Jump to content
GIGN Forum

Sprādziens?


Oddijs
 Share

Recommended Posts

Bļeģ, te gandrīz visi izskatās kā no mēness nokrituši. Kur jūs, ellē dzīvojat, ja jums šitas liekas kaut kāds baigais jaunums

Tas Oddijs ir vispār tik depresīvi debīls kadrs, ka atkal prasās pēc IQ testa aizpildīšanas pirms reģistrēšanās forumā...

Un ja tas CERNS tik tiešām atklās Higsa daļiņas (kas man liekas teju nereāli, arī paši zinātnieki tur īsti tam netic) tad... tad... pat nezinu ko teikt :)

Link to comment
Share on other sites

Tas Oddijs ir vispār tik depresīvi debīls kadrs, ka atkal prasās pēc IQ testa aizpildīšanas pirms reģistrēšanās forumā...

Un ja tas CERNS tik tiešām atklās Higsa daļiņas (kas man liekas teju nereāli, arī paši zinātnieki tur īsti tam netic) tad... tad... pat nezinu ko teikt :)

Mačo, paldies. Vnk man ši tēma likās mozgofīgi jocīga tapēc, tā kā te ir spama sadaļa, uzrakstīju :muahaha:

Link to comment
Share on other sites

:slap:

Cern ir milzīga pazemes laboratorija ar 27 kilometrus garu apļveida tuneli, kurā viens otram pretī ar supermagnētu palīdzību tiks raidīti svina joni un ūdeņraža protoni, mēģinot radīt apstākļus, kādi bija sekundes miljardo daļu pēc Lielā Sprādziena, kas savukārt ir priekšnoteikums, lai spētu ieraudzīt Higsa bozonu, kas ir hipotētiska elementārdaļiņa, uz kuru balstās teorija par to, kā bezmasas daļiņas spēj radīt objektus, kam piemīt masa. Tāpat tas ir priekšnoteikums, lai spētu atbrīvot kvarkus no protoniem un neitroniem un lai iegūtu tumšo matēriju, kā arī pētītu iespējamās papildus dimensijas, nemaz nepieminot kosmisko staru simulāciju, antimatērijas pētījumus un vairākus citus eksperimentus, kas cilvēci tuvinās atbildēm uz kosmoloģijas pamatjautājumiem.

Long story short - neviens no eksperimentiem nav saistīts ar mistisku atombumbu spridzināšanu vai ceļojumiem uz Zemes centru.

es nekļūdīšos sakot, ka grāmatā Enģeļi un Dēmoni (Dens Brauns) tiek aprakstīta šī labrotorija, kur viņi ar nenormālo ātrumu, ko rada šie magneti, rada tā saucamo ''antivielu'', kas skaitās tīra enerģija?

Link to comment
Share on other sites

Tu tiešām esi cītīgi lasījis. Sajaukt daļiņu paātrinātāju ar reālu sprādzienu zemes dzīlēs. Zini ja viņi tik spēcīgu sprādzienu radītu zemē cik grib paātrināt tās daļiņas, tad no zemes ne smakas pāri nepaliks. A loģiski padomājot tev neienāca prāta, ka iznīcināt visu zemi un atklāt, kaut ko, ko vēlāk neizpētīt, jo mēs vienkārši vairs nebūsim nav pārāk stulbi to uzrakstīt, un tu vispār zini, kas ir melnais caurums?

Edited by amnezija
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...