Jump to content
GIGN Forum

Demo


KlumpaHLTV
 Share

Recommended Posts

Sanaca vienreiz uzrukat cgc.lv turnira ar 1 komandu kurai mes zaudejam ar 16/11 ,bet nolemu paluret DEMO un secinaju ka tur ir [] ,bet cgc.lv foruma admins iNs- teica ,ka nav ,tad nu nolemu ielikt sheit .)

DEMO - http://yy.lv/download.php?f=155837

DEMO skataties ar cdhach savadak nevar redzet [] !!!

1. 9:48 - Var redzet ka baigi lupi uz budu ,bet nekur apkart vairs nee ,bet shas Relax with. fruray naak ara no budas 4iteris pietupjas .D

2. 10:13 - Mans milakais moments .) 4iteris paker nazi un skrien uz ielu ,bet lidz ko ierauga Relax with. ciLL apstajas un atri paker ieroci .(

3. 11:51 - Tik ilgi tuseja taja vieta un shava tur lai novaktu ,bet nafig vinsh palecas ? kapec es atkartoju vinsh palecas ? vinsh pat nezinaja ka tur ir kads ne nu psc .D

4. 24:29 - No sound no informacija ,ka mes esam leja ,bet 4iteris gaida to momentu kad es uzllieku bumbu un tad tikai lien ara .D Parasti ja uzliek bumbu skatas taja vieta kur planto ,bet kpc vinsh citur paskatijas un tieshi taja vieta kur bija cilveks ?

5. 25:59 - Var redzet cik smuki novelkt caur sienu uz Relax with. prof1k^ .D

6. 26:09 - es gaju ar shift ka vinsh zinaja ka pec 1 dead es tur bushu ble ka ? paskaidrojiet ludzu kapec vinam vajadzeja uzreiz tur skatities ? .(

7. 35:23 - Ppc 4iteris saka skriet pat nepaskatoties uz labo sturi jo abi 2 noskreja leja .D domaju ka tur tak ir [] iesaku sho momentu noverot ar 4x palelinajumu !!!

8. 39:55 - Pats pedejais moments kursh bija ari labs bija tas ka pirmo reizi vinam vaajdzeja paskatities uz to pusi vnks es nevaru paskaidrot kapec vinsh saka tik parliecinoshu tur skatities .,D

P.S. - Demka ir ar sudiem pilna ar [] ,bet es tikai izvelejos tos labakos momentus.

P.P.S. - Ludzu sikie b0ti kuriem nav pieredze cs nepostojiet te jo jusu gala rezultats jau bus zinams !!!

Edited by KlumpaHLTV
Link to comment
Share on other sites

Pagaidām nevaru skatities demku, jo negribas uz steam atkal par to noraut banu(skatoties ar wh), tpc viss ko varu piebilst ir tas, ka noskatijos vienu citu demku(dd2), kur neko aizdomigu nesaskatiju, ka arī čaļi izmanto VT(kā paši saka), bet tuvaka laika tikšu pie non-steam cs un tad arī noskatišo demku!

Link to comment
Share on other sites

Nezinu, noskatījos... Izskatās vnk ONLINE SKILL :D cgc.lv vispār administrātori ir dalbajob*. Cik reižu nav pieķerti spēlētāji ar palīgprogrammām, anyway viņi saka kad viss ok, nav []...

Link to comment
Share on other sites

Es apskatiiju demo ( taa traki neiedziljinoties), bet kaut kaadus [] nekur nesaskatiiju. tas moments 9:48 izskatiijaas vairaak peec vinja veiksmes nekaa kluciishiem!

p.s. skatiijos bez jebkaadaam paliigieriiceem!

Link to comment
Share on other sites

klumpa, tu esi idiots. Dēļ kaut kādas vienas demkas tagad taisīs topiku, bļad kam piš, kam jūs tur pagrūdāt. Ja papisāt, paši vainīgi, nav ko raudāt. Ja nav 100% kubi, tad nav ko prasīt demo. No mums (kekd) @ gotgame pārsvarā katru reizi prasa demo, bet aplaužās, jo tur nekā nesaskata, vnk tālāk grib tikt, cerot, ka nepaspēs augšuplādēt tajās 20 minūtēs. Muļķības tās visas ir, ko tu tagad dari. Nevienam nepis kaut kāds losis, kurš iespējams spēlēja ar kvadrātiem.

edit: neskatoties demo, jūtu, ka pret, patiešām, stiprām komandām neesi spēlējis, kuras jūs iznestu pa 0. Tāpēc arī sacēli brēku. Kā jau tomass teica, jāaug vēl cw līmenī tev.

Edited by raprock
Link to comment
Share on other sites

Es te nacu prasit tikai un vienigi tikai tamdel ka man vajadzeja zinat jusu domas par to demku ir vai nav [] un neko citu. Raprock ja tev nav problemas ar 4iteriem tad tu esi malacis.

Viss LAVRx pateica savu iespeju un man pietikas ar to ,bet nevis te k.ko iedirst ieksha ne patemu. Es te nacu tikai uzinat ir vai nav [] un izradijas ka daziem tas daleca .(

CLOSED

Edited by KlumpaHLTV
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

jaa jaa offtopic: CGC smagi suukaa dirsu, adminu katru otro njem, + adminiem pajaat, kas notiek cup, vnk pieraksta rezultaatu.. gp un gg ir daudz reiz labaaki..

p.s. klumpa tu esi invaliids, kuram tagad ir menstruaaciju laiks un menopauze.. neuztraucies, tas paaries!

p.p.s. un ja nemaak uzrakstiit vardu nospragsti, tad ej un nomirsti jo ta ir dzimtaa valoda..

Edited by MeGaPiiLe
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...