Jump to content
GIGN Forum

Filmu "tops"


FaCe
 Share

Recommended Posts

Nezinu vai ir bijis šāds topiks, bet rakstiet savu filmu Topu. Manējas.

Spider-man 3

The Simpsons Movie

Man šīs viss vairāk tīk. :lalala:

Mani vienkārši fascinē Spider-man 3 :cool: spider-man 1 (visu izsaka šis smaidiņs :) ) :vemj:

Edited by FaCe
Link to comment
Share on other sites

Man liekas, ka te ir bijuši vismaz kādi 10 filmu topiki.

Tagad uzreiz grūti atcerēties visas foršās filmas, kuras esmu redzējis, bet nu vienas no mīļākajām noteikti ir The Butterfly Effect un Green Street Hooligans.

Link to comment
Share on other sites

Mans tops:

1. Step Up 2 The Streets

2. Goal! 2 Living The Dream

3. National Treasure

4. Green Street Hooligans

5. What Happens In Vegas

Aj man daudzas patīk nav reāli visas tagad atcerēties un sarakstīt! :slap:

Link to comment
Share on other sites

ok, bļ. let me give you a clue.

kas tev acido ir avatara bildē? pareizi, Kustu-fuckin-rica. vismaz kādu no viņa gabaliem būtu minējis, es jau būtu bijis apmierināts.

ok, kas ir manā avatara bildē? again.

THE GOOD, THE BAD AND THE UGLY - iemācies no galvas un katru reizi, kad tev kāds prasīs krutu vesternu, nosauc šito.

Link to comment
Share on other sites

nemaz negribi redzēt. es domāju pilnīgs sūds bij. pa sērijām piekrītu - labas.

un piekrītu allworth teiktajam ''visus topikus ar ''vai tu tici dievam'' un ''mīļākā filma'' uzreiz klopēt ciet''

P.S citāts nav 100% precīz, bet doma tā pati.

editss : normālas filmas.

kā jau toma fans...

Forest Gump

Saving private Ryan

Green mile

Catch me if u can

of line...

How to rob a bank

P.P.S bļad nu kā var fanot par spaidermaniem. filmas jēga - 0. iegūsti tikai - vov ka tas uzsprāga un kā tas pašķīda. tas pats kas DIE HARD 4 - puse pilsētas iznīcināta, simtiem milijonu zaudējumi, līķu kaudzes bet vot - noķērām 1 noziedzinieku.

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

kas tev acido ir avatara bildē? pareizi, Kustu-fuckin-rica. vismaz kādu no viņa gabaliem būtu minējis, es jau būtu bijis apmierināts.

ok, kas ir manā avatara bildē? again.

THE GOOD, THE BAD AND THE UGLY - iemācies no galvas un katru reizi, kad tev kāds prasīs krutu vesternu, nosauc šito.

Atvaino, bet man nebija ne jausmas, ka man avatarā ir Kusturica.

Ja jau esmu te iepostojis vēreiz, tad pieminēšu vēl pāris filmas - The Shawshank Redemtion, Se7en, One Flew Over the Cuckoo's Nest, Donnie Darko, American Beauty, The Departed, Dirty Harry visas daļas, Scarface.

Link to comment
Share on other sites

rusty! Varbūt arī ir biški jēli fanot par tādiem sūdiem un prosta jūsmot par specefektiem, bēēt par gaumi taču nestrīdās. Un citreiz jau var vnk bojaviku pastīties. Piemēram man riebjas Forest Gump bet tev liekas forša filma, nu i!?

Link to comment
Share on other sites

Nolūrēju to SG filmu. Sajūta tāda, ka viņi budžetu tērē kā ar "famas'u" burst fire režīmā(lol salīdzinājums)

Vienu brīdi liekas kā mazbudžetniece a te jau tiek spridzināti kosmosakuģi un tiek lidots caur zvaigžņu vārtiem.

Karoč filma, vismaz man, likās diezgan liels bullšits

Link to comment
Share on other sites

burst fire režīmā(lol salīdzinājums)

Vienu brīdi liekas kā mazbudžetniece a te jau tiek spridzināti kosmosakuģi un tiek lidots caur zvaigžņu vārtiem.

Karoč filma, vismaz man, likās diezgan liels bullšits

Vai tad tu arī skaties stārgeitus? ja tu noskatījies tikai pašu filmu tad tu esi pilnīgs losis :D

P.S. filma tāpat ir jāredz, jo tā ietilpst stargate scenārijā.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...