Jump to content
GIGN Forum

Hokejs


MeGaPiiLe
 Share

Recommended Posts

Ko viņš? Nopircis spilvenu, ko zem krēsla palikt, lai mīkstāk?

:D Nē, teica, ka beņķi vairs nesildīšot. Ģērbtuvēs Jāgra formu pielaiko, došot vecajam šamanim atpūsties, grib uz ledus play-off gaisu apostīt.

Link to comment
Share on other sites

:D Nē, teica, ka beņķi vairs nesildīšot. Ģērbtuvēs Jāgra formu pielaiko, došot vecajam šamanim atpūsties, grib uz ledus play-off gaisu apostīt.

pienesīs puikiem ūdeni ar ko veldzēties pēc Malkina & Krosbija pēriena! ^_^

Link to comment
Share on other sites

Par beisbolu zinu tik daudz, ka berniibaa ar kaiminj meichaam un dzekiem setaa dzenaajaam :DD Es pat nezinu nevienu BEISBOL LEGENDU :DD Nu tur sajegas man nekadas :)

Tur ja nedaudz iedziļinās ir pat tīri interesanti, par leģendām arī īsti nemāku teikt, bet spēli saprotu par visiem 100. Īstenībā pat ļoti interesanti :) Saprotu par ko tur amīši tā fano ^_^

Link to comment
Share on other sites

Printeris - Vancovera- GAME OVER -5ls

GooD MeN- Chikaga Serijaa pret Kings 0:0

FBI- Pingviini Serijaa pret Bostonu 0:0

rokoko90 - Ducks -GAME OVER -5ls

Juhuuuuu :) Chikagai domaju pret LA ir lielakas shances tikt talaak nekaa Pingviniem pret Bruiniem :P FBI ballite turpinaas :P

Link to comment
Share on other sites

Printeris - Vancovera- GAME OVER -5ls

GooD MeN- Chikaga Serijaa pret Kings 2:0

FBI- Pingviini Serijaa pret Bostonu 0:1

rokoko90 - Ducks -GAME OVER -5ls

Vakar tieshi bija raxts, ka LA KINGS jau 36speles pec kartas playoffos nav ielaidushi vairak pa 3vartiem un hopcaaa sanjem 4barankas :) Tagad Chikagai bus japanjem 1na izbraukuma spele un FInaaals domaju buus kabataaa :) Nu ko jaskataas ko Pingviini pret Laachiem shodien 2trajaa spelee paveiks :)

P.s. ņiživijs ir atpakaļ :) Wuhuuuuu :) OZO- ņižiks :) Abi laikam tomēr Diņamkā grib pabeigt karjeru :) un pedejo reizi Olimpiskajās piedalīties :)

Link to comment
Share on other sites

P.s. ņiživijs ir atpakaļ :) Wuhuuuuu :) OZO- ņižiks :) Abi laikam tomēr Diņamkā grib pabeigt karjeru :) un pedejo reizi Olimpiskajās piedalīties :)

Ohoo.. ar šo ziņu ļoti iepriecināji mani ;) tas ir lieliski! Dinamo nakošajā sezonā būs ZIRGĀ :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...