Jump to content
GIGN Forum

Latvieshu Valodas Eksaamens


Teddy
 Share

Recommended Posts

proza manā skatījumā bija grūtāk saprotama par lugu, tāpēc rakstīju par lugu. Pārsprieduma tēma patika(par to sadzirdēšanu) stāstīju, kā valstsvīri nesadzird tautu, kā psiholoģiski ietekmējas cilvēks, kurš netiek sadzirdēts utt, beigās bija pārsniegts limits.

Link to comment
Share on other sites

viss butu ideali ja beigas nebutu nochakarejis ar to tizlo analizi. nezinaju tos leksikas veidus un valodas lietojumu vai ka tur tas kakucis bija. A sacerejuma vienkarshi noleju konkretu udeni. beigas skatijos man lielako dalju teksta sastadija vards - uzklausit.

Link to comment
Share on other sites

Laikam jau ka esmu visu nokavējis, bet eksis likās normāls.

1. Daļa viegla.

2. Daļa, Protams rakstīju par tēmu: "Es gribu, lai mani sadzird," bet reālu lažu sarakstīju, tur nekā laba nebūs.

3. Daļa, analizēju lugu, to pirmo izlasīju un pie tās arī paliku, likās samērā viegla.

Rawen, man arī bija tas, ka aizgāja nevis sadzird, bet uzklaisīt un ieklausīties.

Ceru uz C, sliktākajā gadījumā D līmeni.

Link to comment
Share on other sites

Manā skolā visas latviešu valodas skolotājas minēja, ka 12. klases eskāmeni ir ņirgāšanās par devītajiem. Esot bijis tik viegls, ka ... Varbūt arī no mušas uzpūsts zilonis, bet nu ja tā patiešām ir, tad dodiet man žileti.

Link to comment
Share on other sites

1. Daļa viegla.

2. Daļa, Protams rakstīju par tēmu: "Es gribu, lai mani sadzird," bet reālu lažu sarakstīju, tur nekā laba nebūs.

3. Daļa, analizēju lugu, to pirmo izlasīju un pie tās arī paliku, likās samērā viegla.

Rawen, man arī bija tas, ka aizgāja nevis sadzird, bet uzklaisīt un ieklausīties.

Ceru uz C, sliktākajā gadījumā D līmeni.

1. daļa viegla, 3. daļa viegla, bet ceri uz C līmeni?

Link to comment
Share on other sites

jācer ka būs A+ un pateicības vēstule no labotājiem par jauko daiļdarbu no 067.

par to vislabākais man likās pārlieku viegli, tādēļ iesvētīju viņu ar Cipruss.

aizmirsu pieminēt, ka mans daiļdarbs ir oriģinalitātes virsotnē, jo to veido unikāli tēlu citāti.

be, es taču esmu kultūras virsotnē.

Edited by kaamis
Link to comment
Share on other sites

Man latviešu valodā gadā 5, tāpēc tāda attieksme. :)

Tad jau redzēs, vēlāk salīdzināsim. Starp citu, kad vispār būs rezultāti?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...