Jump to content
GIGN Forum

Euro 2008


van Helden
 Share

Recommended Posts

Moderato, ja lasa ko Tu esi uzrakstiijis vispaar nevar saprast? Tu aiz teikuma liec jautaajuma ziimi ko nevajag???? man garsho zivis, es shodien eedu??? LOL???? Iemaacies rakstiit??? Redz es arii maaku???

Tur nevjadzeeja likt jautaajuma ziimi??? Krievi NEVINNES BET IZREDZES IR???

GO GO PORTUGAL!!!???? labi es eju speleet cs??? ok moderato maacies rasktiit???

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 270
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Apac kaimi;nos dzīvo viens pazīstams turks. Latviski saprot nedaudz un runat nemak,kad turki neiesit golu blad kad iesitt JAJAJAJAJAJAJAJAJAJA pa visu māju :D Truki ņormāli pedējas minutes krušīja. VOLKANS arī laikam no zidāna noskatījies tikai ar rokam. ;)

Link to comment
Share on other sites

blaa kas par speeli..

blin biju par čehiem bet tomeer turcija.. nevareeju no speeles acis atraukt vnk taadu speeli jau sen nebiju redzeejis...

turki malachi paraadiija loti labu speeli un man liekas ka vinji pusfinaalos vareetu kaadu favoriitu iznest araaa..

gaidu spaanijas speeli mani miilulji :)

GOGOGO

Link to comment
Share on other sites

tatad... :)

Es nezinu, kas bij ar zviedriem noticis, bet ta, ka vinji speleja pret Krieviju, mes vinjus ar mierigi butu salikushi :) taka vinjiem vel laiks priecaties lidz spelei pret Holandi!

Es pagaidam domaju, ka uzvares Italija, jo vinji tomer speleja diezgan labi, vnk neveicas, ari ar tiesashanu, bet uzbruka diezgan normali un momenti bij dafiga, gan jau atnaks ari nedaudz veiksme un tad jau bus labi :) Portugale varetu but stiprakie pretinieki vinjiem. Protams Holande (ari mani favoriti) vnk pwnoja, bet man bail, ka vinji bus izsmelushi savu veiksmes limitu, bet nu joki ar vinjiem nebus! Spanija ar vrodi norm nokapaja, bet domaju italji vinjus vinnees! Tas ta isuma mans skatijums!

Link to comment
Share on other sites

Vopshem ir man savs priekshstats radies!To ko paradija TURKI pret CHEHIEM,uzvarot no 0;2 3:2,tas bija vardiem neapraxtaami!Favoriiti palikushi tie pashi HOLLANDE<PORTUGIIZI,un SPAIN! Ja HOLLANDE pret Krieviem nerada bazhas,ka tur varetu kas greizi noiet,lai gana zemapzinjaa moka doma,ka shis tak ir Krievu gads un nedod dievs... Spain pret ITal arii bus interesanti un tur uzvaret var abi,bet Portugiziem,arii celsj nemaz tik viegls,nebus jo Frichi tomer prot speelt futbolu,lai gana shobrid vinji nerada to kvalitatiivaako futbolu!Domajams ka spele bus mazrezultatiiva,taapat kaa SPAIN-ITAL spele!Bet tomer ceru ka PORTUGIIZI njems shodien frichus un atriebsies par pirms 4gadiem zaudejumu spelee par 3sho vietu,lai gana toreiz vel speleja FIGO,bet tagad vinjiem ir K.Ronaldu :)

Link to comment
Share on other sites

psihiskam iespaidam vaacishi ljaus speelet schweinsteigeram jo tas toreiz pret portugali iesita laikam 2 vaartus.vaacu treneris ar savu komandu nedriikst kontakteeties visu speeli un arii uz kabiineem nedriikst iet:) taka ddiezgan suudiigi

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...