Jump to content
GIGN Forum

4.sezona


Narkotika.
 Share

Recommended Posts

Es, n0r3k. Pat ja apdāvināsi mani ar 3 dienu ceļojumu, kas patiesībā būs diezgan nomācoši, jo es nevarēšu kačāt postus, vismaz nebūs jālasa šie kalni ar infantīlisma pilniem postiem. :)

Un plz m1nor neko neatbildi... tev taapat jau daudz poustu.

Tas ir tā stilīgi rakstīt ar cipariem, ja? Tu esi tik stilīgs SaS^MAN.

Nu un? Emocionālie ir slikti?

Un BIN LADEN nesakarīgi nespamoja.

Kā būtu ja tu saņemtu sevi rokās un izdarītu neiespējamo - izlasītu pirmos divus postus. Jā, es zinu, tas nav kas tāds, ko tādi idioti kā tu var katru dienu izdarīt, bet nu paskatīsimies uz to tā reāli - vienu reizi pa 15 gadiem jau var! Vai ne? ;)

Man šodien ir ļoti labs garastāvoklis, tāpēc es tev izpalīdzēšu.

Tātad, ko mēs izlasām pirmajos divos postos? Jā, tu uzminēji pareizi, Narkotika jautā, kur novilkt jauno Prison Break sēriju, un BIN LADEN iesaka iečekot demonoid.com, jo, acīmredzot, tas ir diezgan pieklājīgs trakeris, kurā parasti ļoti ātri parādās seriālu jaunās sērijas. :) Nu nevainosim viņu par to, ka viņš nezināja, ka sērija iznāk tikai šovakar.

Un nē, es, atšķirībā no tevis, nedzīvoju laukos, kur parasti ir blusas.

Es vēlētos, SaS^MAN vārdā, pateikt, ka Endijs Dzerkalis un, daļēji, rusty ir lohi un jums ir jānomirst. :) Man arī jānomirst, gandrīz aizmirsu par sevi, minority.

Edit : Forši, aizmirsu uzrakstīt sākumu.

p.s. - tagad jau esmu debīls urods, forši.

p.p.s. - tu, KlumpaHLTV, aizmirsi, ka esi daunis.

p.p.p.s. - Tiem, kuri ir forši, xoxoxo, veltu savu iecienītāko seriālu air datumus. :) Pie tam secība ir +/- tāda, kādā es viņus skatītos, ja nolādētu visus reizē.

Shield (Season 7)

September 2, 2008

Heroes (Season 3)

September 22, 2008

House (Season 5)

September 16, 2008

Family Guy (Season 7)

September 28, 2008

C.S.I. (Season 9)

September 29, 2008

Southpark (Season 12)

October 1, 2008

The Office (Season 5)

September 25, 2008

Prison Break (Season 4)

August 25, 2008

Vēl skatos Weeds, bet nu tas jau šobrīd iet. :)

p.p.p.p.s. - BĻĀĀĢ, The Shield jau parīt, šķita, ka tikai oktobrī bija, nāāāāāāājs. :wub:

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

bļe pizdec, papisu nahuj pokerā visu naudu un esmu dusmīgs, tapēc jāizliek tas viss te.

Klumpa, aj aj ja klumpa tu stulbā padauza, nafig tu esi tāds stulbs mudaks, ar saviem kropļu-punktu smaidiņiem, nesaproti ka tu esi jobans daunis un ka tevi neierdz 70% forums. bled kā tu man riebies.

ā, vel piebilde KROPLEI, savu muo acc vari iebāzt sev dirsā, ja nepamanīji, es adevu savu pl acc RikkY'am par brīvu, kur bija visi chari ar +20 resiem.so fuck yourself, cunt sucking motherfucker.

edit: minority, jā pārlasot savu postu pašam arī tā liekas, bet man pohuj, ME ANGRY

vot, tāpēc man ir 50% warn, man patīk izlikt apskatei :)

a jā, atradu vēl ko interesantu, PumpaTV, kā tu vari saukt minorityu par spammeri, ja viņam ir 2 posts per day, bet tev 3? stulbi sanāk, ne spammeri?

Edited by Invincible
Link to comment
Share on other sites

Es gan neteiktu, ka tu, Invincible, izskaties īpaši gudrs pēc šī posta, bet tas tā, smieklīgi. :)

A, kādēļ nē? Tu esi, vienā vārdā, daunis, ko tu jau zini tāpat, bet es tikai atgādinu. :)

p.s. - Invincible, nemīz, katram uznāk, cits to neizliek apskatei forumā, cits izliek, nJeEKAs sAwWlJJeE. ;*

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

KlumpaHLTV, izlasot tavus pēdējos postus es tur jēgu nekādu nesaskatīju, un tu vēl citiem prasi kapēc viņi šeit ir ierakstījuši, un vel saukā par spameriem etc. Kādam moderam vajadzētu šo to izdarīt šajā sakarā!

Par kamerūnu es tev piekrītu, bet par tiem jaunievestajiem aktieriem, man liekas, ka nav jau tik slikti, nu vajadzēja viņiem kādu jaunu vēsmu ieviest, viennozīmīgi! Ganjau 5 sezonā viss lēnām atgriezīsies vecajās sliedēs (es tā ceru).

p.s. Vispār būtu tik reāli, ja šādās diskusijās nevajadzīgos postus uzreiz dzēstu (protams,ja viņi nav supersmieklīgi :thumbsup: ), savādāk no 34 vai cik tur postiem sakarīgi, un pa tēmu, ir labi ja 4-5.

Tas nu TIEŠĀM IR ĻOTI NOMĀCOŠI! :thumbsdown:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...