Jump to content
GIGN Forum

Vai Kartejais Gejs?


ojaars
 Share

Recommended Posts

Kādā veidā līdzīgas?

Tās neeksistē.

smiliez.de_2125.gif

ha ha!! grenadieris izceelaas ar aspraatiibu!! bet nu diezko gudrs tu vienalga neesi sad.gif(

1) reezeknes apkaartnee vispaar nav purvu 18.gif taa kaa, ja tu buutu attiistiitaaks, tad tu to zinaatu smiliez.de_2125.gif

2) kkaads 3galvains purva briesmonis, nu ljoti originaali? (NEE)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 176
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Juriss ir tik forsh un aspratigs...

un kaa vins grenadieri tiko nolika laugh.gif

es grenadiera vieta shock1.gif tagad nosautos... sad.gif

diez ko sitadiem apvainojumiem liks pretii grenadieris unsure.gif - vai maz ir ko uz kaut ko sitadu atbildet upset.gif

no si briza es iesu un pievienosos jura komandai thumbsup.gif , ceru ka vins mani pienems... smiliez.de_2538.gif

Juri - smiliez.de_2524.gif

Link to comment
Share on other sites

ha ha!! grenadieris izceelaas ar aspraatiibu!! bet nu diezko gudrs tu vienalga neesi sad.gif(

              1) reezeknes apkaartnee vispaar nav purvu 18.gif taa kaa, ja tu buutu attiistiitaaks, tad tu to zinaatu  smiliez.de_2125.gif

              2) kkaads 3galvains purva briesmonis, nu ljoti originaali? (NEE)

Es tiešām (lūdzu, tikai nesit mani) atvainojos, ka apšaubīju tavas prāta spējas, es laikam būšu tās pārvērtējis. Tavi neticami attapīgie spriedelējumi par manu gudrības līmeni, kas pie tam ir balstīti uz dzelžaini loģiskiem un noteikti pamatotiem secinājumiem, ir mani pilnībā sagrāvuši shock1.gif . Es noliecu galvu un metos ceļos augstākās būtnes ? jurisss ? priekšā mol.gif. Tavs intelekta līmenis mani satrieca pašos dvēseles pamatos un es atkāpjos pazemībā un izbrīnā. Tas viss ir tik pat 100 % pilnīgi droši, kā fakts, ka tev ir humora izjūta (un smadzenes, lai apjēgtu, ka varbūt es ar nolūku pieminēju Rēzeknes trīsgalvaino purvu briesmoni, kura eksistence jebkuram normālam cilvēkam (jā, tieši tā, varbūt par tādiem esi dzirdējis, tie ir tie, kas dzīvo ārpus tavas siles / smadzeņu audzēja traumētās pasaulītes un, lai cik dīvaini tev tas neizklausītos, SPĒJ DOMĀT!!! (tagad tikai nesāc bakstīt sūdu čupu sev blakus un kliegt: ?Vai tu dzirdēji, TU DZIRDĒJI ko viņš tikko teica???!!! Ou, the horror, THE HORROR!!!?)) būtu apšaubāma.

Bet, protams, es nekādā veidā nevēlos mācīt tādu IQ gigantu kā tu, I?m sure you had it all worked out, un tikai izlikies, ka nesaprati (ļoti pārliecinoša un žilbinoša (un tikpat ticama) taktika, starp citu!).

P.S. Starp citu, jāatzīst, ka tev ir taisnība, trīsgalvainais purvu monstrs nav oriģināli, es atzīstos, ka to izlasīju ?NewYork Times? divus gadus atpakaļ un nošpikoju (shame on me sad.gif ), bet vispār jau jebkurā avīzē vai interneta lapā šo informāciju var atrast (vēl reiz liels Sorry maniem faniem, I?m big fat fake and I deserve to be kicked in the balls upset.gif ).

