Jump to content
GIGN Forum

Vai Kartejais Heteroseksualais Idins :)


ojaars
 Share

Recommended Posts

Ojaar !

O Pulveri !

Dr.Pain !

Reno !

iesaku apmekleet un palasiit SHO un SHO, un iegaadaaties SHO, jo kaa man izskataas, Jums vareetu ar to buut probleemas [jaa jaa atkal supergudraas manas teorijas]

jaa jaa atkal supergudraas tavas teorijas>:DDroshvien pasham ir vajadziiba peec daiktinja palielinaashanas jajau tu mekleeji vairakas lapas par to teemu>:P

p.s. Jurrriiiiisssssss kapec tu vislaik VISIEM piebalso?O_O

Edited by O Pulveris
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ojaarss nav kaarteejais GIGN pazinja/draugs , kursh sheit var justies kaa pie maates kruuts siltumaa un aizstaaveets un taadeelj briivi aplikt citus cilveekus ?

man likaas vismaz tev vajadzeeja saprast to cik nopietna ir shii cilveeku aplikshana...

taads nopietnais dzheks. Geezuz. Palasi sulika parakstu un spied mieriigi.

pain - bilde = thumbsup.gifhappy.gif

vienkaarshi lieliska

man patiik kaa o515 atkal uztaisa savu "objektiivo" veertiibu skalu peec kuras protams visi tiek veerteeti bez ierunaam - shoreiz tikai ritenis vai skeitbords nav meeraukla bet gan tas vai tu savu bildi esi ielicis forumaa. Interesanti ka no neskeitoshanas un neX3Moshanas tev nestraadaaja smadzenes bet no bildes neielikshanas sheit tev saruuk kraans. Kaa automaatisks bonuss visiem "kas sleepjas" klaat naak augstpraatiiba un iedomiiba kas uzbuuveeta virtuaalajam pasaules teelam, KAMEER IISTENIIBAA...

ar nepacietiibu gaidu naakamo izveerteeshanas parametru. Lieku ceriibas uz treshaas acs izaugshanu aanusaa no daudz topiku taisiishanas vai vismaz kaarpas uz zoda uzmeshanos no kaada konkreeta smailija likshanas.

Link to comment
Share on other sites

ojaarss nav kaarteejais GIGN pazinja/draugs , kursh sheit var justies kaa pie maates kruuts siltumaa un aizstaaveets un taadeelj briivi aplikt citus cilveekus ?

tas ir 100%, ka vinji ir paziistami.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...