Jump to content
GIGN Forum

Lv.travian.com


Mincuhx
 Share

Recommended Posts

  • Replies 182
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kāds no jums ir -VK-, LVM vai SPQR aliansē?

Lai atvieglotu sev dzīvi, piesakietie kādais aliansei...uzbrukumi krietni samazināsies un būs vieglāk attīstīties. Pie kam paši varēsiet uzbrukt tiem, kuri nav kādā aliansē

Max, kāpēc tu tā domā? Es jau esmu paspējis 2. ciemus nonest un abi ir bijuši kādā aliansē gan LVM, gan XIII un vienam no viņiem pat profilā bija rakstīts - "uzbruksi man, uzbruksi aliansei" tā arī man neviens no viņu alianses neuzbruka līdz kamēr viņi sasniedza pop 0. :)

Edited by amnezija
Link to comment
Share on other sites

Max, kāpēc tu tā domā? Es jau esmu paspējis 2. ciemus nonest un abi ir bijuši kādā aliansē gan LVM, gan XIII un vienam no viņiem pat profilā bija rakstīts - "uzbruksi man, uzbruksi aliansei" tā arī man neviens no viņu alianses neuzbruka līdz kamēr viņi sasniedza pop 0. :)

Un kads tev niks ir, varenais bombardieri...

Link to comment
Share on other sites

Jums kaut kas ar nerviem nav kārtībā? Es oponēju viena cilvēka teikto un uzreiz pēc tam seko ironizēti uzbraucieni ar mājienu "beidz blatot te loh...". :) Es pajautāju vai kāds ir tādā vai tāda aliansē, bet pretīm saņemu stulbas replikas ar pretjautājumu. Tāda sajūta, ka jums ir bail teikt, bet gudri pajautāt pretīm gan patīk.

Man niks ir "Miesnieks" no alianses -VK- un "martinsd", pēdējais ciems, ko es nonesu ir man tieši blakus, paskaties, populācija 0. Ja kas, viņam populācija nebija 10, bet virs 250. Redzi otrā pusē man ir vēlviens, 2-3 dienas un viņš nav. Man nav to grūti realizēt. Kāds tev pašam ir niks "martinsd" travian? Populācija man nav liela aliansē esmu beigās, bet tas nemaina faktu, ka armija man ir pietiekami spēcīga, lai pārmācītu arī populācijā divreiz lielāku nekā es. Cita lieta ir ja tu spēlē simcity, tad drošvien pēc manas populācijas uzskati, ka esmu noobs reiķinot, ka piereģistrējos 5. datumā - oktobrī vai kad tur serveris atvērās pēc rr.

SPQR te ir pat pa vairākiem līmeņiem. :)

Es palūgšu tagad atkal man gudri vai stulbi nedirst virsū, jo visiem mums ir smadzenes un šis ir normāls sakarīgs topiks, kur ir tēma par travian Lv serveri. Nepārvērtīsim šo par bezjēdzīgu diršanos kam ir un kam nav taisnība. Vai tad tiešām ir tik grūti atbildēt uz viegliem jautājumiem? (Uz šo nav jāatbild, jums...)

Link to comment
Share on other sites

Atvērusies ir gign.lv aliance, droši nākam un pievienojamies :) Pagaidam vēl nēsam spēcīgi bet domājams ko to varētu uzlabot. Cerams ka neviens nekritīs panikā ka izmantoju gign vārdu par aliances nosaukumu.

Edited by 0.7lb
Link to comment
Share on other sites

:)

Es nerunāju par uzbrukumiem, ja tev pop ir virs 250. Es runāju par pašas spēles sākumu, kad tikko sāc attīstīties, tevi jau sāk laupīt un uzbrukumi notiek katru stundu. Tāpēc sākumā ir vieglāk attīstīities, esot kādā aliansē.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...