Edited by Grenadieris
Link to comment
Share on other sites

1) X3M;

2) visi jurissa teksti;

3) Pinkija "casual" ieteikums sleegt topiku;

4) un, protams, no sveshvaardu vaardniicas njemtaa ojaara leksika, ko neviens normaals cilveeks nevar saprast.

turpiniet mani izklaideet happy.gif

Link to comment
Share on other sites

sheit man liekas notiek apsleeptaakaa ciinja par tera-attapiigaa tirlinja titulu.

es teiktu ka saakumaa destrojeris ar komentaaru par osha poustu ienjeema pirmo vietu, bet jurissss(vai cik tur tie ss) ar savu inteligjento repliku grenadierim ir traapiijis bullim acii. Gruuti buus kaut ko tik gudru paarspeet! Oficiaali atljaujos ierindot juri ieksh dabas briinumiem, jo tik prasmiigi analizeet situaaciju un uzdot traapiigus, konkreetus un pamatotus jautaajumus sen neviens nav speejis wink.gif

p.s.

man imponee ka minot grenadiera izdomaato (kaa veelaak atklaajaas noshpikoto) purva briesmoni pats jurisss izmanto ljoti origjinaalu un agraak nekur neredzeetu teikuma struktuuru beigaas ieliekot iekavaas (NEEE).

thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Vai es luudzu ari vareetu iekluut DB grupinjaa! Nu luudzu! Un forshu taadu nosaukuminju kaa piemeeram Britnija Spiirsa vai kaa tur iisti vajag?

aizmirsti. Tu nezini ko vajag izdariit lai tiktu Dabas Brinumos un ja tu domaa ka zini, tad vari buut droshs - tu domaa nepareizi. Ja tev joprojaam liekas ka tu domaa nepareizi tad tu joprojaam domaa nepareizi.

it's as simple as that

Link to comment
Share on other sites

te jau laikam saakas intelekta un DB kaujas tongue.gifbiggrin.gifsmiliez.de_2469.gif

Bet nu tam Dr.pain [vai kaa tur] teixhu, ka salauzc es nu toch netiku, vienkaarshi man shita bezjeedziigaa SPAMoshana bija ir apriebusies un, ja es buutu saacis kko dir.st, tad atkal buutu jautaajumu juura, u.t.t. labaak un vieglaak bija pastaastiit kaa ir, lai vinjsh atpi.shaas, pat vareetu teikt aplauzt biku vinju biggrin.gif, jo vinjsh jau toch nebija cereejis, ka visu izklaastiishu, bet ko tur - man jau nav ko sleept smile.gifsmile.gif

un vispaar izskataas, ka macho te ir vieniigais kaut cik sapraatiigais cieminjsh forumaa, vismaz raxta normaali, nevis taa kaa Ojaarinjsh un citi liidziigie indiviidi - keepin up da good work violent1.gif4.gif

Link to comment
Share on other sites

taa vis nesaki ka es esmu praatigaakais... es vienkaarshi nemaaku tik eleganti pasviitrot tavus domu graudus kaa to dara ojaars happy.gif

nu jaa neskaitiisim jau arii to gudro vaardu chupinju, lai gan paaris jau no vinja esmu iemaaciijies smile.gif taa ka to tekstu vareju saprast.

Link to comment
Share on other sites

o515 - man visvairak patik, ka tu tipa, ka teica pains padevies, bet, tagad uzskati, ka kadu mistisku iemeslu del tev ir izdevies sava puse parvilkt ari sakarigo cieminju macho (skat. web lapas sadalu memberi smile.gif )

Tagad ar jauniem spekiem, beidzot apvardojis macho (varbut ieklusi klanaa smile.gifsmile.gifsmile.gif ) tu varesi te nolikt visus.

PS man patik, ka es veljoprojam rakstu nesaprotami

PPS pinky - ja aspratigais puisis tiesam ir tavs braalis, tad man jaatgadina, ka vins pirms paris postiem teica, ka es esot tik pat stulbs ka tu (palasi salidzinajumus attiecinatos uz mani un sapratisi ko vins doma par tevi smile.gif jauki)

PPPS o515 - vai tik tev nav masina tadel, ka tev vajag kaut kadu apliecinajumu savai viriskibai (mabe his gei tu dry.gif ).

PPPPS tu uzmineji, es rakstu nenormali - es pat teiktu slimi - ar kaju pirkstiem smile.gif

PPPPPS man prieks ka beidzot ir atgriezusies cilveki, kas diskusijas nostajas man blakus un spej oponet maniem argumentiem.

un vel - paldies macho par labajiem vardiem (/me skatas pateicigam aciim)

Edited by ojaars
Link to comment
Share on other sites

Sorry, bet man slinkums lasiit sis gargaras texta rindas, tapec palugsu uzmest mazu atbildiiti-

Kurss tad isti ir tas zilaakais no tiem abiem- zilais, sartdupsainais vai kads cits, vai arii abi labi?

