Jump to content
GIGN Forum

Uzminiet Kas Ir Atpakal?


BurtoN
 Share

Recommended Posts

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

<_<

viņš zaudē principa pēc.

:D nuuu nezinu kaa bus bet es gribu redzeet ka vinsh atbild par vaardiem ko vinjam uzdirsh kaads kursh ir vecaaks par vinju. Savadak vinsh te tiinju siteejs un visi kritiis kaa negudri!

tavs stulbums arī šokē. domāju tīņu sitējam ir uzdevums. es nepilnīgi atbalstu pārdēvēto, jo viņš dzīvē ir daudz sasniedzis un ir virsotnē, vismaz kaut kāds lietderības koeficients viņa eksistencei.

p.s. tiem, kas te apsrpiež to, kā Bīfs "sita" Klientu - vilciens ir aizbraucis.

Link to comment
Share on other sites

haha. Nebrīnītos ja burtons patiešām būtu šausmīgi nobijies. Es pat nevēlos lasīt logu, kurā sarunājās divi ar diezgan zemu iq apveltīti cilvēki. Burton, es domāju, ka tu mierīgi vari nomierināties, jo tā ir tik pat mazvērtīga runāšana, kā tā kurā tu po apasnom runā ar kādu par laniem. ;) Bet vot kā šito paņems kāds nopietnāks GIGN memberis... Būtu jau smieklīgi pēc tam palasīt kādu negaidītu pavērsienu sakarā ar r3nam3.

Link to comment
Share on other sites

:D

r3nam3 un kas tad notiek? :D un beidz stastīt apkārt kautkādas glupības. savu tēlu tu tāpat neuzfrišināsi.

noķer mani kad esmu zem šibām un neizmērama alko devas.

Un tad grib kauties tāds žirgts pietam vēl izskatījies. kautgan rīt sētā piedāvāju dzīt zemē tevi, bet kur tu paliki? dzirdēju tikai nostāstus.

vobšem mēs vel tiksimies tavā pieminētaja 1 x 1. un reāli vēl tu daūsi.

kautkā nav dzirdēts ka tu kādam būtu kautko baigi uzbraucis kurš būtu vienādās masās kautvai... par gadiem nemaz nerunājot. un vēl nedaudz brīnos ka tev bjia tikai viens piemērs....

Edited by Hazzer
Link to comment
Share on other sites

A, gribu piebilst lai uzmanas no vinja, jo vinsh ir gatavs sist visus kas vinjam uzdirsh jebkaada veida, kaut tur vispar nav sakara. Iesaku uzmaniities visiem kam nikaa / klana tagaa / dziives vietas adresee ir sekojoshi burti :

r 3 n a m e , jo par taadu sagadiishanos jus varat iekljut nepatikshanas ne pa jokam!

Link to comment
Share on other sites

lab atdzīstos neizlasiju, apskatīšos kas tur ir

edit: bišk vainīgs arī ir

bURTON1: ej spele

bURTON1:galda

bURTON1:hokeju

bURTON1:plzplzpz

bURTON1: un liec

bURTON1:mani mieraa

r3nam31: ok likshu

r3nam315 hope 2 see juu some day

bURTON15 nu man patik ka tu ari juties varens

bURTON15: kaut savos 18 gados

bURTON15: tik forsh

bURTON15: nelikies

bURTON15 bildess

par šādiem vārdiem vien var atrauties

kaut savos 18 tik forš nelikies bildēs

Edited by 0.7lb
Link to comment
Share on other sites

Jau ilgu laiku nebiju uzjautrinājies dēļ foruma topikiem,postiem bet šis vienkārši unikāls esmu dzirdējis par šo tm psyched pats pret viņiem arī spēlējis esu bet nu raprock normāli uzrakstijis kaut vai te nav par ko smieties un pateici pateisību bet šis mani uzjautrināja

''tev ir psyched aiz muguras'' :group:

hmm pats domāju braukt uz eliku tajā dienā gribētu pastīties kas un kā tur būs :>

Link to comment
Share on other sites

Atradušies kaušļi. Es arī gribētu paskatīties, kā savā starpā viens otram skrāpē acis, rauj aiz matiem, kaulaini, briļļaini gudrinieki. Lietas var risināt dažādi. Un ja jau jūs esat tik gudri un asprātīgi, tad kādēļ pievēršat uzmanību tādiem kā reneims, kuriem, manuprāt, patiešām varētu būt kāda bērnības trauma. Man ir bijuši gadijumi ircā, kad kāds, piedodiet, krievs (Nevaru atrast citu vārdu ar ko apzīmēt), draud, ka iedos pa galvu, vai provocē uz mutes ganīšanu u.t.t, diez gan primitīvu iemeslu dēļ kā šeit. Tādi cilvēki nav radīti lai runātu, tādus cilvēkus vajag ignorēt.

p.s A gadījumā nebija Galda hokeja grands, nevis guru?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...