Jump to content
GIGN Forum

Jaunums! Google Jaunais Browseris


FaCe
 Share

Recommended Posts

Da jūs prosta lohi esat! :)

Es pateikšu, kāpēc visiem tā patika FireFox. Tāpēc, bļēģģģģ, ka IE bija pārkačāts ar pluginiem, adwarēm un spaiwārēm! Protams, ka tad, kad uzmet jaunu browseri, kuram pat flash vēl nav uzinstalēts, tad viss ātri lido un ir ZAJEBĪĪĪS! BEET - tad nepaiet ne pāris mēneši un arī FireFox ir piebāzst līdz augšai ar drazu. Un ko tad visi umņiki dara? BET protams - CHROME! Ūber sūda glābiņššš bļēēēģģ!

Jūs prosta salīdzinat varbūt, cik jums ātri strādā FireFox vai Chrome un pēc tam vienkārši Format C: un pārinstalējat Windowsu un paskataties, kā IE vienkārši lido! ;)

Beefs

p.s. bļēģ... jūtu, ka man būs jātaisa Format C: /..... :( negribuuuuuu.... :(

Link to comment
Share on other sites

:)

Es pateikšu, kāpēc visiem tā patika FireFox. Tāpēc, bļēģģģģ, ka IE bija pārkačāts ar pluginiem, adwarēm un spaiwārēm! Protams, ka tad, kad uzmet jaunu browseri, kuram pat flash vēl nav uzinstalēts, tad viss ātri lido un ir ZAJEBĪĪĪS! BEET - tad nepaiet ne pāris mēneši un arī FireFox ir piebāzst līdz augšai ar drazu. Un ko tad visi umņiki dara? BET protams - CHROME! Ūber sūda glābiņššš bļēēēģģ!

Jūs prosta salīdzinat varbūt, cik jums ātri strādā FireFox vai Chrome un pēc tam vienkārši Format C: un pārinstalējat Windowsu un paskataties, kā IE vienkārši lido! ;)

Beefs

p.s. bļēģ... jūtu, ka man būs jātaisa Format C: /..... :( negribuuuuuu.... :(

Ja tu pazīsti tikai tādus sūdus kā adware, tad lieto tālāk to srano IE

Viņa vislielākā kļūda ir ka viņš ir nenormāli exploitējams. Un šitais google mēsls (beta) vispar nav vārdu, ja lapā ir ielikts iframe ar linku uz EXE failu, un tu ieej lapā, tad viņš vnk klusu šo failu novelk tev uz PC

Link to comment
Share on other sites

Viņa vislielākā kļūda ir ka viņš ir nenormāli exploitējams. Un šitais google mēsls (beta) vispar nav vārdu, ja lapā ir ielikts iframe ar linku uz EXE failu, un tu ieej lapā, tad viņš vnk klusu šo failu novelk tev uz PC

Tu regulāri uz sava PC laid hz kādas izcelsmes exe failus?

Kā jau šeit minēja - ši ir beta versija. gaidam stable versiju un tad arī varēsim spriest. Vismaz pašlaik - iespaids visnotaļ pozitīvs.

Link to comment
Share on other sites

Mozillas ģenerālprogrammētāji jau noteikti strādā nosvīduši pie jaunās 4 versijas :D kas centīsies izkonkurēt chrome. Cik es saprotu pārsvarā visiem te patīk jaunais chrome, bet es labāk palikšu ar FF jo te ir tāda lieta kā DTA ^_^ palielina download speed pa 400% :khehehe:

Edited by k34ups
Link to comment
Share on other sites

:D kas centīsies izkonkurēt chrome. Cik es saprotu pārsvarā visiem te patīk jaunais chrome, bet es labāk palikšu ar FF jo te ir tāda lieta kā DTA ^_^ palielina download speed pa 400% :khehehe:

Es domāju ff vel nemaz nejūtas apdraudēti, apdraudētiem ir jājūtas IE, jo viņu usewru skaits smagi sarūk ik gadu.

Link to comment
Share on other sites

Kā jau šeit minēja - ši ir beta versija. gaidam stable versiju un tad arī varēsim spriest. Vismaz pašlaik - iespaids visnotaļ pozitīvs.

:lol: :lol: pēc kā tu spried par šo rindu "Tu regulāri uz sava PC laid hz kādas izcelsmes exe failus?" :lol: :lol:

Atbildēšu, jā es uz sava PC laižu visādus failus (arī inficētus) tikai iekš atiecīga softa, kas manam win nekaitē ;)

Link to comment
Share on other sites

Kad iesinstalē šo mazo addonu tad nospiežot uz kāda download link peles labo pogu būs papildus opcija dTa one click ar ko var uzsakt lejuplādēt. Pāris opcijas ir kā Dc piemēram tu vari aizsākt lejuplādēt un izslēgt DTA, bet piemēram atsākt lejuplādēt kautvai pēc mēneša ja tu vien neesi izdēsis temp failu.

Vairāk palasi te :).

Edited by k34ups
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...