Jump to content
GIGN Forum

Bļaģ, Ienīstu.


Ziediņš
 Share

Recommended Posts

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Man kaimiņam bija ( vēljoprojām ir ) ne visai gudrs kaķis, kuram patika sēdēt uz loga ārējās palodzes..un vienu dienu lidoja garām balodis..

P.S. Tas ir sestais stāvs

P.S.S. Jūs jau noteikti sapratāt, kas notika tālāk..

Edited by kRi
Link to comment
Share on other sites

ālol, kri :) Bet tā patīk darīt daudziem kaķiem. Manējajam kaķim (pareizāk sakot, kaķenei) arī sanāca, tupot uz ārējās palodzes, nozvelties, bet nekā :)

Runājot par manējo, jamais neko tādu nav izdarījis, ja nu vienīgi dažreiz izdomā, ka vajag iziet tajā brīdi, kad es saldi jo saldi guļu, un tad man nākas celties no savas piepirstās migas un jāatver ārdurvis, lai kaķene tiktu ārā (iekšā), un tā vairākas reizes.

Edited by traktorists^
Link to comment
Share on other sites

P.S. Tas ir sestais stāvs

P.S.S. Jūs jau noteikti sapratāt, kas notika tālāk..

kaķis noleca un palika dzīvs? Man sen viens stāstīja kā viņam kaķis izlidojis no 9 stāva loga un viss bijis ok. (piezemējās gan laikam uz zemes nevis uz asfalta)

Link to comment
Share on other sites

Mans bijušais kaķis izkrita no 8. stāva un izdzīvoja. :) Nevarējām atrast, izrādās, ka bijis nenormālā šokā un 3 dienas tupējis pagrabā. Pēc tam izlīda ārā un kādas 4 dienas vienkārši gulēja istabā, taču pēc tam viss bija okei.

Edited by hQlv
Link to comment
Share on other sites

Mans kaķītis ir pārcietis daudzus lidojumus no 5ktā stāva loga. Vienu reizi no šoka ieleca pagrabā un vēlāk izlīda, bet vēl senākā pagātnē kaķenīte izkrita un uz kādu laiku pazuda, bet tad manā vārda dienā atradās, meklējot. Un tad viss sāpīgāka reize noteikti bija, kad viņa bija izlekusi pa logu (naktī atstāts vaļā) un nakamajā rītā ar asiņainu vēderu viņa bija atradusi kāpņutelpas durvis un tikusi lejā. Zināja mājas..Tad mamma neaizgāja pat uz darbu lai kaķīti aizvestu pie veterinārārsta. Mamma teica, ka pirmo reizi mūžā redzējusi kaķi pie sistēmas.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...