Jump to content
GIGN Forum

C-walk


#mL.C-Walk
 Share

Recommended Posts

Nu sveiki, pateikšu visu skaidri un gaiši kā zinu šeit ir daudz C-Walk`eri un mby jūs kādu dienu negribētu visi kopā savakties un pa ''walkot'' ? :thumbsup: Un vēl man tāds jautājums kāds nevar pateikt man kādu šteli iekš youtube.com c-walk tutorialus visus basic/advance zinu jau :whistling:

Lietas ko māku:

The V

The V Combo

Shuflle

Heeltoe

Snake

Airwalk

Moonwalk

un vēl mazāk pazīstamos tādeļ lūdzu te iepostot kam ir intrese satikties barā kaut vai @ Riga un pavalkot bet ka arī iepostojiet tie kuri zin vēl kādu tutu iekš youtube no kustībām ko nosaucu..

Link to comment
Share on other sites

Pa6ol tu uz vienu vietu.

Nespamoju, varu ari te vispar nesedet, ja kadam trauceju.

Nerausta. Pats te pa temai raksta un saka ka es vel spamoju.

Agrak patika, viss notal, bet apnika.

P.S lazda neko nemaceja :D

Edited by novijas
Link to comment
Share on other sites

TA BLEtC JA KAUT KADI FEIKI PIDARASI MEGINAS MACITIES C-walk MES VINAUS ATRADISIM UN NOSITISIM!!!!!!!!!!!!! nedaram to kas jums nav domats!!!!!!!!!!! BUS BAIGIE SUDI!!!!!!!!!!!!!!!!! DOMAJAT KO DARAT!!!!!! C-walk nava nekada deja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tas ir strickly 4 tha' homys... taka tas kurs meginas macities patrs par to atbildes!!!!!!!!!!! ja kads grib macites tad vispirms lai pierada ka vispar ir ta cienigs!!!!!!!!!!! JA NE BBBBUUUUSSS BBBAAIIIGGIIE SUUUDII

:)

Link to comment
Share on other sites

Episks citāts :thumbsup:

Kautko nedaudz esmu iemācijies. V, heeltoe. Es tā vairāk lieku kautko no sevis iekšā, nevis kautkādas nojātas kustības. Sāku mācīties vilcienā braucot uz Rīgu. Sačomojos ar kautkādiem gangsteriem, aizmugurējais vagons bija brīvs. čaļi rādija skillu telefona mūzikas pavadījumā. Es teicu es ar tā gribu, iemāci man ar! :khehehe:

Link to comment
Share on other sites

Odiņ, es Tevi mīlu, omglol (skat. manu jauno sigu).

Un kā uz mani šodien sabiedriskajā transportā visi skatījās, kad es teju līdz asarām ņirdzu... Ahh, happy times.

Link to comment
Share on other sites

http://pimpmywalk.com/tutorials/

Dejo laimigs :D

Tiko iechekoju...Nu lol :superlol:

Es vienu shitaadu C-walkeru redzeeju Rigaa Ziedonjdarzā ,kas tur meichaam radijaa savu klasi ko maak :) Un meichas pec tam dejoja lidzi :superlol: Tas bija skats uz Rubli :muahaha:

Nju kur shitadu shitu var lietderiigi izmantot? Vai dejas zaalee? :slap:

Link to comment
Share on other sites

Jāā, tikai nezinu kā tu to zini, bet nu.. :thumbsup:

Ja walko, tad walko pie centrāltirgus un uz zemes noliec cepurīti, lai met monētas iekšā.. :muahaha:

Nu cik es tur mācos, bet māku es:

The V

The V Combo

V Stepback

Forward V

Shuflle

Shuflle kick

Heeltoe

Heeltoe combo

Original X-Hop

Kautkādu vēl X-Hop'u

Snake

Knee drop

Fake knee drop

Un vēl ko, tikai nevaru atcerēties.. :]

Edited by quelyd
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...