Jump to content
GIGN Forum

Unseen Movie (coming Soon)


Final
 Share

Recommended Posts

Ak dievs nah ir jātaisa treileris KONTERSTRAIKA muuvijam ? tipa baigais krutais ?

unseen es jau cereeju ka tu buusi atmetis to csu beidzot.

Es saprotu paspēlēt ir forši, taisīt mūvijus par sevi nu tā... ja vien tev tas nav hobijs, ka tu taisi pa citiem( piem. godie) bet takā par kautkādu uuber grāvēju taisiit treileri PFFFF.

Link to comment
Share on other sites

Tad ko tu te lien un komentē, ja nevari atspēkot šo mūviju? jefiņš šajā gadijumā esi tu, es saprastu, ja tu ierakstītu atsauksmi(piemēram, patika, lieku 10), bet tu jau totāli sāc te mācīt un braukt augumā veidotājam.

Link to comment
Share on other sites

Ko jūs te pīkstat? Ar linku viss ir okej, tikko novilku un noskatījos to brīnumu. Īstenībā piekrītu te jau izskanējušam viedoklim, ka nesaprotu kāda jēga CS mūvijam no treilera, bet no otras puses treileris tīri skatāms, man patika. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Treileris patika, tik varēju būt nedaudz garāks, ar nelielu ieskatu, bet izpildījums ir labs. 9/10.

P.S. Ducatii, lielais sajēdzēj, uztaisi, parādi, a to šobrīd izskatās, ka viss ko tu dari ir prosta nodirs. Absolūti nekādas sakarīgas kritikas nebija, vienkāršs un truls uzdirsiens.

Link to comment
Share on other sites

Teikšu tā vienkārši patika, jo neesmu stiprs šajās visās mūviju lietās, lai kko kritizētu vai aizrādītu.

Protams gaidīšu pilno versiju.

ā un btw kas ir ar to spawna mūviju teica tak, ka aprīlī būs pilnais mūvijs, bet lidz šim neko neeesmu dzirdējis.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...