Jump to content
GIGN Forum

Euro 2008


van Helden
 Share

Recommended Posts

lol, "īsts mužiks" neies raudāt, kad nav iesitis golu pēc apspēlētiem 5 pretspēlētājiem, vai pēc viegla sitiena pa kāju gulēs zemē un tēlos ka sāp galva.

MightyZ, vienkārši atzīsti ka tev viņš liekas seksīgs. :)

Edited by jonass
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 270
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nav kaut kas normāls? kur uzreiz atver un viss notiek?

http://beelinetv.com/ piemēram.

yo, nokačā "sopcast" - nogūglo.

tad ieej livetv.ru un atrodi spēli ko gribi skatīties

tad uzkliko uz (>) pie sopcast kur ir un skaties.

kr4 tas ir kā utorrents - p2p tīkls, tik cik novelc - tik atdod un visi redz.

ja 2miljoni čainīzeru skatīties kkādu kanālu - vnk neviens neko neredzētu, jo nevienam serverim nav uploads tik liels. :pizdiblee:

:wub:

es nekad tevi nekrāptu ar viņu, manu lielo spļaudošo gatera strādnieciņ :khehehe::lalala:

Link to comment
Share on other sites

MightyZ, vienkārši atzīsti ka tev viņš liekas seksīgs. :)

yo, es nedomāju par viņu kā seksa objektu, man patīk tikai melnmates (un arnolds), domas par to cik viņš seksīgs lai paliek tavs uzdevums.

es par viņu domāju kā izcilu spēlētāju, cilvēku kas var apspēlēt visu pretinieku komandu, kā savlaik Maradonna, kas var iesist brīvsitienu kā Bekhems, kas var notēlot kā visa Itālijas izlase kopā, kas ar savu uziešanu uz laukuma var ievies bailes pretiniekos kā savlaik to darīja Kantonā, cilvēku kas šosezon iesita 41 vārtu, kas ir vairāk nekā vidēji spēlētājs visā savā mūžā, par spēlētāju, kura vārds daudziem raisa naidu vienkārši tādēļ, ka viņiem patīk būt "visu nīdējiem".

Link to comment
Share on other sites

ko dod, ka viņš ir vislabākais, ja taisa kaunu visam futbolam?

kaunu?

tu maz saproti, cik maksā viņa kājas? Viņa kājas maksā (kā minimums - to ko reāli Madrides Real piedāvāja) - 80miljonus + Robinjo(~30miljoni) ir kopā apmēram 110miljoni eiro = ~75miljoni latu.

tas ir aptuveni tik, cik maksā viss latvijas sports kopā.

tas, ka kautkāds nelaimīgs pidars viņam uzsitīs pa kājām un C.R. vairs nevarēs spēlēt futbolu ir tikai vairāk nekā iespējams, redzot C.R. spēles stilu.

Tieši tāpēc arī viņš simulē - lai visi pretinieki spēlētu uzmanīgāk, mierīgāk, bez oteikumu pārkāpuma - un lai zina, ka pie mazākā kontakta viņš kritīs gar zemi.

Tāds prasmes bijušas gan Zidānam, gan Figu, gan Bekhemam utt - bet tikai uz noteiktiem mačiem, kad viņi "paspīdējuši" - bet C.R. brīnumus rāda jau 2 sezonu no vietas, katrā spēlē.

:D

ja jau runaajam par speeleetaaja meistariibu tad ronaldiniho man liekas nedaudz meistariigaaks...

var redzēt, ka tu neseko līdzi - ronaldinjo pat netiek laukumā, viņu šīs sezonas pātraukumā kautkur pārdos ( uz M.City visticamāk) - viņa zvaigžņu laiki bija pirms 2-3 sezonām, lai gan es, protams, ceru ka viņš atgūs savu "mo-jo".

http://esports.lv/video/30052008_2140_comp...remier_league_w

apskaties šo video - sapratīsi kāpēc M.Utd un C.R. šogad pārgāja visiem pāri.

Edited by MightyZ
Link to comment
Share on other sites

Tieši tāpēc arī viņš simulē - lai visi pretinieki spēlētu uzmanīgāk, mierīgāk, bez oteikumu pārkāpuma - un lai zina, ka pie mazākā kontakta viņš kritīs gar zemi.

tad tas pidars izdarīs milzīgu pakalpojumu mūsdienu futbolam.

tas tomēr ir futbols, nevis balets. bez asām sadursmēm neiztiksi. takš pat tādas zvaigznes kā Pelē un Maradonna ir izteikušies, ka mīkstajiem (tika vērsts uz Ronaldu) futbolā nav vietas.

Link to comment
Share on other sites

Ronaldinho ir labāka bumbas kontrole un izturība,labi sitieni kā arī īsās piespēles.

Un ka viņš netiek laukumā ? Tas neko nemaina. Viņš pats atzina kad negrib vairāk spēlēt Barcelonā.

M.City viņam būs kur izvērsties.

Link to comment
Share on other sites

tas tomēr ir futbols, nevis balets. bez asām sadursmēm neiztiksi. takš pat tādas zvaigznes kā Pelē un Maradonna ir izteikušies, ka mīkstajiem (tika vērsts uz Ronaldu) futbolā nav vietas.

viņi nekad mūžā neko tādu nav teikuši.

davaj cūkkāvi - ej parādi kā jāspēlē, ja jau tu esi tik izcils.

Ronaldinho ir labāka bumbas kontrole un izturība,labi sitieni kā arī īsās piespēles.

