Jump to content
GIGN Forum

Psp


jaaniskal
 Share

Recommended Posts

Es vēlējos iegādāties it kā PSP, bet nezinu kāda atšķirība starp PSP Slim un Fat. Vai kāds nevarētu izskaidrot? :)

Un vēl, kur varētu iegādāties (lietotu psp), un pa cik ~ ? Un varbūt kāds vēlas pārdot... :khehehe:

Link to comment
Share on other sites

ja ir interese, pārdodu psp fat, atkodēts..viss strādā BSP, utt, ar visu kastīti, un divas BSP spēles.

Klāt varu pielikt -> memory stick, bez kura nevar iztikt..[2gb]

tur kopā ir:

- Sony PsP

- lādētājs

- WRC FIA World Rally championship [umd]

- F1 Grand Prix

- Memory stick [2gb] (papildus cena, jo pirku atsevišķi)

post-15559-1211730671_thumb.jpg

Edited by kept
Link to comment
Share on other sites

htrc, tik Tu aizmirsi pieminēt pašu svarīgāko, ka slimam ram ir divreiz vairāk kā phatam, t.i 32 mb vietā 64.

kā arī slima FW klāt ir skype, kas neko nedod, ja Tu nepērc speciļaus headphon'us.

Reiķinies ar to, ka turpmāk sony visu balstīs uz slim lietotājiem, jo phat ir miris.

EDIT pārvietots.

Link to comment
Share on other sites

ap cik tad tu pārdod viņu? kopā ar 2 gb ms

Link to comment
Share on other sites

ko nevar izmantot? Tas, ka tiek veidotas homebrew aplikācijas, kuras uz phata nelaiž ir nekas? Kā arī par skype un to, ka tas uz slima darbojās pateicoties ramam? Tad jajau tas rams nav vajadzīgs priekškam tas tur tā sūda pēc ielikts? :) kā arī neesi domājis, ka nakotnē tomēr aplikācijas būs rijīgāks?

Link to comment
Share on other sites

Čali, tu esi traumēts vai kas ar tevi? Es saprotu, ka spamot ir forši, bet man šķiet, ka, izlasot to ko te tev čaļi ir pastāstījuši, jebkurš normāls cilvēks var izsecināt, ka labāks ir Slim variants, jo:

1- skype

2- lielāks rams

3- modernāks, tātad viss jaunais tiks balstīts tieši uz Slim versiju nevis veco

Varbūt ar to arī beigsim?

Link to comment
Share on other sites

īstenība zinu gan, pašam ir slims un esmu arī laiku lietojis resno, tas ir smagāks un vairāk vietas aizņem, tad kādi plusi tam? :)

Tas, ka jaunākiem homebrew šiti būs priekš slima?

Tas, ka resnajam rams ir 2x mazāk?

Tas, ka viņam nav TV-out šits?

un

Tas, ka viņam praktiski vairs nekādas austiņas un citus jaunumus soņiks neražos?

vienīgais slimā mīnus cik zinu ir tas, ka umd lasītāju vieglāk sapist, bet ta, ja Tu uz tā psp nesēdi, tad ir ok, jo šā vai tā umd praktiski nelieto

p.s resns var aizvietot ar 'liels' tādēļ nezinu, kam Tu tur piepisies :)

Link to comment
Share on other sites

:)

Tas, ka jaunākiem homebrew šiti būs priekš slima?

Tas, ka resnajam rams ir 2x mazāk?

Tas, ka viņam nav TV-out šits?

un

Tas, ka viņam praktiski vairs nekādas austiņas un citus jaunumus soņiks neražos?

vienīgais slimā mīnus cik zinu ir tas, ka umd lasītāju vieglāk sapist, bet ta, ja Tu uz tā psp nesēdi, tad ir ok, jo šā vai tā umd praktiski nelieto

p.s resns var aizvietot ar 'liels' tādēļ nezinu, kam Tu tur piepisies :)

es nerunāju par visām tām megaultrakrutajām funkcijām,bet par to ka fat nemaz nav tik liels ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...