Jump to content
GIGN Forum

Sekss, Nauda, Mīlestība.


novijas
 Share

Recommended Posts

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Interesanti...bet visticamāk no mīlestības.

Nauda man ir vajadzīga un labu laiku jau nekas labāks par pāris nedēļu kontaktiem ar pretējo dzimumu nav bijis, un tas netraucē.

Rezumē: Sex un nauda ir vajadzīgi.

Edited by Chaz
Link to comment
Share on other sites

hmm domajams ka tomer milestiba varetu ietvert ari seksu :sparta:

atteikties no naudas - NEVER!

bet ta grutak izlemt par sexu vai milestibu :meele:

EDIT: tad labak no sexa, ja bus nauda, tad ka jau ieprieks minets - vares sanemt pakalpojumus par to :khehehe:

Edited by Korijs
Link to comment
Share on other sites

Es arī domāju tāpat. Jo bez naudas tu lēnām, bet progresīvi kļūsti par neko, pabiru, utt. Atliek tikai trīs varianti. Nošauties, ateikties no seksa vai atteikties no mīlestības. Fakts kā tāds, ka neviena meitene tevi nekad nemīlēs, nav diezko kruts, bet fakts ka tu nekad vairs nevarēsi nodarboties ar seksu... nu grūti izlemt. Es vilktu kārtis.

No naudas. Jo kas var but forshaks par to ja tu kadu mili un tevi kads miil.

Seen, nekur jau nav teikts, ka brīdi, kad tu atteiksies no naudas tev uzreiz no zila gaisa nokritīs skaistākā meitene uz pasaules un sāks tevi mīlēt. Vai bez naudas viņa tevi gribēs?

Edited by knds
Link to comment
Share on other sites

Lai no kaut kā atteiktos, tam vispirms ir jābūt. Vai tad ne? Pirms jūs neesat dabūjuši un izbaudījūsi visus trīs, ir muļķīgi atbildēt, jo nezinat, ko laižat garām. Lielākā daļa bagātu cilvēku saka, ka laimi par naudu nopirkt nevar. Pirmos trīs gadus varbūt var, bet pēc tam saproti cik nožēlojami ir visu iegūt izmantojot tikai naudu.

edit: Outlawz, tak paskaties cik viņiem gadu.. Domā, ka pa naudu var dabūt visu.

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

Uz doto brīdi atteiktos no naudas... Jo uzskatu, (TIKAI MANAS DOMAS) ka par īstu mīlestību nekā labāka nav vajag to tikai atrast...

Manā izpratnē sekss būtu kā viena no mīlestības augstākajām stadijām, ja to tā var dēvēt... Jo to es nespētu "darīt/veikt" ar cilvēku, ko nemīlu... Un nauda ir tikai materiālā vērtība, protams, diezgan svarīga, bet ne galvenā... Vispār šis bija interesants jautājums... Man lika aizdomāties par dzīvi nedaudz smalkāk....

Edited by Kiwix
Link to comment
Share on other sites

Manā izpratnē sekss būtu kā viena no mīlestības augstākajām stadijām, ja to tā var dēvēt... Jo to es nespētu "darīt/veikt" ar cilvēku, ko nemīlu... Un nauda ir tikai materiālā vērtība, protams, diezgan svarīga, bet ne galvenā... Vispār šis bija interesants jautājums... Man lika aizdomāties par dzīvi nedaudz smalkāk....

nu tu gan dirs bumbiņas. Apsēstos Tev kāda modele uz sejas, tad gribētu redzēt kā tu kaut ko nespētu, mazais Kiwix būtu līdz zodam. Steve Urkel knows these things, mēn.

Edited by Invincible
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...