Jump to content
GIGN Forum

Diablo 3


Oddish
 Share

Recommended Posts

nu laikam jau biju kaut ko vairāk gaidījis (jo bija taču tāda eiforija). pēc gameplay movie spriežot viss tas pats, tikai 3d. značit paspēlēšu kamēr neapniks grindot. nav mans īstais lauciņš hacknslash.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ir jau atvзlзtas finanses рim brоnumam, kas patiesоbв uzpeldзja diezgan negaidоti, jo, oficiвlajв forumв reмistrзtв, akaunta parole un niks ir jau man piemirsies. vadoties pзc blizzard sniegtajiem videoklipiem, iekrita acоs netоkamais barbars, kam нermeтa proporcijas ir nevisai izdevuрвs. faktiski, man viтр atgвdina kaut kвdu orku no wow, muskuпkalns uz оsвm kвjelзm. tas arо piedod nedaudz animзtu un ne tik reвlistisku iespaidu, atрнirоbв no Diablo2 smukuпa. arо videoklipa pirmais etaps lika nedaudz saрнobоt моmetni tвdв kв "omg, BC!" izteiksmз, jo, no visvisвdвm vietвm вrв lienoрie, monstri atgвdinвja Blood Castle izvвziju iekр Mu. vзl tika pieminзts, ka spзlз tagad bыsфt lielвka uzdevumu puse, tas ir, kaudze ar, citзju: "random quests". kvesti, protams, ir jauka lieta, bet ar vвrdu "random" man nekas labs prвtв neasociзjas.

tоri kritika. lai nu kв, spзle bыs izdevusies un blizzard, bez рaubвm, neliks vilties.

par tiem, kas te spзlз d2 neoriмinвlo un vзl plвno tвdв paрв garв turpinвt ar d3 - ata.

Link to comment
Share on other sites

tоri kritika. lai nu kв, spзle bыs izdevusies un blizzard, bez рaubвm, neliks vilties.

par tiem, kas te spзlз d2 neoriмinвlo un vзl plвno tвdв paрв garв turpinвt ar d3 - ata.

Jaa tavai kritikai ir savs punkts, bet nesalidzini ar suuda mu, jo gad iznaca d2, mu veel sedeja kaada korejiesha praatinja :) d2 bija un ir legenda, un ja 3 buus kaut kas ldzigs, tikai apsveicami, jo vecais divritens darbojas perfekti :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Retart.

Blizzard spēles nekad nav bijušas balstītas uz grafiku, bet gan uz gameplay. Visi tās pērk un dievina, jo tām ir ļoti labs 'geimplejs'.

starcraft 2 ir briesmiigi labs grafiks, taapat kaa arii gameplay, arii wow savaa laikaa grafiski bija pievilciigs. un dibalo grafikam ar nav nevainas, ko vins kur ieraudziija dievs vinu zin. blizzards netaisa speeli tikai balstiitu uz labu gameplay, vini kad taisa, tad taisa kvalitatiivi, kur ir viss atstraadaats, nevis tikai viens vai otrs.

Link to comment
Share on other sites

kāds pirmīt teica, ka izskatās pēc WoW sūda.

laigan tas ir ļoti tāls šāviens, tajā ir daļa taisnības. jau gadu vai vairāk atpakaļ, kad tika publicēti screenshoti un video no Diablo 3, daudzi teica, ka spēle ir pārāk gaiša un puķaina . Fani toreiz uztaisīja savu versiju, kas bija tumšākā/baisāka - tāda kādam Diablo vajadzētu būt. Izskatās, ka Blizzard atkal fanus ir noignorējusi. :)

Palūrēju streamus un jāsaka, ka izskatās diezgan švaki tas geims.

Link to comment
Share on other sites

kāds pirmīt teica, ka izskatās pēc WoW sūda.

laigan tas ir ļoti tāls šāviens, tajā ir daļa taisnības. jau gadu vai vairāk atpakaļ, kad tika publicēti screenshoti un video no Diablo 3, daudzi teica, ka spēle ir pārāk gaiša un puķaina . Fani toreiz uztaisīja savu versiju, kas bija tumšākā/baisāka - tāda kādam Diablo vajadzētu būt. Izskatās, ka Blizzard atkal fanus ir noignorējusi. :)

Palūrēju streamus un jāsaka, ka izskatās diezgan švaki tas geims.

Reti kad mēģinājums atjaunot hītu spēļu industrijā beidzas labi...

Link to comment
Share on other sites

TROLOLOLOL bullet dusmīgs. :)

Nav jābūt rocketscientist, lai saprastu kāda ir spēles mehānika pat no video vai spēles aprakstiem.

Nav jābūt arī spēlējušam pirmās divas daļas, lai sūdzētos par trešo. Kāds vispār sakars iepriekšējām spēlēm ar šo? Tikai tāds, ka tie, kuri fanoja par iepriekšējām, nespēs objektīvi vērtēt trešo daļu.

Link to comment
Share on other sites

Forši dirst, kad neesi spēlējis ne pirmo, ne otro un viss uz ko tavs viedoklis balstās ir kāds video ar bildēm. Ok tu vari kaut ko iedirst par grafiku, bet par mehāniku, par kuru tev nav visticamāk nekādas saprašanas, vari nerunāt.

Nav jau jācepjas. Izteicu savu viedokli.

Tas Tavs - kāds video - es skatījos (1-2h gameplay un live stream), tas ir tas pats.. Nekas aizraujošs manās acīs un gribu piemest vēl klāt, ka katram cilvēkam ir atšķirīga patika pret spēlēm utt. Tāpēc ceru, ka neiedirsīsi atkal kaut ko - rude - utt.

It kā jau Tu dzīvo brīvā valstī utt., bet nevajag aizsvilties par sūdiem.

Mino.

Nu, es jau teicu, ka neesmu spēlējis 1/2 daļu, tāpēc nezinu, kas ir pārmainīts/atšķirīgs trešajā daļā, tikai pateicu to, ko es domāju par to spēli un kāda tā izskatās manās acīs. :)

Edited by Chucky
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...