Jump to content
GIGN Forum

Jaunais Mozilla Firefox 3


Rush^
 Share

Recommended Posts

Jaunais Mozilla FireFox ir klāt!
Nu jau visiem labi zināmais interneta pārlūks Firefox no Mozilla pavisam drīz tiks pie oficiālas trešās versijas. Kompānija paziņojusi, ka gan Windows, gan Mac, gan Linux sistēmām tiek izlaists tā sauktais RC1 jeb versija, kas ir gandrīz pilnībā pabeigta programma.

Vēl tikai pavisam nesen Mozilla prezentēja Firefox 3 Beta 4 un Beta 5 versijas, taču aizgājušās nedēļas nogalē kompānija nonāca vairs tikai soļa attālumā no finiša. 45 valodās pieejamā programma gan joprojām ir testa versija, līdzīgi kā piecas pirms tam izlaistās, taču tās pabeigtības pakāpe ir daudzkārt augstāka un, ja negadīsies nekas neparasts, tā par 99 vai pat vairāk procentiem uzskatāma par to pašu programmu, kas tiks atzīts par fināla produktu.



logotryx.jpg
Firefox 3 ir līdz šim ilgāko laika periodu izstrādātā Mozilla pārlūkprogramma, taču tas visticamāk nesīs savus augļus ? Firefox 3 bāzēta uz Gecko 1.9 platformas, tā ir spējīgāka sacensties ar konkurentiem (IE, Safari, Opera), un tajā ir neskaitāmi drošības un lietojamības uzlabojumi, no kuriem galvenais ? atmiņas izmantojums. Datuves redakcija jau ir lietojusi pāris Beta versijas, un patiešām var teikt, ka pārlūks ir ātrāks un ir jūtams mazāks operatīvās atmiņas ?rijīgums?, kas līdz šim bija lielākā Firefox bēda.


Lejupielādēt:Šeit
Izmantoju viņu, un tiešām viņš ir labs! Ātrs un kvalitatīvs.
Sistēmas prasības:

Windows

Operating Systems
  • Windows 2000
  • Windows XP
  • Windows Server 2003
  • Windows Vista

Minimum Hardware
  • Pentium 233 MHz (Recommended: Pentium 500MHz or greater)
  • 64 MB RAM (Recommended: 128 MB RAM or greater)
  • 52 MB hard drive space

Mac

Operating Systems
  • Mac OS X 10.4 and later

Minimum Hardware
  • Macintosh computer with an Intel x86 or PowerPC G3, G4, or G5 processor
  • 128 MB RAM (Recommended: 256 MB RAM or greater)
  • 200 MB hard drive space

Linux

Software Requirements
Please note that Linux distributors may provide packages for your distribution which have different requirements.
  • Linux kernel - 2.2.14 or higher with the following libraries or packages:
    • glibc 2.3.2 or higher
    • XFree86-3.3.6 or higher
    • gtk+2.0 or higher
    • fontconfig (also known as xft)
    • libstdc++5

Minimum Hardware
  • Intel Pentium II or AMD K6-III+ 233 MHz CPU (Recommended: 500MHz or greater)
  • 64 MB RAM (Recommended: 128 MB RAM or greater)
  • 52 MB hard drive space

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Uzinstalēju, pagaidām ir ok, jauns dizains..par ātrumu vēlāk pārliecināšos, bet pirmais iespaids tīri patīkams, vienīgais man ne sevišķi patīk adress bar, kur raksta, un kā viņš parāda atrastās lapas, tur katrai ir paskaidrojums, bet tā jau gaumes lieta...

man vienalga ko tu esi salietojies.

Link to comment
Share on other sites

ai, man nepatīk ka uz jauno neiet daži add-ons.. :) tākā atliku atpakaļ veco 2 versiju, +novēroju joku, ka tad kad downgreido, un kad ver vaļā 2ff, met ārā erroru, send reportt, dont send... tākā nācās drusku uzhakot pc

:slap:

Un ko man tas dod kad tu esi lietojis? Mans otrais teikums bija kaut kāds nesaprotams? :ermm: starp citu, gudrīt, es tavā postā nekur nemanu ka esi viņu lietojis..nekur nav nekas tāds teikts..tākā..neej offtopikā

Edited by kept
Link to comment
Share on other sites

Heh,vakar par šito izlasīju vienā krievu saitā...tagad lejuplādēšu un tad jau manīs,kas un kā, cerams nebūs kaut kas līdzigs IE7;8

Edit: Heh pirmais gļuks :D ejot Gign.lv galvenajā lapā, vislaik lapu nolaiž līdz lejai... un jāvelk uz augšu, pagaidām tikai gign.lv tāds šits.

Edit2:darbojas pat ,manuprāt, ātrāk nekā iepriekšējais, vai tikai man tikai tā liekas. :D

Edited by ImMortl
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...