Jump to content
GIGN Forum

Kur Taadi Kretiini Rodas


Reno
 Share

Recommended Posts

psc man kriit uz nerviem taadi melji man mamma ar ir draugiem.lv vinja noticeeja un daudziem aizsuutija es uzreiz neticeeju vienkaarshi kaa var uzreiz draugiem.lv likt tad jaabuut idiotam labaak uzreiz pa reklaamu vai pa raadio, bet pa netu nu gan psc 4ista sasist seju taadiem dry.gif

Link to comment
Share on other sites

aarpraac tas siikais ar savu stulbumu visu nolaida podaa. un labi vien ir

1 kljuuda jau bija ar bagaatajiem vecaakiem, tad veel tas ka naudu uz vinja kontu suuta

ahaa, izraadaas komentos siikais jau uzrakstiija ka vainiigs...

+ mans miiljaakais koments

das killa 17.02.2005 / 20:12:17

Tak ielieciet fočeni iekšā lai bietē cilvēki var iedot!

happy.gif

Link to comment
Share on other sites

nebiju domaajis, ka vareetu gadiities situaacija, kad es gribeetu dziivot Aucee... tur jau toch visi visus paziist. bet no otras puses jeega jau taapat nav; dzhekinjs noteikti paarmiizis jeegu un pat pie loga baidaas pieiet. un pats vainiigs. un taa arii vajag. kautkad jau taapat izies un tad arii norausies.

Link to comment
Share on other sites

oi kuul, jauki tongue.gif smuks puisis biggrin.gif.. hmm vai tik nav laiks aizbraukt uz auci, lai gan ko es tur dariishu mani tas neskar nevienaa no veidiem, ja nu vieniigi vinjsh man vareetu piedraudeet par to ka es esmu shaadu topiku aizsaacis[vai arii nee], laikam jaasaak baidiities.. ai vai arii nee, vinjsh izskataas dumjsh tongue.gif

Edited by Reno
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...