Jump to content
GIGN Forum

Avatari


Kiwix
 Share

Recommended Posts

Es atvainojos moderiem par tēmu nevietā, bet vai KlumpaHLTV var nomainīt savu avataru... Man tas liekas pretīgs... Protams, var arī neskatīties, bet to nevar nepamanīt.... Nav jau tā, ka es tur baidītos no kaut kā, bet man vienkārši paliek pretīgi... (domāju, ka neesmu vienīgais). Vai nevajadzētu ieviest kādus avataru noteikumus???

Pielikumā ir bilde!

post-10139-1212908629_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Abloms man TGD ir :D. Tu esi :lohs:.

Filmas tu vari skatities gan Sausmenes ,gan :dog: ,bet manu bildi nevari paciest ?

Macho ari ir lidziga bilde ,bet vinam TU neaizradiju ,bet KPC ? a TGD man pieleca labak nevajag lekties uz ADMINU + cilvekam kuram vel loti labi padodas apdirst cilvekus ka TEVI (SK.)

No shis nebaidies ? - myxtjzq2n4aqojqigmyz.png

kiwix shis labaks ? - :mIm:. :).

HeH pat moderatori baidas :( man tas ir K.kas jauns :D||| es jums jutu lidzi :)|||

Edited by KlumpaHLTV
Link to comment
Share on other sites

man gan patīk, smuka bildīte, gan macho, gan klumpam.... Katram sava gaume, ja tu nespēj novērtēt mākslinieku darbu, tad tā ir tava problēma... Man piemēram nepatīk Zatlers ar savu homo frizūru, bet vai es dodos pie viņa un saku: "Noskuj pliku pauri, man pretīgi uz tevi skatīties !" ? Nē, kaut gan vajadzētu laiakm aiziet un pateikt...

Nesties ,ja nepatīk. Es saprotu ja avatara būtu rasisms , rupjibas tad vēl.

Ha haaaa.... Tad jau mana tev nepatīk :)

EDIT 600. posts beidzot, tagad jāgaida 666. ;)

Edited by Lecter
Link to comment
Share on other sites

Es nekur nepazudu, tas bija tikai ierosinājums - Jūsu rīcība: piekrist vai noraidīt!

P.S. Neesmu nekāds spameris, lai pēc katras atbildes tam cilvēkam uzdirstu...

P.S.S. Var taisīt ciet...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...