas kameras, tā lai skatītais pamana visu, atšķirībā no LTV7 filmētā.

Vēl viens prieks ir par komentētāju nomaiņu, teikšu godīgi, Kreipāna vāvuļošana un domu graudi nav priekš hokeja un tas otrs tirliņš ir vispār zem katras kritikas.

Protams es ceru ka līdz ar jauno spēļu translētāju Viasat tas viss mainīsies

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...