Jump to content
GIGN Forum

Temati Nakamajiem Staastiem


worm
 Share

Recommended Posts

Karoche deretu izveidot daudz maz SAKARIIGU staastu. Tapec paris priekshlikumi:

1. Jauzraksta normaals ievads

2. Jauzskaita aptuvenie notikumi kam butu jarisinaas

3. Jauzraxta aptuvenais nobeigums

...

papildus lietas (ne obligatas):

4. Stastu nevajadzetu jau kautkadaa treshajaa lapaa pabeigt... butu forshi kadas 10 lapas vismaz

5. Rakstot reply vajag uzraxtiit normaalu domu nevis piemeram "tapec, kaa..." un tad gaidiit kad nakamais kaut ko pieraksta

6. Rakstot textu piedomajiet pie pieturzimeem, lai man taisot kopsavilkumu butu vieglaak smile.gif

Tatad sniegshu piemeeru satura stadishanaa pamatojoties uz pedejo staastu:

1. Kaarliitis un lietainais laiks

2. Ieshana peec shnjabja

3. Zakja satikshana

4. Onkulis, 118 un Valjera

5. Bardaks smile.gif

6. Visi mirst

7. nobeigums

tas ir ljoti aptuveni, pietam taisot storiju nav PILNIIGI OBLIGATI japieturaas pie punktiem, var arii iesaistit papildus shitus. Vienkarshi saturs butu forshi lai storijs sanaaktu objektiivs. Citadi sanak, ka katrs otrais kas pieraxta kaut ko klaat izmaina staasta domu pa 180 graadiem...

Paldies par uzmaniibu, rakstat savas domas un saturu (ne vairak kaa 10 punkti). Pectam labaako suudu meginasim izveidot par reaalu storiju

new_silly.gif

ak jaa, ja kadam ir vel kaut kaada laba ideja kas veersta uz inteligenta-spama taisishanu, varat droshi likt priekshaa thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

1) tev nav ko dariit?

2) Ja tev nav ko dariit un tu gribi uztaisiit spamisku staastu vai vienalga ko spamisku tad nafig kaut kas ir JAALOKO? Kur prikols?

3) SAKARIIGU? taaks paskatiisimies relaacijas (man shodien datu baazu paarvaldiibas sisteemaas bija eksaamens) (skat. attachmentu)

Secinaajumi no relaaciju grafika?

Es domaaju viens vareetu buut taads - SAKARA NAV

nu tad nafig vajag kauko sakariigu....

ok es saprotu to pirmo topiku vareeja aizsleegt jo tas vienkaarshi bija kaukaads marazmains shits, bet nu nafig otru... ja spamo tad spamo....

un shaados suudos arii ir prikols kad staasts pagriezhas pa 180 graadiem nevis vislaik garlaiciigi lasi par to kaa kaukaads kretiins vilkaas uz veikalu, tad naaca apakalj. Shii foruma apmekleetaaji nav paarpaareem radoshi lai vareetu uztaisiit kaukaadu sakariigu staastu - bet likt liekshaa absoluuti marazmaatiskus sviestus kas dazhreiz varbuut pat ir smiekliigi.... nu to vinji vismaz maak

post-6-1106036063.jpg

Link to comment
Share on other sites

smiliez.de_2125.gif

nu labi, bet nedaudz sakarigaak tak var, ne? ne vienmer staasts japarversh par kaukadu marasmu... var tapat smiekligi uztaisiit, ja ideju saprot par ko iet runa.. un pedejam stastam diez vai ideju vareja saprast uz beigaam cool2.gif

ak jaa tas grafiks reaali kicko butt 4.gif

p.s.

un ja tev tik ljoti nepatik ka viss shitais shits atrodas spama kategorijaa, varu tev par godu uztaisiit atseviskju sadalju "REAALIE staasti" vai "SAKARIIGIE staasti", varbut tev kljuus vieglaak ap sezhamvietu

p.s.s.

spite un beidz posiit ekraanaa, tev pashai savs ir

Link to comment
Share on other sites

nuu, es nepanjeemu datu baazu paarvaldiibas sisteemas lai izklaideetos, bet lai iemaaciitos svariigu grafiku ziimeeshanu happy.gif

bet nu, shaadaam lietaam jau teoreetiski var uztaisiit taadu sadalju kaa foruma speeles or smthng.... nez... vai shii iisti ir pie taadaam pieskaitaama vai kaa. Bet nu.. taadi suudi jau daudz meedz buut....

