Jump to content
GIGN Forum

Garlaicīgi


macho
 Share

Recommended Posts

No stress, bet vienkārši gribētos dzirdēt pamatotu viedokli, kāpēc ir tā un ne savādāk :)

Man ir tieši otrādi. Kristietība manī neizraisa nekādu agresiju, es pret reliģiju vispār izturos diezgan vienaldzīgi un neitrāli. Turpretī geji manī gan izraisa agresiju - ieraugot tādus 2 pediņus, man gribas viņus ar lāpstu nosist.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 145
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Reali pasaki kada butu no ta jega ja tu kadu sistu va nosistu ar lapstu? Tapat ir vel milijoniem geju kurus tu vari ieraudziit tas tapat neko nemainiis. Vnk sheit pieradaas ka lielaka dalja nespej sadzivot ar atskjirigiem cilvekiem. Vienmer visiem ir jalidzinas TEV. Un tad viss bus ideali ne?

Link to comment
Share on other sites

lol, jūtu, ka pār mani tūlīt nāks dažādu argumentu jūra, bet- kristietība ir bijusi izķēzīta gadsimtu laikā, tāpēc jau nav jāvaino mūsdienu parastie kristieši un kādā veidā viņi jāšķiro.

Zināmā veidā jau kristietībai ar homoseksualitāti ir zināmas līdzības- vai nu ir, vai nav.

Un vēl, salīdzinājums par supermenu un gonoreju bija patiešam neveiksmīgs.

Link to comment
Share on other sites

To gan es gribētu redzēt, kā tu spētu aukstasinīgi sist divus cilvēkus līdz nāvei. Jo tu to nespētu.

traktorist: tu saprati ideju? supermens - imaginārs. Gonoreja - reāla. Tāpēc arī nesalīdzināmas lietas.

tavs arguments par to, ka abi "vai nu ir, vai nu nav", salīdzināmas padara visas lietas, kas eksistē visumā un visas lietas, kas neeksistē, jo viņas abas vai nu ir vai nu nav. Tu gribi teikt, ka pilnīgi viss eksistējošais un neeksistējošais ir salīdzināms?

Link to comment
Share on other sites

Nu bet es jau nesaku, ka no tā būtu kāda jēga. Un tā vai tā, tas, ka es GRIBU kādam pediņam iesist ar lāpstu, nenozīmē to, ka es VARU to izdarīt. Labi, tīri fiziski jau nav problēma pacelt lāpstu un kādam ar to iezvetēt. Bet nu jābūt galīgam širminiekam, lai to arī izdarītu. Veselais saprāts vienkārši attur cilvēkus no tādu lietu darīšanas. Man viņi vienkārši liekas pretīgi un viss.

Nē, nebūs ideāli, ja visi būs tādi kā es. Tad kāds tolks vispār būtu dzīvot bez jebkādām domstarpībām ? Tas būtu vienkārši garlaicīgi.

Link to comment
Share on other sites

izklausās diez gan dīvaini, bet arī homoseksualitāti var pielīdzināt sava veida reliģijai. pie tam var novērot, ka homoseksualitāte izplatās pēc kaut kādas ģeometriskas progresijas, jo pirms gadiem 20 taču geju un lezbiešu nebija. parādījās viens (salīdzinām ar Jēzuliņu), kurš sāka kaut ko runāt un tad notika tas, kas ar cilvēkiem bieži vien notiek runājot par slimībām: tev stāsta un uz reiz tev sāk likties, ka tev tie simptomi ir, uz reiz sāk kaut kas sāpēt vai niezēt. tāpēc, ja gribam, lai mēs paši par homoseksuāļiem nepaliktu, vai, lai mūsu bērni par tādiem nepiedzimtu, vajag mazāk uz homoseksuāļiem skatīties un mazāk par viņiem klausīties.

Link to comment
Share on other sites

vienīgā saistība kristietībai ar homoseksualitāti ir tā, ka kristieši noliedz homoseksuāļus, un gan jau, ja tas notiktu pāris gadsmitus agrāk, viņi degti visi uz sārta. :eat:

Link to comment
Share on other sites

:) - es jums abiem silti ieteiktu šādās diskusijās neiesaistīties, bet iet parunāt par "kurš ierocis TF2 foršāk šauj" - tas jūsu līmenim attiecīgāks sarunu temats.

Un lai arī cik supertolerants es nebūtu, man arī būtu nepatīkami skatīties kā divi džeki maigojas, bet nu uz to jau var laikam vienkārši neskatīties.

