Jump to content
GIGN Forum

Portatīvie Datori


amnezija
 Share

Recommended Posts

Ir vēlme iegādāties portatīvo datoru 700Ls robežās. Tikai nekad līdz šim nebiju pircis vai bijusi ilglaicīga saskarsme ar portatīvajiem datoriem. Tāpēc jautāju zinātājiem. Kāda ir labākā portatīvo datoru firma un maksimāli cik labu portatīvo datoru varētu iegādāties 700Ls robežās pērkot te pat latvijā? Displejs 15. collas.

Link to comment
Share on other sites

Siemens,HP,Asus,DELL

4.Pēc paša pieredzes labākās firmas ;)

Bet tiešām neiesaku nekādā Gadijumā Toshiba :( Nokrita no galda un Vairs negāja :D

AR parējām firmām: ir grituši,ir dzīvojuši tālāk.

Link to comment
Share on other sites

PAr lietotu nav ne runas. Esmu gatvas izsķiest sākot no 600Ls no apmēram doma ir tāda 600-700Ls robežās var būt arī +/- vēl 50Ls klāt. :) Es tākā nedaudz sliecos uz HP. Kādas ir jūsu domas par to? Skatotis uz to, ka jebkurā gadījumā es Vistu instalēšu nost un likšu virsū veco labo XP. :)

Link to comment
Share on other sites

ir atrodams lētāk.

nu man tas bija lētāk, jo nepirku par veikala cenu, bet caur paziņu tur, un pirkt kaut kādā mistiskā Dciti.lv veikalā, kuru vispār pirmo reizi redzu, vismaz es zinu, ka ar garantijām 220.lv tev nečakarēs smadzenes, ja vajadzēs salabot, tad salabos ātri nevis vilks garumā, kvalitāte un serviss vismaz ir augstā klasē.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...