Jump to content
GIGN Forum

Vai Kartejais Heteroseksualais Idins :)


ojaars
 Share

Recommended Posts

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

cool2.gif Visu laiku>?Piebalsoju>?loliks tu nelaimiigais>

jaa tu visu laiku piebalso. man povig, ka es esmu tavaa listee, vari iet un pats priecaaties, ka esi mani ierakstiijis!!

P.S. es ar savu dziivi esmu apmierinaats, un esmu laimiigs!!!

Edited by jurisss
Link to comment
Share on other sites

pumpainais ojaar, iemet luudzu savu bildi, lai varam iereekt ! vai arii tu neveelies, jo tevi ir kompleksi ?  blink.gif

DOOOOOOOH, te ir jaaliek muljkju bildes, tieshi taapeec taveejaa te ielikta. Nu ojaara bilde te galiigi neiederas.

p.s. tikko iedomaajos, ka buutu smiekliigi, ja mees saaktu mainiit ojaara vaardaa uzsvarus. Piem, OJaars vai ojAArs smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

jaa tu visu laiku piebalso. man povig, ka es esmu tavaa listee, vari iet un pats priecaaties, ka esi mani ierakstiijis!!

P.S. es ar savu dziivi esmu apmierinaats, un esmu laimiigs!!!

LLol. laughing4.gif Ok lai taa buutu>!Es piebalsoju (tikai kam isti nav skaidrs>Laikam pats sev?). Sarunaasim taa>ka es beigshu piebalsot ( biggrin.gif ) a tu beigsi pieblusot savu suni>??biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

*vilnji un viegla migla paari ekraanam* vai tikai pirms kaada laika forumaa netika vairaakas reizes banots hippucis hipijs hippppijinjsh u.t.t....looks like his back smiliez.de_2125.gif weeeeee teh mega pwnzor !! weeeeeeeee !! smiliez.de_2090.gif

smiliez.de_2125.gif

pareizi. Labi ka atgaadinaaji. Vinsh tak man veel nesen vaicaaja kapeec vinsh neko nevar rakstiit forumaa happy.gif

xXx veelos pievienot savai muljkju listei. Tops pagaidaam ir shaads

1. fya

2. hipijsss

3. xXx

Link to comment
Share on other sites

nu vo tas jau paliek stulbi - es labrpraat ievietotu savu mulkju listes daliibnieku bildes (dr.saape, ojaars), bet sie urlas kauteerjas ielikt, nabadzinji...

Link to comment
Share on other sites

labi pain turpini sleepties, kuce !

mjaa, te laikam arii apstiprinaajums topikam 'vai kaarteejais gejs'. Kaads prasiis kaapeec? Un es varu atbildeet: Man shkjiet, ka heteroseksuaals viirietis (tb zeens) diezvai gribeetu, lai es esu vinja kuce smiliez.de_2125.gif, bet kaa redzams pinkijs to veelas. Vai vajadziigi veel kaadi pieraadiijumi?

post-18-1107697056.jpg

Link to comment
Share on other sites

kaut ko interesantu negribi izdomaat ? tik vienu un to pashu te mal bez apstaajas.

taa tad neliksi savu bildi ? es labpraatu ienjirgtu par tevi.

respect tev par unikaalajaam paint izmantoshanas speejeem ! smiliez.de_2125.gif

aa, jaa, un kur es savaa postaa rakstiiju, lai tu buutu mana kuce ??

Edited by Pinky
Link to comment
Share on other sites

LLol. laughing4.gif Ok lai taa buutu>!Es piebalsoju (tikai kam isti nav skaidrs>Laikam pats sev?). Sarunaasim taa>ka es beigshu piebalsot ( biggrin.gif ) a tu beigsi pieblusot savu suni>??biggrin.gif

da tu piebalso viseim, kas kko pasaka par kaadu citu...

ma nav suna, un blusu arii man nav!!!

neveertee citus peec savas meerauklas thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Ojaar !
  • O Pulveri !
  • Dr.Pain !
  • Reno !
iesaku apmekleet un palasiit SHO un SHO, un iegaadaaties SHO, jo kaa man izskataas, Jums vareetu ar to buut probleemas [jaa jaa atkal supergudraas manas teorijas] vienkaarshi tik daudz $$$ jums niikuljiem nebuus, lai Escalade'u nopirktu, kas pagarinaatu metamo, tad nu spamojam un dorshamies iexh virtuaalaas pasaules, kur ne1 muus neredz, nezin, kas mees esam [protams, iznjemot tos, kam nav BAIL paraadiities - LoLx] !!!

smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gif

Bljin atkal normaali sanaaca uznjirgt - vot kaac es malacis !!!

P.S. Dr.Pain

DOOOOOOOH,...
ir jaaraxta D'oh un nemaz tik daudz "O" burtinju nevajag, OK ?
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...