Jump to content
GIGN Forum

Wcg


overmind
 Share

Recommended Posts

AK JEL BĻEĢ NAH!

Es nezinu cik komandas ir pieteikušās cs (ja ir, lol), bet tur kur es gribēju startēt (Starcraft : BroodWar) ir pieteikušies tikai 4 cilvēki, pagājušogad bij 10 reiz vairāk (lolo?).

http://lv.worldcybergames.com/ visu laiku nestrādāja, nekāda infa nekur nebija atrodama un pieteikšanās beidzās vakar :superlol:

VNK EPIC FAIL!

:fsckinsad: :fsckinsad: :fsckinsad::fsckinsad:

Laikam Latvijā vairs wcg nebūs..

Link to comment
Share on other sites

Saskaņā ar to, ka kompānija Samsung atteicās pavadīt Latvijas un Baltijas atlases uz lan, nāksies pašapmierināties ar piedāvāto alternatīvo variantu - spēles visu disciplīnu ietvaros WCG Latvia 2008 un WCG Baltic 2008 norisināsies online.

Vismaz te tā rakstīts -

http://gotgame.lv/#/lastnews/291

Link to comment
Share on other sites

Vispār mums jāsaka paldies un nepaldies gotgeimam jo:

* Atceramies pagāšgadu kad nebija gg.lv bija tik liela konkurence a šogad? 0

* Dēļ gotgeima ir ļoti maza aktivitāte cs disciplīnā jo cilvēki ir jau atspēlējušies cs tos visus day cupus night cupus

* Gotgeim izčakarēja wcg baltija ar savu non-pro un tadeļ tas pārcelts uz skolas laiku 11-16sep

* Paldies gotgeimam jo viss šitas notiek latvija

* Dēļ gotgeima sāka parādīties daudz lan turnīru

Tākā var teikt paldies un nepaldies gotgeimam

Link to comment
Share on other sites

Jā, katru dienu notiek WCG un tieši tad, kad jāiepazīstās ar meitenēm. Njā, loģika +10.

Nē, āmur, tas bija domāts, ka TU ar savu cs karjeru na*uj nevienam nēesi vajadzīgs un TU neko ar cs dzīvē nepanāksi, tā kā met mieru cs NOPIETNAJAI spēlēšanai un izbaudi to, spēlējot brīvdienās, nevis gaidi WCG kurā noteikti vēlies pierādīt ka esi nākamais PRO spēlētājs un grasies ar to pelnīt miljonus- domā reāli LOĢIKA +10.

Link to comment
Share on other sites

Principā visus gadus kuros es piedalijos wcg , es braucu nevis pēc uzvaras , be gan pēc krekliņa un lai satiktu vecos cīņu biedrus , jo pēc pirmās dienas vienmēr mēs tā nokodāmies ka otrajā daļai bija jameklē + :lolza::khehehe:

Link to comment
Share on other sites

Kurā es noteikti vēlos pierādīt, ka esmu nākamais pro. Yeah right! Uz tādiem čempjiem čeli, kuri nav top3 Latvijā, iet lai satiktos ar online draugiem, kuri runā, iespējams, katru dienu un kontaktējas. WCG ir vienkārši labs laika pavadīšanas veids, kas ir vienreiz gadā, bet meiteni var sameklēt jebkurā laikā. Tev tiešām čempji un cs komanda gan jau asociējas tikai ar to, ka vēlas sevi pierādīt un kļūt par PRO (kuru Latvijā kā tādu nemaz nav). Diezgan interesants domu grauds :)

Edited by raprock
Link to comment
Share on other sites

* Atceramies pagāšgadu kad nebija gg.lv bija tik liela konkurence a šogad? 0

* Dēļ gotgeima ir ļoti maza aktivitāte cs disciplīnā jo cilvēki ir jau atspēlējušies cs tos visus day cupus night cupus

* Gotgeim izčakarēja wcg baltija ar savu non-pro un tadeļ tas pārcelts uz skolas laiku 11-16sep

* Paldies gotgeimam jo viss šitas notiek latvija

* Dēļ gotgeima sāka parādīties daudz lan turnīru

Tākā var teikt paldies un nepaldies gotgeimam

Man vienkārši neaiziet, kā var kaut ko tik debīlu izdomāt/uzrakstīt. :thumbsup:

Vispār uzskatu, ka onlaina wcg ir sviests. wcg jābūt lanā! Protams šādā veidā dalībnieku pēc loģikas vajadzētu būt vairāk un tomēr paverās visādas stulbas iespējas, tajā skaitā, par spīti visiem antičītiem, arī čītošana. Un nekur jau wcg nepazudīs. Tikai cik ilgi vēl viņā būs 1.6.... will see.

Link to comment
Share on other sites

:lohs: omg, tu no wcg saproti "daudz", ne visi gaida un iet uz wcg lai pierādītu, kad vini ir papas, to var pierādīt jebkurā elik chempī vienīgais tu nebrauc uz finālu. Personīgi uzkatu WCG par counter strike svētkiem, kur visi sanāk lielā telpā un cīnās par visdazādākajām disciplīnas spēlēm un daudzmaz visi censas aiziet uz wcg ja ir iespēja ne par velti 64+ komandas bija ieprieksējā wcg, zēl kad sogad tas ir online.

Parasti jau esmu novērojis tie kuri kko raksta par meitenēm un saka kad cseri ir tādi un sādi, vini no tās spēles parasti jēdz apmeram 0, jeb vienvārd sakot nuubi :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...