Un es nesaprotu to bērnu huiņu - kāpēc tad būtu pretīgāk? Tev bērnam ir tiesības uzzināt kas viņi tādi ir un kāpēc viņi to dara un tad pašam izvēlēties vai viņam tas patīk vai nepatīk. Nekad neesmu sapratis to "ja man būtu bērni, tad gan es tur darītu to un to". Vienīgais kas tev, kā vecākam būtu jādara, ir jāizglīto bērni, lai viņi paši var saprast, kas viņiem patīk un kas ne.

a par pašu gājienu. Nu nezinu, ja par to domā kā gājienu par minoritāšu tiesību ievērošanu un paplašināšanu (viņiem patlaban vispār kaut kādas tiesības ir?) tad tas ir ok, bet ja par to domā kā tīri gejisku vai lezbisku seksualitātes izrādīšanu, tad gan man tas nepatīk (bet pat ar "nepatīk" es negrasos apzīmēt kaut kādu protestēšanu pret to, vienkārši nepatīk). Un Rīgas variants cik pēc bildēm izskatījās, vairāk atgādināja pirmo variantu.

Gan jau ar laiku tumsonīgā Latvija nāks pie prāta, kas cits atliks.

p.s.

invincible tāds pats kā tie pirmie divi. Neviens laikam jums nav pateicis, ka homoseksualitāte nav slimība.

LOL, tu pats prasi MANAS DOMAS, bet peectam saki ka taas ir nepareizas? wtf?

Link to comment
Share on other sites

Veselajam saprātam arī tev vajadzētu teikt, ka ne jau tev viņus nosist gribās, bet vienkārši neredzēt. Un tā jau ir liela starpība. Un es domāju, ka es arī nekādas publiskas maigošanās (lezbiešu, protams, man pofig) negribētu redzēt.

Sanāk tāda kā diskriminācija - uz lezbiešu publisku maigošanos es varētu skatīties (smuku lezbiešu protams :) ) bet geju ne. A ko padarīsi :)

lol samuraj, homoseksualitāte vienmēr ir bijusi, man tev te vienkārši nekā cita nav ko teikt.

invincible, es tev paskaidroju.

Link to comment
Share on other sites

aok, ņemu savus vārdus atpakaļ.

jā, laikam, tu arī nesaprati manu ideju par to "vai nu ir, vai nav". Jo- ja cilvēks tic Dievam bet nevienam ar to netraucē, tad kāpēc gan viņš kādam lai besītu? Jo, pēc gigna iepriekšējā topika par kristietību, manī radās iespaids, ka cilvēkiem nepatīk saskarties vai kā savādāk komunicēties ar ticīgiem cilvēkiem. ņu vot, bet kāpēc gan nevienam nebesī homoseksuālis, jo viņš tāds vienkārši ir? :)

Bet, nu ok, tavu viedokli sapratu.

Link to comment
Share on other sites

Musdienas domstarpibas jau ir pietiekami daudz un butu labi ja daudzas no ta nemaz nebuutu. Nebutu k-kadi smirdigi kari u.t.t

Reali samurays pateica pareizi. Ir tacu gadijies kad lasi vai kads stasta par kadu slimibu un tu doma man tak k-kas lidziigs ir bijis bla bla viss esmu slims jaiet pie arsta. Lidziigi ar gejiem...

Link to comment
Share on other sites

Sanāk tāda kā diskriminācija - uz lezbiešu publisku maigošanos es varētu skatīties (smuku lezbiešu protams :) ) bet geju ne. A ko padarīsi :)

lol samuraj, homoseksualitāte vienmēr ir bijusi, man tev te vienkārši nekā cita nav ko teikt.

invincible, es tev paskaidroju.

tad nepieliidzini mani, tiem nigaaziem, luudzu

Link to comment
Share on other sites

Macho ta ir... Meitenem varbut ir gruti skatities uz lezbieteem bet uz dzekiem gejiem gan vinjam patik skatities. Ta tak ir no laika gala :D Bet nu to ka var viens otram stumdit es vel tagad neesmu sapratis kada no ta bauda.

Link to comment
Share on other sites

:)

Nez, man nelikās, ka te kāds pārstāv "man besī visi kristieši" variantu - man kaut kā likās, ka cilvēkiem reliģija un tās sludinātāji traucē un kaitina tad, kad mēģina savu reliģiju uzspiest citiem.

Neviens homoseksuālis nestāsta heteroseksuālajiem "nāc, pieņem manu locekli savā dibenā, citādi tu degsi elles ugunīs".

Kā var nejust atšķirību starp šiem diviem, man grūti saprast.

