Jump to content
GIGN Forum

Recommended Posts

tas vēl nav iznācis dry.gif

ir gan. Steamaa vinsh staav pie avitable games, un es k-kur lasiiju ka k-kaa to var dabuut gatavu k-kadi hl1 faili jaiekope Css folderii, bet ka tieshi nezinu.

Nu man ar savu Super kompi" fps - nu nesuudzos (godiigi sakot domaaju ka buus suudiigaak), ja nav nekaadu kruto efektu tad fps ir ap 30 vai vairaak.

Link to comment
Share on other sites

Sveiki ! Veelos luugt paliidziibu , meigjinu downloadod HL2 no taa ihack.lv , es izveelos kur saglabaat utt , bet tad shis izmet - Problem connecting to tracker -<urlopen error (7, `getaddrinfo failed`)> , nu vot un viss un nekaada lejumielaade nenotiek !

Jau ieprieksh paldies !

un taa ar citiem failiem ar !

Link to comment
Share on other sites

Sveiki ! Veelos luugt paliidziibu , meigjinu downloadod HL2 no taa ihack.lv , es izveelos kur saglabaat utt , bet tad shis izmet - Problem connecting to tracker -<urlopen error (7, `getaddrinfo failed`)> , nu vot un viss un nekaada lejumielaade nenotiek !

Jau ieprieksh paldies !

un taa ar citiem failiem ar !

neesu nekaads bittoreent specs, bet man ar negaaja bittoreent, paarinsteleeju un gaaja wink.gif

meibii try it wink.gif

Edited by meniks
Link to comment
Share on other sites

neesu nekaads bittoreent specs, bet man ar negaaja bittoreent, paarinsteleeju un gaaja wink.gif

meibii try it wink.gif

kaa tu to domaa parinsteleet , kas te vispaar jainstelee , ja pareizi daru tad ieeju ihack.lv , esmu registreets , tad torrenti izveelos failu , noraadu kur ielaadeed , spiezhu ok , tas tur taisa connection to peer , ut tad tas errors !

Link to comment
Share on other sites

' date='Nov 22 2004, 09:20 PM'] klau nevaru iziet vienu etapu karoče zastrjal.

pagriezu krānu un pacēlās ūdens ko tālāk nevaru atrast izeju.

plz help

Taka tas uudens paceelies aizej uz otru istabu un tjipa jaatiek augshaa uz malinjas pie durviim, a malinja paaraak augsta tongue.gif taapeec uzliec lomiku ienirsti liidz pashai lejai izsit deeljus lai kastes un citi suudi uzpeld augshaa, un peec tam pa tiem paarlec kur vajag. wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...