Jump to content
GIGN Forum

Wcg


overmind
 Share

Recommended Posts

Parasti jau esmu novērojis tie kuri kko raksta par meitenēm un saka kad cseri ir tādi un sādi, vini no tās spēles parasti jēdz apmeram 0, jeb vienvārd sakot nuubi

Klausies Tu, nūūb, es tajā (šajā) cs esmu iegūldījis kādus 5 gadus, bezjēdzīgi, man tas neko nav devis - pilnībā, savā laikā es tevi nūūb (JĀ TIEŠI TEVI) nošāvu bez mazākās piepūles, pat biju ar tevi reiz komandā vienā, bet tas nav svarīgi, galvenais ir tas - ka uztver spēli, kā spēli, spēlē to atpūšoties 7dienas vakarā, nevis neskaitāmi cw, gatheri un vēl elikas čempji, nu kam tas viss ir vajadzīgs ? varēsi savā nākamajā cv uzrakstīt ka uztaisīji -5 pret drill. Ceru, ka tu manu tekstu izlasi ar mazāko izpratni, nevis atkal virspusēji kaut ko pavirši izlasi un tulīt gudrības sekos viena pēc otras.

Link to comment
Share on other sites

Vot tas ir pizdec šitā, vienīgais kas te sāka stresot esi tu pankk kāda tev vispār starbība ko cilvēks dara ar cs'u atpūšās vai ieiet virtuālaja pasaulēs un visu dienu spēlē tik cs'u. Un ko tu te sāc apvainot ar vārdu nūbs? Un 5gadi cs'ā un tu jau gribēji būt vienā komandā pret spawnu? Nesen lasīju viens latvietis dēļ cs'a aizbrauca uz zviedriju dzīvot, latvijā viņš bija 0 bet zviedrijā visu laiku spēlēja mixus, un tos turnīrus. Gribi lai tev kaut ko dod cs aizbrauc uz kādu valsti kur ir attīstīts šis kibersports. Un pa pieciem gadiem vēl neviens nav kļuvis masta cs'ā

nomierinies. un vsp ja nespēlē cs'u un satiecies ar draudzeni nafig līdi šinī topikā kur runa iet par wcg aka cs'u? aizej pie draudzenes labāk. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

:))))))) nesmidini manu pakalju nūūūūūūb, ej pārstē nervus chali, savā laikā es esmu sāvis kā neviens tici man, un tu nebusi tas kurs mani sauks par NūūūBU un tu ar savu visu drill, vai kautvai eclipsi vari ieskrieties, man nepish kurā tu nūūūbu latvijas klanā esi spelejis :)

Neliedzos sakumā mērki bija lieli, bet galu galā nenozēloju kad iesāku spēlēt so spēli kuru jau speleju 4-5lanā un 3gadus home, ar smagiem piririviem. Bet tie gadi viss ir bullshit pietiek ar 1-2gadiem pa laniem paskraidīt kad esi bijis sikais un 1gadu smagi zadrocī majās, protams nejau visi var saut vienādi :)

Edited by C-RusH
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...