Jump to content
GIGN Forum

Latvieshu Valodas Eksaamens


Teddy
 Share

Recommended Posts

Pirms briizha atgriezos no eksha, teikshu godiigi.. likaas paaraak viegls(ieprieksheejo gadu ekshi bija gruutaaki), ja nu vieniigi treshajaa daljaa ta smirdiigaa analiize.. so how about u?

Link to comment
Share on other sites

ok, vajag tautas balsojumu par Mikum Ciprum un viss labākais.

var arī izteikties par jauko tēmu: Es gribu, lai mani sadzird.

ko es par to domāju? neko nedomāju un ceru, ka 3. daļa izvilks.

Link to comment
Share on other sites

Ņemot vērā, ka pagājušā gada eksāmenā A līmeni ieguva 83 skolēni, pārāk lielas cerības nelieku.

Kas vainas Mikum Ciprum? Nekur nebija minēts, ka viņa uzvārds ir Cipruss.

Link to comment
Share on other sites

tur bija jāizlabo ortogrāfijas kļūdas, salikt divus vārdus kopā nav stila kļūda? šitas ir domāts par "vislabākais".

es palieku pie Cipruss, tas sporta apskata ietekmē.

Edited by kaamis
Link to comment
Share on other sites

Kas ? Mikus Ciprus.

Kam? Mikum Ciprum.

Vārds un uzvārds.

Link to comment
Share on other sites

Man rīt svešvalodas exis, bet es jau ģerbjos un eju kapāt ar klases papām, tikai nedomājat, ka es ar to lepojos, man vnk pateica, ka tur būšot vecene, kuru es copēju jau mēnesi, kr4 jāietēlo vēsais un viss būs bumbās! Šis būs kā attaisnojuma posts, manai atzīmei svešvalodā! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Es gribēju tikai pateikt, ja arī kas tāds ir bijis, tad vajag turēt mēli aiz zobiem, nevis iet un bļaut forumā "MAN PALĪDZĒJA SKOLOTĀJI, ESMU DURNIS UN PATS NEKO NEMĀKU!!! ZATO MAN BŪS A ++ LĪMENIS!!11 AHAHAHA"

2 Cipruss:

* Personības pretrunas kādā latviešu rakstnieka darbā

* Es gribu, lai mani sadzird (so fucking emo).

Link to comment
Share on other sites

ok, vajag tautas balsojumu par Mikum Ciprum un viss labākais.

vislabaakais bija kljuuda, kaut gan mani saakumaa apmulsinaaja - Mikum Ciprum, bet tad man ienaaca praataa, ka var labot vienu vaardu.. 2daljaa man saakaas apmeeram shaadi - Es gribu, lai mani sadzird. Gribu, lai mani sadzird pasaule. Ikdienas steigaa cilveeki ir aiznjemti darbaa, maajaas, dazhkaart pat aarpus laikaa... (Saakumu ilgi domaaju, gribeejaas taa normaali uzspiest uz juutaam...turpinaajumaa man bija ka cilveeki neredz citus cilveekus, probleemas blablabla.. karo4e normaali spiedu uz juutaam :thumbsup: ).

[edited]: vel questions, cik no jums analizeeja dzejoli?

Edited by Teddy
Link to comment
Share on other sites

To laikam visiem teica, bet man kaut kaa negribeejaas lasiit paareejaas lapas, tapeec shaavu uz dzejoli... "Kur ir tev tava dziljaa miila? Viila..." Tik krutu tekstu uzreiz gribas izanalizeet.. peec pirmaas rindinjas vareeja teikt, ka liriskaa "Es" paardziivojums ir vilshanaas...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...