Jump to content
GIGN Forum

Oficiālais World Of Warcraft


zagis
 Share

Recommended Posts

Labdien.

Kurs no jums spele oficialo Wow.Es vakar saku :)

Ja kads spele kada serveri un kada rase?

Es speleju Thunder... (talak neatceros) realm

Esmu Horde-Unded-Warlock

Cerams varesim spelet kopa.

Ja kads grib pameginat Wow oficialaja var noladet no viniem 10 days free trial. wow-europe.com

Edited by zagis
Link to comment
Share on other sites

Spēlēju Aszune realmā alliances pusē Human Warlock 34. levels

Ģilde: Order of Snaivtal.

CaRReras, protams, ka pirmie 20 leveļi tev būs garlaicīgi, paspēlē pēc tam, kad sāksies visa jautrība, pietam, privātie ne tuvu nestāv klāt officiālajam.

P.S. zagis, tu rullē.

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

es atvainojos ka kļūdījos gudrais. tu domā es sekoju līdzi?es pajautāšu kādam wow atkarīgajam.tad arī uzzināšu.

Pietam tu esi pelnījis +10 par dubult postu un lamāšanos...

Edited by zagis
Link to comment
Share on other sites

Neko tādu neesmu dzirdējis, šas iešu apjautāties.

Savukārt ir viena lieta saistīta ar leveliem tur. Jauno klasi varēs spēlēt jau no 50. levela, BET tev jau pirms tam jābūt uzlevelotam vienam characteram vismaz līdz lvl50. :)

Link to comment
Share on other sites

Pieteikšanās uz wotlk betu eiropā sākās vienu dienu ātrāk nekā US.

Wotlk iznāks kaut kur novembrī, un bus piejams kā eiropā tā amerikā vienlaicīgi.

Link to comment
Share on other sites

Speeleju uz Aszune realma, gildee Amberkin Tribe ( lielaaka gilde aszune hordes puse, kas sastaav no LV)

Ir uzlevelots bloodelf mage 70lvl. Peedejo reiz speeleju pirms kkaadiem 2-3 meneshiem, nakoshmenes atsaakshu speelet un leveloshu resto shamani :)

Link to comment
Share on other sites

Spēlēju iekš Darkspear realma ar aliance human mage, kuram ir 69lvl, bet nu vēl kādi 30% xp jāsasit, un tad jau būs ilgi gaidītais 70 :khehehe:

Vai ir kāda Aliance ģilde, kur būtu ir nepieciešams mags ? Jo uz doto brīdi īsti nav ģildes ar ko iet uz instancēm :ermm:

Link to comment
Share on other sites

Taatad, saaksim ar to ka speeleeju wow kaadus 2 gadus bet nebiju saskaariesr ar saadu probleemu, Es liku lai man Payment no kartes (visa) nevis no Gamecard, Es biezhi braucu kku taadelej canceleeju acc un esmu to darijis apm kkur 3 reizes tagad man Nez no kaa acc Expired un vnk frozen, Nezinu kaa taalaaak riikoties jo kad meeginu ievadiit visas Nepiecieshamaas lietas no kartes man raada ka to var dariit tikai 3 reizes bet gamecardus saakt lietot ar negribaas :P ! Ja kaadz zin kaa rikoties un ir bijis saksaaries ar saau porbleemu varat postot seit vai raxtiit uz skype : niks - kurmis668 un ja kas Al'akir lvl 70 rogue :P!

Nujaa tas takaa viss :!

Paldies Lole! :D

Link to comment
Share on other sites

Es speeleeju Al'akir pvp realms man tur rogs 70 i ! gribeetos Pariet uz Aszune cik dzirdeets daudz LV speeleejot ! Bet pamataa pvp eju - Nesen IF main boss nogaazaam :P tiiri jauki :D! Bet nu jaa Jamaksaa par Transfer :P Moken Uzleveloshu citu nevis transformeeshu ! Bet nu iesaku speeleet Oficiaalo nevis Nelegaalo jo nelegaalajaa lagi izbesii un nekaads Rpvp nau :!

Link to comment
Share on other sites

Azsune ( Alliance ) 70lvl mage/warrior/priest (Vasara,Uguntinsh,Robix) atmetu spēlēšanu! Līdz 70 ir tīri jauki, oo dabūju zilo mantu, oo lillā, tagad 70lvl full epic, nav ko darīt, vnk izbesī un atmetu wow. Kad WotLK iznāks, tad varētu atsākt spēlēšanu :)

Biki pa to Death Knight...

Simply have a character of at least level 55 on the World of Warcraft account you play, and you will be able to create a new level-55 death knight of any race (if on a PvP realm, the death knight must be the same faction as your existing character). Upon entering the world, your neophyte death knight will undertake a series of quests designed to teach you your new abilities. You will be able to create one death knight per realm, per account.

Tākā 1 Death Knight uz accountu var būt, un jābūt vismaz 55lvl citam čaram..

Edited by Chucky
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...