Vai arii ssi diskusija tika uzsaakta (starp diviem zilajiem no kuriem viens ir sartais) lai pieverstu sev uzmanibu - jauks paris izklausaas "Ojars ar pinky" patikami skan.

Kas ta isti te notiek?

Vai arii tagad es busu atieciigi zils - saskanaa ar zilo aizskarsanas-aizsargrefleksu?

Link to comment
Share on other sites

Ojaar man liekas, ka TU toch nedaudz ar novirziiteem esi...un lasiit arii enmaaki !

Es tak raxtiiju, ka dusmu briizhos Pinky = Ojaars, taadelj, ka ar vinjiem runaat ir tas pac kas runaat ar sienu, nu nekaadu nevar paarliecinaat.

Vai tik par auto Tu taa neraxti taadeelj, ka skauzh ??? vai arii nav pie kaa cita piepi.sties ???? smiliez.de_2125.gif

Un es nu toch nav gejs, ir daudzas sievietes, kas to var pieraadiit 4.gif4.gifnaughty.gif

2 macho: dalja no Ojaara vaardiem ir vinja pasha izgudrojums un vells vinju zina ko tie noziimee...es jau vnjam prasiiju, lai vinjsh man katru vaardu izskaidro nomraalaa latvieshu valodaa, a shis noraustiijaas un saaka brukt man virsuu, taa teikt best defence = offence. smiliez.de_2538.gif

Link to comment
Share on other sites

o515 - man patik tavi psihologa spriedumi. Tu ieturi stilu un visu argumentee. Tip - patiesiba, tas ko tu aizmirsi ir pierakstit klat ka tu atkal atsauies uz psihologijas teorijam. loliks. es gribetu zinat cik tu tas teorijas zini. thumbsup.gif

+o515 - bija kaut kada slimiba, kuru es isti pec nosaukuma neatceros, bet tas galvenaa doma bija, ka cilveka smadzenes nespeja ne izrunat, ne saprast garus vardus. to var arstet - aizej pie psihologa smile.gif Kaut gan ko es te runaju - tu tacu mums pats tas teorijas parzini. smile.gif

PS pienemu ka tava problema ir socialpsihologiska, bet izskatas ka tu labak parzini kaut kadu freidismu. sad.gif

iznicinataj ( laugh.gif ) - tu laikam isti nesekoji lidzi topikiem, bet neuztraucies - es atgadinasu: ienak cilveks forumaa un pazino - visi datoristi ir stulbi - vajag braukt ar riteni, jo tie ir keksi. Pec kada briza vins pazino, ka pats visu laiku to vien dara ka brauc ar riteni. Vel pec kada briza vins pazino ka vins nebrauc ar riteni, kops vinam ir masina un patiesibaa vins dazreiz pavada pat 5h stundaa pie datora... Es nezinu ka tev (patiesibaa jau zinu - tu neko nesaprati thumbsup.gif ), bet man shis viedoklu mainas skiet divainas smile.gifsmile.gif

Link to comment
Share on other sites

aaaaaahhh - gruuti ar jums...sad.gif

Vai tad tieshaam ir tik gruuti saprast, ko es esmu uzraxtiijis, nu tak panjem un izlas 2reiz !

1kaart - es nepazinjoju, ka datoristi ir stulbi un tie, kas mauc ar ritenjiem nemanjaa rulzz, es tikai teicu, ka

8kaart - pietix jums pusdebiilo CS raut, ejiet ar ritenjiem, skeitu vai in-line maucat - i to buus lielaax no jums labums !!!

Un tuir nekur nav raxtiic Tevis mineetais txc smile.gif

Es tikai ieteicu, kas buutu, it kaa, peec manaam domaam labaak !

o515 nav slimiiba un jox Tev neizdevaas !

Pie psihologiem es esmu bijis un ljoti daudz, vinji tik to vien pateica, ka ir OK un pildot es pieaugushu cilveeku testus [14-16 gadu vecumaa] ar labiem rezultaatiem, tak shto atkal Tev neiet ar manis nolikshanu !

Par psi teorijaam, nu nez - kaapeec vinjas Tev taa ieseedushaas galvaa...veelies par to parunaat ??? smiliez.de_2538.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...