Jump to content
GIGN Forum

Hokejs


MeGaPiiLe
 Share

Recommended Posts

Okz, būs jāiečeko 24/7.

Es domāju, ka paši Stars pirms sezonas nekādus augstos mērķus neuzstādīja, bet nu tagad tas varētu būt mainījies. Kaut arī play-off ir pavisam cita spēle.. Nja, 90.gados RW vs Avs bija vēl krutāk nekā tagad Caps vs Pens - http://sportacentrs.com/hokejs/nhl/video/25032009_1123_janis_ligats_asinaina_tresdiena

Lab, jāiet laikam gulēt. Anyway, bija patīkami parunāt par kaut ko vairāk, nekā tikai "DINAMO RLZ!!1!1!". :)

Link to comment
Share on other sites

Bet jā, iesaku to 24/7- raidījumi pa pirmo, Irbe arī nedaudz papļāpā. Kopā ir 3 sērijas, pēdējā nav @ inperil.

Vispār ir 4 sērijas un visas var noskatīties youtubē. Diezgan interesanti bija paskatīties.

Skrastiņam arī savainojums...cerams, ka nebūs nekas nopietns.

Link to comment
Share on other sites

itkā jau spēle normāla bija, bet ir baigi grūti uzvarēt, ja nevar spēlē iemest vairāk par 1 vārtiem. visskumjāk izskatās vairākums, tur vispār mūsējie nevar neko sakarīgu izveidot. Jāgaida atpakaļ Ozo, tad situācijai vajadzētu uzlaboties.

Link to comment
Share on other sites

nx, kur tu esi manījis 4. sēriju? Cik sapratu, tad bija 3 sērijas un basta. Vai tad izlaida vēl 4. sēriju pēc WC beigām?

Yes, ir arī 4.sērija. Viņa iznāca vakar vai šodien...neesmu īsti drošs. Pašlaik gan ir pieejamas 2 no 4 daļām un sliktā kvalitātē, bet rīt šajā kanālā var sagaidīt visu epizodi HQ kvalitātē.

Link to comment
Share on other sites

Super, es jau bēdājos, ka 3 sērijas tikai :)

P.S.

Kanādas- Krievijas spēle bija kaut kas nereāls.. Tarasenko + Kuzņecovs vienkārši ārdījās 3. periodā, kamēr kanādieši pēc sieviešu klostera izlases izskatījās.

Link to comment
Share on other sites

Nja, tas bija epic comeback. No vienas puses krievu uzvara baigi nepārsteidz, jo gandrīz visi tie čaļi spēlē KHL, kamēr kanādieši savās junoru līgās. Moš HK Rīga arī labāk būtu spēlēt BAČ kopā ar večiem, nevis junioru līgā.

Link to comment
Share on other sites

Taaa krievu morda ilgi paliks man atminjaa! Lab ka man ir alus,kas speej nomierinaat :( Bet nu jau tabulaa saak paraak kritiski izskatiities! Pedejaas 12 speles neesam uzvarejushi pamatlaikaa! N1ce! Znachokam ariii 7 vai 8 zaudeejumi pec kartas un 1dien ar vinjiem jatiekas! Bus n1ce!

P.s. Diez kaa tiek skaititi metienu attieciba vinjiem tjipa 46metieni musejiem 16, Nu es varu deret,ka varetu saskaitiit daudz vairak musu metienus! Bet nu kuraa d1rsaa vinji paspeja 46metienus izpildit,es nezin!

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Protams komanda, tā maigi sakot spēlē kā sievietes, bet lai būtu ko vainot vainosim tiesnesi... Es domāju vairāk ir jāspēlē nevis jākunkst par tiesneša kļūdām. Tādas vienmēr būs gan uz vienu, gan uz otru pusi, cilvēciskais princips. Gaidu to momentu kad cilvēki beidzot beigs slimot ar šo kaiti - TIESNESI VAINIGS! Nu ibio parādiet kādu rupju kļūdu, no tiesneša puses, kas tika pieļauta ATLANT spēlē? Vienu.

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

Protams komanda, tā maigi sakot spēlē kā sievietes, bet lai būtu ko vainot vainosim tiesnesi... Es domāju vairāk ir jāspēlē nevis jākunkst par tiesneša kļūdām. Tādas vienmēr būs gan uz vienu, gan uz otru pusi, cilvēciskais princips. Gaidu to momentu kad cilvēki beidzot beigs slimot ar šo kaiti - TIESNESI VAINIGS! Nu ibio parādiet kādu rupju kļūdu, no tiesneša puses, kas tika pieļauta ATLANT spēlē? Vienu.

Tu spēli skatījies bļeģ? Ok, piekrītu- citas reizes tiesneši ņipričom, taču tāpat tiek vainot, taču ne šajā mačā- 2 noraidījumi tīri izdomāti (atstājot 3 pret 5) + 4. gols ieskaitīts pilnīgā bezjēgā, nemaz nerunājot par Sprukta un Dārziņa lielajiem sodiem. Un šī jau nu nebija tā spēle, par kuru DR pārmest, ka "spēlē kā sievietes". Grauza ledu, sitās un cīnījās, taču ko var darīt, jāspēlē pret tiesnešu brigādi.

Link to comment
Share on other sites

Nekas nav zaudets joprojam esam 8niekaa atlikushas tikai 3 izbraukuma speles un parejaas 10atlikushaas speles ir MAJAS! Majas kaa zinam,musejie kapaa cik var,pie tam tagaad arii no LAZARETES OZO un HARTIGANS bus atpakalj! DOmaju ka arii Telkvists driiz bus ierindaa,tapec ceru ka viss sanaks tikpat foini kaa sezonas sakumaa!

Link to comment
Share on other sites

Par 4 vārtiem runājot, abiem bija augsti paceltas nūjas, gan Avangard uzbrucējam, un mūsu aizsargam (paskataties video), tātad vārti skaitāmi...

Par to stiienu pa seju ar nūju, Ankipāns bija saliecies maksimāli zemu lai nobloķētu metienu ārā no zonas, Avangard spēlētājs ar atvēzienu sita pa ripu un loģiski, ka trāpīja pa seju, vai to var uzskatīt par augsti paceltu nūju? Diezin vai, ja spēlētājs ar galvu saliecies līdz jostas vietai, + man liekas tiesnesis šaj epizodē stāvēja viņiem aiz muguras.

Par to 3 pret 5, es komentēt nemācēšu , jo to palaidu garām.

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...