Jump to content
GIGN Forum

Admin


Bloody
 Share

Recommended Posts

Tiesibas uz adminu es gribetu tapec, ka nevvienmet pa naktim sezh admini ..., bet kaa jau jums ta ir zinams parsvara speleju pa naktim. Loti reti pa dienu. Loti! teiksim nevis pat klanam,bet uz nika L-BeasT taads ir mans niks mircaa. Gribetu dabut visas tirsibas kas ir saistitas ar vote. Varbutr jus vel joprojam nesat parliecinati vai man tas dot vai nee! Bet ir daudzi, kas doma ka man taam ir jau san jabut un es domaju taa pat. Tapec ka ..... cik es jau speleju uz gign servera. Ir pagajis loeti liels laiks! 1. reizi man nediedeva tapec ka es biju maz zinam. 2. reizi man neiedeva tapec ka esot bots. =]] Bet es uzskatu ka man speles limenis ir celies, un tomer tas ir PUB serv kuram nav svarigs rezultats!

Nu tad domajat kas un kaa ..... un ja kads raksta ka es speleju ar Wh vai ar kadu cita vaida citiem tad neticat ..... tas jau ir no sakta gala bijis viens no aizpriedumiem pret musu klanu,bet taa tas nav! Es neizmantoju nekadas prags iznemot CS un CD!

Link to comment
Share on other sites

Buther uz citu zinashanai .... es ja spleju ... tad speleju bez naudas. Man pa naktim strada tadi admini, kas sledz pa velti. Tapec es arii speleju pa naktim. Jo ja tas viss butu pa naudu es labak braucu uz Rigu lai paspeletu. Tapec ka atstoijnijs salons!

Link to comment
Share on other sites

Buther uz citu zinashanai .... es ja spleju ... tad speleju bez naudas. Man pa naktim strada tadi admini, kas sledz pa velti. Tapec es arii speleju pa naktim. Jo ja tas viss butu pa naudu es labak braucu uz Rigu lai paspeletu. Tapec ka atstoijnijs salons!

arprac ...

LIELS miinus ir tas , ka tu kaa urla wazajies pa klubiem , persooniigi , es shitadiem diez ko neuzticos , bet ne jau man lemt...

Link to comment
Share on other sites

myth es tevi varetu aizvert paris min laika, bet tas nav mans uzdevums pagaidam! tak shto no komentiem atureshos.

confused.gif kkaaa nesapratu , labaak raxti sawaaa dzimtajaa walodaa , mosh kkas sanaax.... thumbsup.gif

un paskaties , ir taada podzinja EDIT , lai wisu laiku naw jauni posti jaataisa shock1.gif

Link to comment
Share on other sites

Ja tu neraxtiitu pilniigi bezsakaru vislaik , tev buutu lielaakas iespeejas ieguut tiesiibas, bet taa kaa , var teikt, ka vieniigais , kaut cik, sakariigais posts bija pats pirmais... dry.gif

sorry smiliez.de_2523.gif , bija jauzraxta.

Edited by Dream
Link to comment
Share on other sites

Dream, biju taka nedaudz dzeris ..... cerams, kas tas bus piedodams! Bet visa visu uzskatu, ka esmu spelejis uz gign loti ilgu laiku, lai varetu spriet arii pec ta. Nevis tikai maniem murgaienajiem postiem =]]] Un vel es nedaudz samurgoju par to ... ka nevis L-Beast, bet uz nika Bloody admin. Tas ir mans pirmas niks ko es registreju uz gign servera.

hang.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...