Un ka viņš netiek laukumā ? Tas neko nemaina. Viņš pats atzina kad negrib vairāk spēlēt Barcelonā.

M.City viņam būs kur izvērsties.

Ronaldinjo pat spēlējot savā Brazīlījā (izcili zems līmenis) nekad sezonā nav guvis 41 vārtus.

un tie 41 vārti ir pasaules spēcīgākajā līgā pret pasaules labākajiem spēlētājiem (pēc uefa kausa spriežot labākā līga - anglijas premjerlīga - 4 komandas palika pēdējās)

Edited by MightyZ
Link to comment
Share on other sites

Ir tā teikuši seko ziņām. Es tev varētu parādīt kā jaspēle velies?Anglijas komandām noveicās.Viņš nav guvis vārtus tik daudz ,jo vins ir pusargs ''maestro'' viņs atdod perfektas piespēles lai eto vai henry iesitstu golus.

Edited by htrc
Link to comment
Share on other sites

davaj cūkkāvi - ej parādi kā jāspēlē, ja jau tu esi tik izcils.

Ronaldinjo pat spēlējot savā Brazīlījā (izcili zems līmenis) nekad sezonā nav guvis 41 vārtus.

un tie 41 vārti ir pasaules spēcīgākajā līgā pret pasaules labākajiem spēlētājiem (pēc uefa kausa spriežot labākā līga - anglijas premjerlīga - 4 komandas palika pēdējās)

nu ok, varbūt tik izcils kā viņš es neesmu, bet par katru knipi es neraudu!

Link to comment
Share on other sites

jonathan tu spēlēji futbolu ? :huh: Portugāle 1:0 Turcija

C.Ronaldo vairākas iespējas gūt vartus ,bet ''pasaules labākais spēlētājs'' nerealizē.

Nesmu vainīgs kad viņi nevar iesist ,bet Ronaldinjo dod labākas piespēles.

Edited by htrc
Link to comment
Share on other sites

cik šogad ir iesituši henry un etoo? :D:pizdiblee: :pizdiblee: :pizdiblee:

yo, jo tu labi zini, ka varēsi naudu pēc tam nopelnīt ar cūku šaušanu vai pataiperot gignā - Ronaldu futbols ir darbs.

Tuklāt viņš ir raudājis tikai EURO 2004 - pēc tam, kad zaudēja Finālā.

:huh: Portugāle 1:0 Turcija

C.Ronaldo vairākas iespējas gūt vartus ,bet ''pasaules labākais spēlētājs'' nerealizē.

bet tieši viņš uzsita pa štangu no ~35metru brīvsitiena, kur tu pat līdz vārtiem neuzsistu, tieši viņš iedeva piespēli, kas ievadīja uzbrukumu, pēc kura iesita vārtus.

Edited by MightyZ
Link to comment
Share on other sites

MightyZ tatad vieta laiks datums izmērīsi metrus un trāpīšu pa štangu. & so kad iedeva vienu no daudzām piespēlēm? Bus velviens gols un kads cits pados piespēli un iesitīs golu un viņš būs zvaigzne ? Nē.

P.S jaiet skatīties ''zvaigžņu'' spēli :D

Edited by htrc
Link to comment
Share on other sites

GOOOLS, smirdīgie teroristi iesūkā :D

man nebija nekādas nepatikas pret tiem smirdīgajiem turkiem, bet pēc tā kā tas smirdīgais allaha pielūdzējs ieklupa kājās Nani ir vienkārši smieklīgi.

es ceru ka to turku uzspridzinās cits turks.

BTW, atkal C.R. iedeva piespēli, kas izveidoja bīstamu momentu.

abos golos 30% izdarīja C.R.

Edited by MightyZ
Link to comment
Share on other sites

tad jau tu noteikti zini arī to, ka C.Ronaldo grib tikai 33% no Madrides "Real" faniem.

visār viņš jau pusi no šīs spēles noraudāja, oj kā es rēcu tajā situācijā, kad viņš pie vārtiem izsita bumbu turkam starp kājām un neisita vārtus, bļed, acis visas bija noraudātas un sarkanas (laikam kautkas acī bij iekritis :( )

Edited by jonass
Link to comment
Share on other sites

MightyZ varētu gan vienreiz paklusēt, taču piekritīšu, ka Ronaldo nav tik slikts, kā viņu mālē. Pirms pāris gadiem Euro 04 viņš tiešām daudz tēloja, taču ne šajā spēlē, ne čempionu līgas spēlēs tādus izgājienus nemanīju. Portugāle šajā spēlē izskatījās diezgan pārliecinoši, patika variants, ka arī aizsargi pieslēdzas uzbrukumam. :)

Link to comment
Share on other sites

Man ir dziļi pie vienas vietas, cik viņu grib.

tie dati ir subjektīvi anyway, kautkādā bārā iegājuši un paprasījuši 30 piedzērušiem tēvaiņiem, vai viņi grib, lai Real nopērk C.R. par 200 miljonu transfēru(bija vienubrīdi tāda cena).

Protams, 200miljoni par spēlētāju ir par daudz, bet līdzvērtīga C.R. šosezon nebija.

Visi runā par Messi - lūdzu, Messi visu šo sezonu pavadīja auklēdams savas kājas, jo nemāk pietēlot - parādīt ka pret viņu pārkāpj noteikumus.

:)

C.R. jau ~3gadus vairs nesimulē tik daudz.

Simulācija nāca no Sporting Lisbon - portugāles spēles stila.

Viņš jau sen ir pielāgojies anglijas atlētiskajam sportam, un pietēlo tikai tad, kad ir pārkāpumi.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...