un man po kur tas tagad atrodas. Vieniigais kad buus jaunais serveris tad te vareetu saakt kljuut taads pabeizs wink.gif

Link to comment
Share on other sites

mjaa, es ar to gribeetu zinaat tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Valeerijs no 6 staava un SILVESTRS 4 EVA r000000000000xxxxxxxx  thumbsup.gif

f/m blink.gif ?? wtf?

tas taa... beet par to staastinju rakstiishanu smiliez.de_2538.gif , nav vienkaarshaak 1majaa poustaa dot tematam startu un tad visi bliezh virsuu atiieciigi kaut ko par teemu! nee nu tas jau buus loogjiski ka kaads iemetiis kaadu marazmaatisku teikumu, kas pagriezh staastu pa 180, bet taa vietaa lai tas pagrieztos pa 180 vareetu pirms tam iemetinaat kaadu "miin vail" un peec kaada laika atgriezties pie galvenaa... tas buutu kaut cik sakariigi smile.gif

Edited by Reno
Link to comment
Share on other sites

Nu kā... Man gada sākumā literatūra bija tāds mājasdarbs, uzraxtīt pasaku, kas ir vismaz 4 lpp gara ( A4 ), ja viņa tiek raxtīta uz datora! Tāds mājas darbs bija, jo Hanam Kristianam Andersonam palika cik tur tie gadi un Dānijas vēstiecība par godu šai lielajai viņa jubilejai veidoja konkursu un skolotāja domāja tā : tas kuram laba pasaka, maybe var aizsūtīt uz Dānijas vēstniecību un piedalīties šajā konkursā, tad lūk, man klasesbiedrs uzraxtīja vnk unikālu un ļoti interisantu pasaku, viņš raxtīja par putekli un viņa ģimeni, bet tas viss bija tik interisanti, ka ....! smile.gif

Tātad mēs varētu arī pamēģināt kaut ko līdzīgu, jo par princesēm un prinčiem un karotājiem karaļiem pasakas var uzraxtīt visi un viņas ( manuprāt ) ir jau atklausītas bērnībā pie gūltiņas, ka tās lasija mamma/tētis prikšā + vēl viņas ir neinterisantas ( tas tā manuprāt)!

plāns varētu būt šāds:

1. Puteklis un putekļa apraxts

2. putekļa dzīvesvieta un tās apraxts

3. Putekļa ģimene/dragi un radi - katram atsevišķi apraxts, piem, ja viņam ir māsa un brālis, tad katram atsevišķi arī apraxts, piemēeram, viņa brāli sauca Džons un viņš bija tik resns kā pončiks!

4. Notikumi skolā

5. Notikumi mājās

6. utt

7. utt

Es nezinu manuprāt mēs varētu pamēģināt, jo man klasesbiedram bija tā, ka to putekli sauca tā un tā, viņš ar savu ģimeni dzīvoja viesnīcā uz kāda skapja un ka viņam bija ļoti bail no putekļu sūceja - katrā ziņā bija riktīgi interesanti!

ko teixiet?!?! smile.gif - Ceru uz atsaucību!

Link to comment
Share on other sites

laugh.gif Tad jau par vampiiriem driizaak... wink.gif

Davai par vampīriem!

Par kādu gimeni, kura pārcēlusies uz kādu vecu māju un par visiem notikumiem, kas saistīti ar vampīriem un šausmām.

MhMh. un paaris pikcheri aii nenaaktu par ljaunu staastam?

Tas ar būtu forši. Grāmatās jau to mēdz būtu! (tikai, man liekas, ka baigā ķēpa..)

Edited by Flea
Link to comment
Share on other sites

Nu, a ko tu uzrakstisi par asins laasi? Ta teceeja, teceeja un velreiz teceeja? smile.gif

Es nezinu. Var jau par to asins laasi! Man isteniba ir pilnigi vienalga. wink.gif

Lai Koshkers uzzime kaut ko un smelsimies iedvesmu no zimejuma, un rakstisim. tongue.gif

Edited by Flea
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...