Jump to content
GIGN Forum

Dievinu Šos Laikapstākļus


kRi
 Share

Recommended Posts

Nezinu kā jums, bet man šodien tas lietus likās stiprākais kāds bijis pēdējos gados. Vislielākā šaize bija, ka es gāziena laikā atrados ar riteni Vanšu tilta vidū :D Forši, pirmoreiz bija tā, ka neredzu tālāk par metru, izmirku līdz pēdējai vīlītei, izņemot mobilo, tā jau domāju, ka būs baigas gāziens, iestūķēju viņu prezervatīvā :D

P.S. Kafija, balzams un cigarete rullē.

Link to comment
Share on other sites

Jū, laikapstākļi šomēness ir vnk dievīgi. Vienu dienu vienkārši perfekts, piemēram kā vara, otrā dienā notiek šitādas draņķības kā šodien.

Tas viens zibens, kas iespēra vispār bija foršs. Pirmo reizi Rīgā dzīvojot, jau kādi 4 gadi laikam būs, izsita elektrību uz sekundi.

Nevar saprast vai dzīvoju uz čaka ielas vai čaka upes vairāk. :)

Link to comment
Share on other sites

Mjā, gāziens bija labs. Sen tāds nebija redzēts. +10 idejai par prezervatīvu. Telefons tagad nav ar vazelīnu jau nu gluži ne, bet ar to glumo draņķi, kas iekšpusē? :D

edit: GooD`MeN, nesūdīgs skats! :)

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

Vēl pirms 4h bija neiedomājams karstums, tik tiko beidzās baigais lietus. Pirms nedēļas arī bija baigais lietus un es ar draudzeni 2atā vilkāmies kādus 3km. Viss samirka, telefons par brūnumu vēl strādā, tikai palicis viens gļuks ar kameru, bet nu tas poh. Jāpiemin vien tas, ka biju diezgan pamatīgi iedzēris.

Link to comment
Share on other sites

tad, kad Liepājā bija tā viesuļvētra (trešdien) man Rīgā nosākuma internets pazuda, pēc tam visam rajonam elektrība uz kādu stundu (nestrādāja ne maximas ne supernetto, nekas) un, tad kad ieslēdzās elektrība pazuda kabeļtelevīzija uz visu nakti (IZZI rox) :sparta:

Link to comment
Share on other sites

es pirms pāris stundām aizdūru nopeldēties uz laukiem dīķī. ok - sāk līt, mazliet ducina - tas po. eju slaucīdamies - bams - pretī pļavā iesper. sajūt - es off. apstūlbis. nodreb visas iekšas. kād pāriet suprise - attapos stāvot pie dižozola, kas tur ir un slēpjoties. pēc pāris sekundēm attaceros - tam ozzolam 2 reiz jau zibens ir iespēris - te bij tavs F***ing teiciens. nu tad ar nelielu izbīli vilkos mājās...

Link to comment
Share on other sites

:)

nice...

ar savām acīm vel tādu neesmu redzējis un ceru kad arī neredzēšu. ( neskaitot TV )

kas attiecas uz šodienu: no rīta bij apmācies un vēlāk sāka ļoti stipri līt ( sen nebiju tādu lietu piedzīvojis ) un uz vakar pusi jav gājām peldēties. :khehehe::khehehe: ( Rīgā )

Link to comment
Share on other sites

ajjj... kā man patīk lietus, cik nu stiprs ne stiprs, bet lietus vienmēr rullē (protams iznjemot gadījumus, kad izmirkstu līdz pedējam kā tur daziem iepriekš ir bijis :muahaha:

Bet tā visumā tas ir forši. It īpaši braucot ar mašīnu tik jauka sajūta, ka visur apkārt gāž visi velkās ar lietusargiem vai bez, bet tu sēdi siltuma un sausumā. yeeeeeeees :P

p.s. šodien bija normāls gāziens, kā balts ūdens no debesīm XD

Link to comment
Share on other sites

:D Forši, pirmoreiz bija tā, ka neredzu tālāk par metru, izmirku līdz pēdējai vīlītei, izņemot mobilo, tā jau domāju, ka būs baigas gāziens, iestūķēju viņu prezervatīvā :D

lol, es tajā brīdi gāju no Vērmaņa dārza to da laimas pulkstenis. Tikko, kā izgāju no Vērmanīša, tā sākās. nu i psc, skrēju, gāju, stresoju, līdz ieksrēju makdonaldā viscauri slapjš. Pretīga sajūta :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...