Jump to content
GIGN Forum

Best Score Screen


Rush^
 Share

Recommended Posts

šitie rezultāti tak neko neizsaka, var nospēlēt vienkārši visu dienu serverī un dabūt tādu rezultātu, ja karte nemainas. kas kaut ko parāda ir tas, cik tev ir punkti max vienā roundā (to, ko steamotie redz), tur man max ir 43 ar inzhinieri, 38 ar demo un 39 ar heavy.

Link to comment
Share on other sites

man bijis ap 200 - 400 kkur pa vidu, un vacu ari kadas 2-3h stabili, ir ko nonjemties ja ir forsh atbalstosh tiims :)

pamekleshu skrinus :)

edit ir skrini ka atvert tga formatu un parseivot uz jpg ?

Edited by ANAL-GINS
Link to comment
Share on other sites

hi-hi... Mans ir populars! :suukaa::lohs:

Patiesham atkariba liela... apstaties spelet gruti... :bduh:

7h?! pat nepamaniju! x) un 500 punkti, tape ka negaju no servera ara! bet goda vards man bija ari partraukumi... WC, apest kko...

un ari man bija visa briva diena, patereju vinju uz TF2 :ermm: ! :slap:

tagad gan uz darbu! :hang:

Link to comment
Share on other sites

:suukaa::lohs:

Patiesham atkariba liela... apstaties spelet gruti... :bduh:

7h?! pat nepamaniju! x) un 500 punkti, tape ka negaju no servera ara! bet goda vards man bija ari partraukumi... WC, apest kko...

un ari man bija visa briva diena, patereju vinju uz TF2 :ermm: ! :slap:

tagad gan uz darbu! :hang:

un par csdm.gign.lv galigi esi aizmirsis :(

tur tev bija the best online time iskatas ka sheit ari bus :)

Link to comment
Share on other sites

:suukaa::lohs:

Patiesham atkariba liela... apstaties spelet gruti... :bduh:

7h?! pat nepamaniju! x) un 500 punkti, tape ka negaju no servera ara! bet goda vards man bija ari partraukumi... WC, apest kko...

un ari man bija visa briva diena, patereju vinju uz TF2 :ermm: ! :slap:

tagad gan uz darbu! :hang:

7h ir baigi daudz prieks tada score

Link to comment
Share on other sites

tas pēdējais skrīns man atgādina reizi kad spēlēju pie testa - džeki nespēja ieņemt dustbowla pirmo točku un man beigās bija kaut kādi 98 punkti (pa vienu raundu) :) ja es nebūtu megapašnāvniecisks tad droši vien pa vidu nemaz nebūtu nomiris :)

Link to comment
Share on other sites

:)

nu tā sanāca, ka visa komanda visu laiku mira no manis :)

šodien vēl bišķi paspēlēju. It kā nekas baigi traks nebija, vienkārši visus spridzināju, bet kad nomiru, izrādās 45 killi un 55 punkti pa dzīvību savācis esmu. Kaut kādi 82 vai cik tur punkti beigās Pa vidu tizli vienreiz nomiru :) tā būtu 82. Dustbowl otrais stage - džeki tā arī nesavāca pirmo spotu, nez cik tur minūtes, kādas 10 vai 12.

diezgan labs ownage :) man liekas demomans ir bišķi pa krutu klase, vajag apgriezt nedaudz

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...