Jump to content
GIGN Forum

Hokejs


MeGaPiiLe
 Share

Recommended Posts

Bostona būs finālā, tas jau skaidrs. Interesants būs Čikāgas un L.A. turpinājums. Go L.A. :D

+ par rakstīto.

Šonakt būs ceturtā spēle, LA noteikti to paņems, tad būs jāskatās, kas būs izbraukumā :)

Link to comment
Share on other sites

Nepamet sajūta, ka Pitsburga parādīs zobus..

Ariii man ir taada aizdoma :DD Ka nekaa nakamaa speleee Daugavinsh iespejams atgrieziisies ierindaa :DD Un kaa zinaaams ar daugavu Bostonai smagi gaajis :) Bet nesaprotu , kaa PINGVINI , kam lidz shim bija videji 4,7 varti spelee, knapi 3speles pret Bostonu 3 ripas iemetushi :DD

Link to comment
Share on other sites

Elementāri - Bostona ir mana komanda. Nedaudz raustos no tiem pingvīniem, bet 4 iespējas - vienā noteikti palaimēsies.

Edited by bacard
Link to comment
Share on other sites

Printeris - Vancovera- GAME OVER -5ls

GooD MeN- Chikaga Serijaa pret Kings 2:1

FBI- Pingviini Serijaa pret Bostonu 0:3

rokoko90 - Ducks -GAME OVER -5ls

Ceru ka rokoko90 ar Printeri manu 5cīti zeķē atlikuši :) Un drīz arī FBI zeķi varēs uzpildīt :DD Bet ja godīgi pārāk drošs par Čikāgu vēl nēesmu, bet domāju ka šodien spēle ieies overtimā un tur jau redzēs kam vairāk paveiksies :)

Link to comment
Share on other sites

Printeris - Vancovera- GAME OVER -5ls

GooD MeN- Chikaga Serijaa pret Kings 3:1

FBI- Pingviini Serijaa pret Bostonu 0:3

rokoko90 - Ducks -GAME OVER -5ls

Nu ko , šodien Malkins varēs braukt atvaļinājumā ? :) čikāga spēra vēl vienu solīti tuvāk finālam :)

Link to comment
Share on other sites

Atā Malkin, atā Krosbij, atā FBI..

Piedraazt par Malkinu un Krozbiju. Neaizmirsiisim ,ka Dauvavinjsh speelee pie BB un ,ka Daugavinjam ir iespeeja pacelt stenlijas kausu :pizdiblee:

Edited by RagnaR??
Link to comment
Share on other sites

Drāzt jau gan nevienu nevajadzētu, bet esmu par Bostonu kopš pirmās spēles. Tas gan nav Daugaviņa dēļ - rezervisti mani neinteresē.

Link to comment
Share on other sites

Nu es DAUGAVIŅA vietā negribētu izcīnīt kausu neko nedarot, tas būtu tik pazorna. Protams, ka finālā jau visus laiž laukā, lai tiktu pie gredzeniem, bet viņš to nav pelnījis.

Bet ja vinsh finalaa nospelees 6-7 speles, kas vainas.. kopaa buus 8 playoff speles un gredzens buuus... Ieraxts buuus... Pieredze buuus... Un jaunu liigumu ariii dabuuus ar kaadu :) Bet pareizi FBI fanosim par CHIKAGU labaak :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...