Jump to content
GIGN Forum

Bans


amniijs
 Share

Recommended Posts

BAN] ----------------------------------------------------------------------

BAN] Tu esi izbanots no shii servera!!!

BAN] Izbanojis tevi ir: Zloy^

BAN] Nobanotaa speletaja niks ir: *Winamp^Tm* dare^devil*

BAN] Iemesls banam: WH

BAN] Bans uzlikts pirms 0 dienam 0 stundam 0 minutem 0 sekundeem

BAN] Bana terminsh ir peec nenoteikta laika

BAN] Par jautajumiem shai sakara griezties www.gign.lv forumaa sudzibu sadaljaa

BAN] --------------------------------------------------------------

http://pussy.gign.lv/cs.gign.lv/2008-09-06..._italy_gign.zip

Uzskatu, ka bans ir nepamatots, un vēlētos, lai viņš tiktu noņemts.

Link to comment
Share on other sites

Par šo tēmu jau bija topiks, ja nemaldos, tad izlēma, ka taisnība ir Tava viedokļa pusē. Es, savukārt, esmu pretējos uzskatos par šādām padarīšanām. Runāt var daudz un dikti, tāpēc nemaz nesākšu, lai šī sūdzība nepārvērstos par mēslu čupu, jo to pašu var izlasīt tajā topikā kuru es tagad nemeklēšu. ;)

Link to comment
Share on other sites

Da nav vinsh miedzinsh nekadas rocky,fr0zen vai spawn,bet gan vnk naabs kursh tuc tuc mak spelet uz sharam! Ja reiz vinju kads ADMINS nobano,ir 2vi varianti! Vai nu vinsh chiito vai admins nemak atpaziit chiteri no skillota playera un tadiem janjem acc nost,bet tas taa :)

Link to comment
Share on other sites

:D vietējais csa pro runā. Tu tak nevienam trāpīt nejēdz. Ej uz mežu sēnes lasīt.

Ej bekot :pizdiblee: Iemacies spēlēt un tad māc mani spēlēt! :thumbsup: Starp mums vienīgā starpība ir tāda ka es māku arī 4 fun spēlēt ne tikai krušīt,ka vnk fragers,kas neko citu nemāk,tā vietā lai normāli cw/wcg kāpātu! lmfao

Link to comment
Share on other sites

zloy^ pareiz izdariija

Ko Tu viņa rīcībā saskati tik pareizu? Man šķiet, ka adminam būtu, un vēlreiz, būtu jāatšķir parastu spēlētāju no spēlētāja, kurš spēlē ar palīgprogrammām. Ar niku šeit nav nekāda sakara. Man jau otro reizi ir bans no Zloya, kaut gan pirmajā reizē man niks nebija tik, kā jums patīk teikt, "provokatīvs". Toreiz spēlēju ar niku "peru", un iemesls banam bija aimwh... Lai nu kā, pietiek te kaut ko rakstīt. Vai tiešām man ir tik ilgi jāgaida, līdz man noņems banu? Pat negribēju nekādu diskusiju uzsākt, bet izskatās, ka ir daži, kuriem tas patīk. Vēlējos tikai to, lai šis bans tiktu noņemts!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...