Jump to content
GIGN Forum

Starcraft 2


Epix
 Share

Recommended Posts

Novecojusi grafika? NOVECOJUSI GRAFIKA, BĻEĢ NAHUJ PIZĢETS BĻEĢ NAHUJ!

StarCraft grafika joprojām reāli owno un izskatās stilīgi. Tās dēļ man gribas rezervē vienu CRT monitoru, jo jibanijs LCD ar saviem jibanajiem pikseļiem izvelkot to bildi tizli lielāku, gan bildi kārtīgi sakropļo.

Link to comment
Share on other sites

nezinu kads tas grafiks bus bet isteniba man vienalga galvenais lai gameplejs buutu tik pat forsh kaa sc1 un lai vinju atkal speeletu miljards speletaji.. uun lai varetu vairak saprast kaut ko nekaa warcraftaa kad viss vienaa chupaa.

a taa isteniba broodwaru veljoprojam speelee ap 30k speletajiem pa dienu ( ja taas battle neta statistikas nemelo )

un vispar tas screens izskatas itkaa tie screeni kas tika taisiti toreiz ar warcrafta 3 editoru itka lai liktu domat ka iznaaks sc2

shitaa itkaa vajadzetu izskatiities tiem immortaliem http://starcraft2.4players.de/bilder/proto...nsterbliche.jpg

Edited by radler
Link to comment
Share on other sites

http://www.starcraft2portal.com/store/blog...arcraft2_06.jpg

Es teiktu tā pati slimība kas Warcraft II atšķīra no Warcraft III. Fantasy cartoonish characters. Lai gan pēc redzētajiem treileriem situācija nešķiet tik slikta kāda tā bija Warcraft II skaistumu aizstājot ar samocītiem poligonu klučiem, kuri reprezentēja uzspīlētu formu varoņus kā tas bija Warcraft III.

Link to comment
Share on other sites

Dievinu Stacraft, SC:BroodWar un ganjau ka dievināšu arī SC2, tik baidos par tā "modernizēto" gameplayu un iespējām.

Esmu diezgan daudz pa viņu racies un lasijis, SC2 vairs nebūs tik liela, kā lai saka, progameru spēle. Vairs nebūs nepieciešams tik liels micro & macro (ja varēs programmēt lai strādnieki automātiski jau iet mainot, varēs ieprogramēt visas ēkas un unitus, kā lai notur apm kā klasiskajā sc vismaz 250, bezzsakarā spaidot hotkeyus ^^?) .. Protams, ir arī singleplayers.. :/

Ceru ka nebūs kā ar css..

Edits: Vot tas man arī tā nevisai, pilnīgi izskatās ka sc2 vienkārši uztaisīts uz wc3 bāzes.

Edited by overmind
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...