Seen - samurajs šeit neko nav pareizu pateicis un ar gejiem tur nekāda līdzība nav.

edit:

nav gan tā, ka meitenēm patīk skatīties uz gejiem. Es vispār zinu tikai vienu čiksu, kam tas patīk un vēl vienu kas pret to neiebilst, bet pārējām tas nepatīk (lai gan īstenībā - neesmu jau prasījis, moš nav tā :) )

kas attiecas uz to kāda no tā bauda - nu tīri tehniski runājot - tu drāz čiksu pakaļā, tev ir forši, bauda. Es nedomāju, ka džeku drāžot sajūtas ir savādākas (protams, ja esi gejs).

Link to comment
Share on other sites

jā, labi, sākas galvā - bet reliģijai tu vari izvēlēties vai ticēt vai ne, kamēr ar seksualitāti tev izvēles nav - kāds esi piedzimis, tāds paliksi. Cita lieta ir, ka tā tiek slēpta, bet tik un tā - šeit nekāda izvēle izdarīta netiek.

Zini, ir arī homoseksuāli dzīvnieki. Un viņiem nav laika (un spēju) domāt par to - kādi nu viņi ir piedzimuši, tādi arī ir.

Link to comment
Share on other sites

Nu man liekas, ka tā jau nu nav ar homoseksualitāti. Cik zinu, tad par homo piedzimst, nevis izaug. Nu man kaut kā grūti iedomāties, ka džeks, kuram visu mūžu patikušas čiksas, tagad pievērsīsies kaku stumdīšanai.

Un cik esmu dzirdējis no meitenēm, nav tā, ka viņām patiktu geji un besītu lezbietes - vairākumam vispār ir pofig uz to visu homo padarīšanu :)

Link to comment
Share on other sites

nu jā, tā kā tu , macho, ro pasniedzi, jau nav. Bet, patiešām, ja es ieeju publiskā iestādē (tajā pašā kafejnīcā) un redzu, kā divi džeki laizās, tad tā gan ir kā sava veida uzspiešana.

es vienkārši esmu pārāk stulbs, lai precīzi uzrakstītu, ko es domāju, so sanāk pateikt šad un tad kautko divdomīgu.

Link to comment
Share on other sites

Zini, ir arī homoseksuāli dzīvnieki. Un viņiem nav laika (un spēju) domāt par to - kādi nu viņi ir piedzimuši, tādi arī ir.

nu nav gluži tā, tu jau piedzimstot neesi gejs. varbūt, ka tā slimība tevī tur iekšā sēž, bet par geju tu vari tikai kļūt pubertātes laikā, kad tu saproti, kas tā tāda homoseksualitāte ir. ja tu līdz kādiem 25 gadiem neko par tādu nebūsi dzirdējis, tad visticamāk arī par zilo nekļūsi, bet ja tev jāskatās un jāklausās tikai par visādiem praidiem, loģiski, ka tu sāksi par to domāt un vari pat aizdomāties līdz tam, ka tu esi gejs.

un par to iedzimtību runājot, tas kāds tu piedzimsti, ir atkarīgs vienīgi no taviem vecākiem. tā kā seciniet paši...

par dzīvniekiem: diemžēl mēs nevaram zināt ko viņi domā un kāda ir viņu motivācija. iespējams, ka dzīvniekus uz šādu rīcību mudina pretējā dzimuma trūkums.

ACIDO: jā, tādu gadījumu, kad džeks no hetero kļūst par homo nav daudz, bet otrādāk ir noticis neskaitāmas reizes.

Link to comment
Share on other sites

es vienkārši esmu pārāk stulbs, lai precīzi uzrakstītu, ko es domāju, so sanāk pateikt šad un tad kautko divdomīgu.

Tāda visnotaļ nosacīta uzspiešana, jo tu uz to vari arī neskatīties. Bet pat ja tu skaties, tev jau dēļ tā nav jāmaina orientācija. Man jau ar tāds skats nepatiktu, bet pat ja es redzētu kaut ko tādu katru dienu, es tāpat nemūžam nekļūtu homoseksuāls.

edit:

BLOOD, samuraj, tu tādu huiņu tikko nolaidi. JĀ TU ESI GAN GEJS PIEDZIMSTOT. Atkārtoju - aizej iepazīsties ar PVO atzinumu šajā lietā.

un ko tu vari spriest par "mūsu zināšanu" par dzīvniekiem, ja tu acīmredzami no tā neko nejēdz. Cik nav bijuši rakstu par homoseksuāliem dzīvniekiem un to ka viņi patiešām TĀDI IR nevis viņiem tur ir kaut kāda mistiska nezināma motivācija.

edit2:

un tādu gadījumu kad kāds no hetero kļūst par homo vai otrādi nav bijis NEVIENA. Cilvēki tādi no laika gala ir bijuši, tas ka gādīgais 2 bērnu ģimenes tēvs pēkšņi paziņo, ka ir gejs, nenozīmē, ka viņš PĀRVĒRTĀS, viņš to visu laiku slēpa.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...