Jump to content
GIGN Forum

Par Pamatskolu!


Airedium
 Share

Recommended Posts

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no fizikas un kjiiimijas mosh bija bet no biologijas nekaa nebija

ai blin shitas bija domaats kaa edits ieprieksheejam postam bet nu +1 :P tik vaarnu nemetiet

Edited by RiSKS
Link to comment
Share on other sites

amnezij, šā gada dabaszinību ieskaite bija sūds.... vajadzēja loģisko domāšanu un viss.... atlans galīgi nebija vajadzīgs.... un es nezinu par ko tur tas 1 runāja, ka cipa, ielics neatļautu ķīmijas tabulu (man jautājums - kādu???)... atļauta bija periodiska + šķīdības tab.... un vairāk arī nevajadzēja....

Edited by Kiwix
Link to comment
Share on other sites

Mums gan ir tā ka ja ir kaut vai 1 nesekmīgā - vasaras darbi. Par mešanu no skolas pie mums vēl nekas nav dzirdēts jo var būt kaut vai 5nesekmīgas bet ja tu viņas pa vasaru izlabo tad tiec pārcelts ja nē tad ....

Runājot par kavējumiem tad mums vispār ir pakaļā...maksimums var būt 12 neattaisnotas stundas ja vairāk tad pie direktores....+pusgadā var būt tikai 3vecāku zīmes par kavējumiem pārējām jabūt no ārsta....

Link to comment
Share on other sites

vot par tām zīmēm gan ir huiņa, kas viņi neiedomājās, ka slimošana nav vienīgais attaisnojums kavēšanai?

es, teiksim, aizbraucu uz ārzemēm atpūsties un man tagad pie ārsta pēc zīmes būs jāiet?

Link to comment
Share on other sites

Āgenskalna Valsts ģimnāzija... Es taču saku, piem., ja vecāki piezvanītu skolotājai ceļo - kaut vai uz mēnesi... Bet ja pats teiksi - neticēs aka. domās, ka simulē...

Edited by Kiwix
Link to comment
Share on other sites

Liepājas TEC.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...