Jump to content
GIGN Forum

Matemātikas Eksāmens!


away.
 Share

Recommended Posts

:(

Bus laikam 5 vaij 4 :(

Tie izdevumi bija tik sasodīti viegli. Kuri tev šķita tie grūtie? Kā uzzīmēt grafiku funkcijai y = -2x + 4 ? Es pilnīgi brīnījos, ka funkcija bija taisnei, nevis parabolai. Tas uzreiz visu padara daudz vieglāku. Varbūt pēdējais uzdevums bija nedaudz pagrūts, bet tomēr viegls. Man sanāca, ka cilindram un konusam ir vienādi augstumi, proti, 4 dm. Bet loģiski domājot, ja jau tilpums viņiem ir vienāds, tad kā var arī augstums būt vienāds. Domāju, ka tur man varētu būt kļūda. Bet es to sūdu pārrēķināju vairākas reizes un tomēr sanāca 4 dm...

Edited by amniijs
Link to comment
Share on other sites

hahaaa i veesturee i matenee 9 :P... matenee vareeja buut augstaak ja vien maaceetu es uzrakstiit 5 taa ka neizskataas peec 3 :P...

Vienigais man patika tajaa aritmeetiskajaa progresijaa kur bija jaapreekina 16 pirmo summu es neiedomaajos ka aizmuguree formula un visus vinjus saskaitiju :))

Bet tam cilindram augstums bija 1 1/3 ja pareizi atceros ;)

Link to comment
Share on other sites

Nu un lielākā daļa mana klases teica ka cilindram augstumu nevaidzēja rēķināt...imo vaidzēja, kā jums liekas?Un kā bija pareizi tajā maizīšu uzdevumā es laikam nokļūdijos jo daudzi teica ka bija jābūt 1:2 a es uzrakstīju 1:1

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...