Jump to content
GIGN Forum

Metamais Par Iisu ?


Guest o515
 Share

Recommended Posts

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zini, kko dirst par gjimeni ir tilzi - tu esi URLA, pateiktu tu taadu lietu man dziivee, uzreiz ar kaaju pa seju, varbuut ne ar kaaju, bet ar elkoni toch degunu tev ielauztu, bet tas taa... losers tu !

RENO, blat, urla, beidz te vsiiem liist, ja ?

Man tā liekas, ka tu par urlām sauc visus, kas tev nāk pretī un no kā tev nav bail. Un vēl kas! Vai nu man ir slima saprašana par to, kas ir urla, vai arī tu to nesaproti, jo ne macho, ne Reno manā skatījumā nav urla, tā ka tu varētu iemest kādā brīvā brīdī savu skaidrojumu vārdam "urla" smiliez.de_2524.gif Varbūt man nāksies mainīt savu izpratni par pasaulīgām lietām un. cool2.gif

Un tas tavs baismīgais drauds par deguna šķaidīšanu, manuprāt, ir šī topika kulminācija smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

Pinky taka taads papagailis: Urla, urla, urla laugh.gif he he

nu un, ka vinsh taa runaa!!! jums nav poh? varbuut jums kluus labaak, ja vinsh teiks, gejs, gejs, gejs, vai lohs, lohs, lohs?? smiliez.de_2538.gif

Link to comment
Share on other sites

zini, kko dirst par gjimeni ir tilzi - tu esi URLA, pateiktu tu taadu lietu man dziivee, uzreiz ar kaaju pa seju, varbuut ne ar kaaju, bet ar elkoni toch degunu tev ielauztu, bet tas taa... losers tu !

KAAJU PA SEJU XD.gifXD.gifXD.gifXD.gifXD.gifXD.gifXD.gif

TO ES GRIBEETU REDZEET.

ar roku tu ar diezvai aizniegsies smile.gif

bet nu labi. shis topiks iet dirsaa (pinkijam gan jau ka patiik smile.gif bet nu labi) let's put a stop on this.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...